Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

1 minute ago, NMX said:
7 minutes ago, Boxy said:
Pa Federer je tu poslao lopticu u vis, a ovaj se usrao emoji38.png_2:

Ne aludiram ja na Fedexov potez, ima takvih milion, nego na maloumno saopstenje. Jer ovaj Fedov potez jeste reckless i dangerous..nehat, mogao nekoga da pogodi bla bla...ali se to desava...i ne sankcionise. Tako da su mogli neko drugo objasnjenje da nadju za ovaj Novakov glupi potez

 

Ali je pogodio ovu u grlo, to je presudno.

Svaki njihov potez je reckless i dangerous kad lansiraju lopticu, ali je poenta da nikog ne pogode i onda prodju samo sa opomenom.

Link to comment
Share on other sites

Nisam čitala dalje , pisala sam onako kako sam videla u meču. 

Ako je povredjena onda Novaka očekuje i gore , barem na osnovu ove  izjave USTA.

A tu sigurno mođe da dodje i do Hollivudskog scenarija, tužbe i privatne i USTA..To je neka najgora varijanta ali je ne treba isključiti

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Keira said:

Meni se učinilo da su sa odlukom čekali da čuju šta će reći gospodja kada su je izveli sa terena. Bedene kada je udario kamermana, čekali su da vide da li će on reći ok.

Nisam videla nameru, ako je bilo onda je stvarno neverovatno da je iza leđa ciljao da pogodi ženu.

Udario je i Edberg sudiju , isto je bio nesrećan splet okolnosti.

Ono gde jeste Novakaova krivica je manjak obazrivosti, morao je znati da će biti pod višestrukom lupom i da će svaki potez biti meren sa još više kritike.

 

U svakom slučaju odlučili su kako jesu.

 

Ako ju je loptica udarila bas u grlo onda je zena stvarno mogla da se oseca vrlo lose bez obzira na to sto loptica nije bila udarena snazno. Ja sam mislila da je dobila srcani napad.

 

Novak definitivno treba da se mane politike i da se samo brine za svoju karijeru, biljcice, grli drvece, posecuje piramide ili sta god. Da nije gubio energiju i koncentraciju na borbu s vetrenjacama verujem da se ovo ne bi ni desilo, bio bi smireniji i kontrolisao bi se bolje.

Njegova karijera se blizi kraju. Da bi igraci osetili bilo kakvo poboljsanje uslova morace da prodje mnogo vremena i da se potrosi mnogo energije. Novak ni u kom slucaju nema ikakve koristi od toga, samo moze imati stete. Nek se mladje generacije bore za svoja prava, njih ce to da pogadja (a posredno i navijace i novinare, pa i ceo sport).

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

Novak definitivno treba da se mane politike i da se samo brine za svoju karijeru,

 

Ja ga upravo zbog toga i vise cenim. Naravno, ovo je cena toga, omrazen je planski, cekaju ga na svakoj krivini, onaj smrda kirjos verovatno dobija i pare da ga blati. Sve je to orkestrirano, ali Novak je morao biti svestan toga.

 

Da se ovo desilo Federeru, prvi bih napisao #pravdazaFeda ili nesto slicno. Ovo je jadno da jadnije NE MOZE.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mislim da Novakove reakcije na terenu imaju veze s tim, on je prosto takav, uvek reaguje kad nije zadovoljan svojom igrom, ne verujem da će se to ikad promeniti. Ali da će odsad bolje paziti definitivno. Desilo mu se ovo na nekom RG da za dlaku promaši sudiju, samo ne mogu da se setim je li to bio baš onaj koji je osvojio. Zamislite da je ispustio karijerni GS zbog ovakve gluposti? Ne može uvek imati sreće, mora da pazi.

4 minutes ago, wwww said:

Da nije gubio energiju i koncentraciju na borbu s vetrenjacama verujem da se ovo ne bi ni desilo, bio bi smireniji i kontrolisao bi se bolje.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Boxy said:

 

Ali je pogodio ovu u grlo, to je presudno.

Svaki njihov potez je reckless i dangerous kad lansiraju lopticu, ali je poenta da nikog ne pogode i onda prodju samo sa opomenom.

A tamo piše i "Or hitting ball negligent disregard of concequences", u šta može da spadne i obično napucavanje lopte, pa to bilo i u vazduh.

Edited by Green23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam insinuirala da je preterivala , moguće da je kratkotrajno ostala bez daha od udarca u osetljivi deo tela. Kao što rekoh nesrečan splet okolnosti.

 

Nadal je Novaka na RC 2013 iz sve snage iz neposredne blizine u meču pogodio u grlo. Ni njemu nije bilo prijatno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Desilo mu se ovo na nekom RG da za dlaku promaši sudiju, samo ne mogu da se setim je li to bio baš onaj koji je osvojio. 

Mislim da je tad bila situacija da je bacio reket koji je odskocio i umalo pogodio nekog u publici, ako se dobro secam.

 

I znam da je tad bilo price kako je imao dosta srece jer je mogao da popije DSQ da je reket otisao koji centimetar dalje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

I onaj RG što je osvojio bio je na 5 cm od ovoga što mu se sad desilo kad je zafrljačio reket koji je promašio nogu linijskog za otprilike toliko. 

Ma da je samo on tad imao srece, realno cesto previse imaju srece igraci i zato kad se desi, desi se ovako ekstremno bizarno. :smiley26:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Ja ga upravo zbog toga i vise cenim. Naravno, ovo je cena toga, omrazen je planski, cekaju ga na svakoj krivini, onaj smrda kirjos verovatno dobija i pare da ga blati. Sve je to orkestrirano, ali Novak je morao biti svestan toga.

Sve je to fino i sjajno (onako holivudski, kao u filmovima), ali u jednom trenutku bi svaki covek trebalo da se zapita da li vredi da se toliko zrtvuje za ideale ako ga zbog toga sa svih strana unistavaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

Sve je to fino i sjajno (onako holivudski, kao u filmovima), ali u jednom trenutku bi svaki covek trebalo da se zapita da li vredi da se toliko zrtvuje za ideale ako ga zbog toga sa svih strana unistavaju.

 

Pa naravno da se ne isplati. Ne treba to da radi. Ovi ostali uticajni cute kao djane. Ali ja kome je ovo "ni iz dzepa ni u dzep" moram da postujem takvu ljudinu, moram, onako ljudski.

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Pa naravno da se ne isplati. Ne treba to da radi. Ovi ostali uticajni cute kao djane. Ali ja kome je ovo "ni iz dzepa ni u dzep" moram da postujem takvu ljudinu, moram, onako ljudski.

to apsolutno stoji. Sto rekao Zverev pre neki dan: on ovo apsolutno ne mora da radi, a ipak radi. Sto je za veliki respekt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...