Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Mislim isto ovo sto i Boxy kaže, nula bodova za Švarcmana danas. Rešava Rafa to u 3 relativno lagana seta. Nikakvi jinxovi i slične gluposti. Da Tim nije bio mrtav na kraju, gledali bi drugo polufinale sada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rafa ce tesko u tako kratkom roku moci dva puta da kiksne protiv istog igraca (jedino ako se ne zove Novak Djokovic 😁) , mislim da se bas naostrio da Dijega nauci pameti. Ali dobro, mozda bude nesto duzi mec .............................. Sto se Novakovog meca tice, zaista je veliko opterecenje taj problem koji ocigledno oseca, inace bi pobedio lakse nego PCB ....................

Link to comment
Share on other sites

Baš sam se zaželio novog klasika, neka favoriti danas opravdaju svoje uloge pa da svjedočimo još jednom spektaklu.

 

Off

Pročitao sam na temi da se spominje najveći pljuvač na terenu...ne znam sjeća li se itko Carlosa Berlocqa, kakve je samo "masnjake" taj ispaljivao, i u dvorani bez problema, Siniša da mu pozavidi :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

:default_sofa:

 

Evo krenuo Bokijevim stopama...i, da, zarazno je, jednom kada pređeš na drugu stranu:classic_biggrin:

Sjajan avatar :thumbup:

Slažem se sa Boxy, Švarcman ovde da peva ako dobije set, što ne znači da i tri seta ne mogu potrajati 3-4 sata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...