Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Kako je juce tu Bouchard Wawrinka lepo isprozivao na tviteru, pravo uzivanje je bilo citati, tj. koristiti translate :classic_biggrin:

Izgleda da je teniserima preko glave da im raznorazni objanjavaju kako treba da se igra...

 

Inace, Francuzi jos jednom pokazuju koliko su tupavi, da ne kazem jos neku tezu rec

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Wawa se okomio na zenu, ne videh da je branio Saschu od Bena.

A kritikovao ju je kao jer nije dala kredit Gastonu, dok je on sam posle poraza rekao kako je on pre izgubio mec nego sto ga je Gaston dobio. Tako da ... Wawa i njegov moral...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

Wawa se okomio na zenu, ne videh da je branio Saschu od Bena.

A kritikovao ju je kao jer nije dala kredit Gastonu, dok je on sam posle poraza rekao kako je on pre izgubio mec nego sto ga je Gaston dobio. Tako da ... Wawa i njegov moral...

 

Nije zbog toga, nego zato sto je ona objasnjavala sta Tim treba da uradi, a on je rekao kako to uopste nije jednostavno i kako mu Gaston to ne dozvoljava.

Link to comment
Share on other sites

Zena komentarisala teniske stvari, a ne tabloidne i sad je to problem.

Ponavljam, Wawrinka se nije upustao u raspravu s Benom koji je pisao gluposti o Saschi (i kako on treba da igra, da li je alfa ili beta i slicne stvari), ali je nasao da se istresa na zeni.

A na twiteru se mogu naci brojne analize teniskih entuzijasta/blogera o tome sta u Timovoj igri valja a sta ne (narocito mnogo je pisano o njegovoj igri na betonu). No, to su sve bili muskarci i Wawa ih nikada nije napadao.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

Zena komentarisala teniske stvari, a ne tabloidne i sad je to problem.

Ponavljam, Wawrinka se nije upustao u raspravu s Benom koji je pisao gluposti o Saschi (i kako on treba da igra, da li je alfa ili beta i slicne stvari), ali je nasao da se istresa na zeni.

A na twiteru se mogu naci brojne analize teniskih entuzijasta/blogera o tome sta u Timovoj igri valja a sta ne (narocito mnogo je pisano o njegovoj igri na betonu). No, to su sve bili muskarci i Wawa ih nikada nije napadao.

 

Bouchard je novinarka, koliko sam i ja novinarka, toliko je objektivna.

Asta da kaze Benu: ne, Sasha je alfa :classic_ninja:

Ovde joj je lepo spustio, jos se ona pravi pametna i ne prihvata njegovo misljenje, a on igrao 2 dana pre toga protiv Gastona.

Link to comment
Share on other sites

Ben juri klikove, a kako je ova mera FFT vrlo nepopularna... eto objasnjenja za njegov aktivizam.

Just now, Boxy said:

 

Bouchard je novinarka, koliko sam i ja novinarka, toliko je objektivna.

Asta da kaze Benu: ne, Sasha je alfa :classic_ninja:

Ovde joj je lepo spustio, jos se ona pravi pametna i ne prihvata njegovo misljenje, a on igrao 2 dana pre toga protiv Gastona.

zena je novinarka vise od Bena.

Fedal fanovima smeta sto je ona jedna od retkih koja ne lincuje Novaka po twiteru i u svojim clancima.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zoe Bg said:

U sredu qf, pa mozda sf u cetvrtak ako prodje. 

Pa dobro, nije tako strašno, pomislila sam da će igrati dva meča u istom danu. Svakako je pobednica tog meča u neravnopravnom položaju, ali na šta bi tek turnir ličio bez ovog civilizacijskog dostignuća od jednog krova i reflektora...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

Ben juri klikove, a kako je ova mera FFT vrlo nepopularna... eto objasnjenja za njegov aktivizam.

zena je novinarka vise od Bena.

Fedal fanovima smeta sto je ona jedna od retkih koja ne lincuje Novaka po twiteru i u svojim clancima.

 

cudno pise: ima Novakovu sliku u novcaniku, ljubi je pred spavanje :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

cudno pise: ima Novakovu sliku u novcaniku, ljubi je pred spavanje :classic_sleep:

Treba li sad da stavljamo listu novinara koji su pisali knjige o Federeru i nikada nisu ni jednu kritiku napisali na njegov racun, a redovno to rade na Novakov? Ciju li oni sliku nose u novcaniku i ljube pred spavanje?

Ko je imao placen put u Svicu da odradi intervju, pa da promovise Laver Cup?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jasno je zasto nju Boxy ne podnosi, stoga je njeno misljenje za Busar apsolutno nerelevantno.

Boxy, jel si ti ikad na forumu napisala nesto lose za Feda? Pokusavam da se setim al ne ide..ja npr kao die hard fan Novaka vrlo cesto opletem jako.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

Treba li sad da stavljamo listu novinara koji su pisali knjige o Federeru i nikada nisu ni jednu kritiku napisali na njegov racun, a redovno to rade na Novakov? Ciju li oni sliku nose u novcaniku i ljube pred spavanje?

Ko je imao placen put u Svicu da odradi intervju, pa da promovise Laver Cup?

 

Napisi listu, ali ja sigurno necu svim silama da branim te novinare i da govorim da su objektivni, kad je jasno da nisu. A ti bas to radis, pokusavas da predstavis Busar kao objektivnu novinarku, a ona je sve, ali to nije.

I iz tog razloga je branis od Vavrinke, a inace da je napenalio nekog novinara kojeg ti ne volis, nista ne bi rekla.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...