Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

17 hours ago, Vamos Laki said:

Jasno je zasto nju Boxy ne podnosi, stoga je njeno misljenje za Busar apsolutno nerelevantno.

Boxy, jel si ti ikad na forumu napisala nesto lose za Feda? Pokusavam da se setim al ne ide..ja npr kao die hard fan Novaka vrlo cesto opletem jako.

 

17 hours ago, Boxy said:

 

Nismo svi isti, a i nemam potrebu da ga opletem po ovom forumu, imam neka druga mesta.

 

Druga mesta:

Spoiler

vb2dL1ti8lCAbhfxVKw4WKspXGy3qva3ZgnSlV6w

 

 

😄 Izaci cu  sam...

Link to comment
Share on other sites

Eto toliko od Svitoline kao favorita na slemu :classic_rolleyes: da nije danas, ispala bi prekosutra. Žao mi što nisam mogla da gledam, mislila sam da će Podoroskoj biti previše toliko mečeva još od kvalifikacija ali izgleda da joj još ne smeta :thumbsup:

 

Pa je li sad krov navučen ili nije, kakva je prognoza, zna li se?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

pitanje je da li smeju jos jednom

:lol_2:

 

Što je to tolika mudrost zatvoriti krov ako se misli da će kiša, pa ne mora ni da pada na početku meča, dovoljno je da nebo izgleda sumnjivo.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Boxy said:

 

Sta je bitno za relevantnost i kredibiltet?

Da li neko prati uopste tenis? Nebitno

Da li neko prati tenis cak i kad njegov/njen omiljeni igrac ne igra? Nebitno

Da li se taj neko razume u taj tenis? Nebitno

Da li pljuje svog omiljenog igraca? Presudno i najbitnije.

 

Na ovom forumu ima dovoljno pljuvaca lika i dela Rogera Federera, nije neophodno da im se ja kao jedini njegov navijac pridruzim.

I ne mozes da poredis sa Djokovicem koji ovde ima na desetine navijaca i ima ih raznoraznih, ima onih koji ga brane po svaku cenu, koji ga pljuju, a ima i onih koji su najcesce umereni.

Da li ce diskusija na forumu da se bude na visem nivou ako se i ja prikljucim pljuvanju Federera? Pa ja iskreno sumnjam.

 

A sta ti pises po topicima fkcz i kkp...koga briga

 

@Milutinov Tata hvala na lepim recima :heart:

Necu odgovarati, jer se bezveze stavljas u ulogu zrtve i donekle izvrces moje reci.

Najmanje je bitno ko za koga navija.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vamos Laki said:

Necu odgovarati, jer se bezveze stavljas u ulogu zrtve i donekle izvrces moje reci.

Najmanje je bitno ko za koga navija.

 

Kako izvrcem tvoje reci?

Rekao si da nemam kredibilitet zato sto nikad nisam rekla nesto lose protiv Federera, a navijam za njega.

Bukvalno si to rekao:

  

18 hours ago, Vamos Laki said:

Aha. Al kontas da to razbija tvoju relevantnost i kredibilnost onda ovde jer nastupas kao idolpoklonik?

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

 

Pošto ce se to 100% desiti, bolje on da uzme, nego i ovaj drugi da se jos vise priblizi...kako se ovo bese zove, kiselo grozdje, sladak limun :smiley26:

 

hihihi... e sad sam sve doziveo :lol_2:

posto je bitno samo kontra od Boxy, ne preostaje mi nista drugo nego da navijam da Nolo uzme :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darth Steva said:

 

hihihi... e sad sam sve doziveo :lol_2:

posto je bitno samo kontra od Boxy, ne preostaje mi nista drugo nego da navijam da Nolo uzme :s_d:

 

Lepo sam ja rekla da si ti postao Nolo fan, a ti kao nesto pokusavao da me demantujes :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Boxy said:

 

Kako izvrcem tvoje reci?

Rekao si da nemam kredibilitet zato sto nikad nisam rekla nesto lose protiv Federera, a navijam za njega.

Bukvalno si to rekao:

  

 

Kredibilitet i objektivnost ti padaju kad novinare svrstavas na kvalitetne ili ne u zavisnosti da li im je fed omiljen igrac. To ne znaci apriori da se ne razumes u tenis, sta vise.

Generalno ne vidim svrhu dalje diskusije, moja greska sto sam uopste usao i sto se borim protiv idealizacija, mitomanije i idolpoklonstva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svitolina, sta reci, 9 servis gemova, 8 puta brejknuta, bez ikakvog resenja sem nade da ce Argntinka poceti da promasuje. Osvaja ona ostale "velike" turnire, ali kada je stani pani, nje nigde nema. Podoroska odlicna, hrabro, sa stitom ili na njemu. Ako i Italijanka dobije imamo u finalu kvalifikantkinju. U WTA odusevljeni :classic_biggrin:.

 

Vec me hvata jeza da ce Kolins ili Kenin u finale RG. Da bar prodje Kvitova sa te strane pa da na miru gledam finale. Ali nisam te srece.

Edited by Milutinov Tata
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kredibilitet i objektivnost ti padaju kad novinare svrstavas na kvalitetne ili ne u zavisnosti da li im je fed omiljen igrac. To ne znaci apriori da se ne razumes u tenis, sta vise.
Generalno ne vidim svrhu dalje diskusije, moja greska sto sam uopste usao i sto se borim protiv idealizacija, mitomanije i idolpoklonstva.
To si ti zakljucio jer je wwww tako rekla, odmah stavila tu oznaku i ti to prihvatio zdravo za gotovo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boxy said:

To si ti zakljucio jer je wwww tako rekla, odmah stavila tu oznaku i ti to prihvatio zdravo za gotovo.
 

sto volim kad sam uticajna osoba. :classic_biggrin:

(ali me neki mangupi ne slusaju kad je rec o Danieli Kolins :mad:  )

:classic_biggrin:

 

Tim igra na isparenjima. Ako i prodje ovde danas nema sanse da imalo napuni tank do petka.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...