Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

1 hour ago, mr clutch said:

Realov pomoćni teren. Ne znam mu ime. 

 Ovo je stadion Alfredo Di Stefano, na njemu igra B tim Reala. inače stadion je simpatičan,, pravi fudbalski, podseća me malo na engleske stadione.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/21/2020 at 12:26 PM, Don Juan said:

Gledao sam sinoć Barsu i Ferencvaroš i Mađari su zaista muški poginuli. Jeste da je na kraju bila petarda, ali su skupo prodali kožu, a mogli su još koji gol da daju. Onaj Tokmak jako dobro izgleda na terenu i sreća da ga Parizan nije doveo onomad.

Gledam osvajače i razmišljam ko bi im se mogao pridružiti, i trenutno vidim 3, možda 4 kluba u narednih 5-6 sezona.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Juan said:

Ima li odvratnijeg igrača od Benzeme? Nije čudo da su ga se Francuzi odrekli, otrov za ekipu. On odlučuje ko će da dobije loptu, ko ne. 

Nije dobra osoba, ali lik već kolko 10+ godina igra za Real. Treneri se mijenjaju, on igra. Uz onakvog Ronalda nema sezonu ispod 20 golova. Sljedeće godine navodno idu po Mbappea i Hallanda, do tada je Benzema najbolje što imaju. 

Link to comment
Share on other sites

Obojica ste uboli sa razlicite tacke gledista, covek postane pomalo disfunkcionalan cim kroci na francusko tlo i njegove mane tu vise dolaze do izrazaja nego u Realu. Ipak Real ima sistem koji ga mnogo bolje poznaje i zna kako da ga optimalizuje i okruzen je sa internacionalcima, tako da su tu definitivno manje sanse da ce da mu prekipi. Moze uvek da mu se desi zuta minuta u Realu (mozda sada i malo vise kad im ne ide), dok u francuskoj repki takve situacije bi bile ucestalije. Ne treba smetnuti sa uma da je poreklom Alzirac, tu vec veliku ulogu igraju uslovi odrastanja i kakva ti je okolina. Neko ko ga je proucio detaljnije, bi mogao i vise da napise o tome. Ja sam Don Juanu dao lajk pre svega zato sto se odnosio na francusku reprezentaciju. 

 

Sa te strane je donesena najbolja odluka za njega, za Real i za francusku repku. Na njega bi se lose odrazilo da je dobijao pozive u reprezentaciji, a Real bi sigurno trazio spica koji bi mu ugrozio mesto startera. Ne verujem da bi Francuska za pocetak sa njim vezala dva finala. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.google.com/amp/s/www.mirror.co.uk/sport/football/news/karim-benzema-seen-telling-team-22917872.amp

 

O ovome sam pričao i ovo nije prvi put. Jednostavno miniranje saigeača u timu je njegov tm i to je jadno i patetično. Očigledno je da postoji klan u Madridu i da određeni igrači su u nemilosti. A verujem da je na čelu tog klana upravo Benzema i opet, to nije prvi put.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dropkick Murphys said:

To im neće mnogo pomoći ove sezone što je ovaj legenda, ako minira saigrače. 

Nekako ne vjerujem da je s 32 godine postao druga osoba koju do sada nisu poznavali u Realu. Kakav god da je, prošle sezone je bio u momčadi La Lige i oni boljeg nemaju. Nije bez razloga tamo tolike godine. 

Btw, Vinicius je s terena izašao na 2:0 za Borussiu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Protiv Shaktara je ušao i dao gol posle 10 sekundi 🙂

Ništa to ne znači, što se sad izvukli da ne izgube, ako nema hemije među igračima, ako se stvaraju klanovi i miniraju saigrači, mogu da se oproste od sezone. 

 

Luka Jović igra loše tamo, ali je svima jasno da i njega izbegavaju u dodavanjima. Mnogo pre ove situacije su išle te priče, da se uvek traži Benzema, a ovi klinci neka statiraju i budu posle na udaru kritika. 

Videćemo već, ali ne prognoziram im uspešnu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Bugl Khan said:

Nekako ne vjerujem da je s 32 godine postao druga osoba koju do sada nisu poznavali u Realu. Kakav god da je, prošle sezone je bio u momčadi La Lige i oni boljeg nemaju. Nije bez razloga tamo tolike godine. 

Btw, Vinicius je s terena izašao na 2:0 za Borussiu 🙂

Stoji, ali stoji i činjenica da je Vincius zvezda u usponu i od početka sezone ima dobre nastupe i sigurno je da se Benzema oseća "ugroženim", pošto ne deluje najbolje na terenu. Primetno je takođe da ni Jović ne dobija mnogo lopti kada je u sastavu. Gotovo sam siguran da su te stvari povezane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ne mogu tvrdit da li je ili nije jer sam Jovića gledao samo jednom ove sezone, ali tad Benzema nije bio u sastavu. Bio je očajan. Izgledao je kao da bi radije bio negdje drugdje i zamijenjen je. Al to je jedna utakmica tako da ne mogu izvlačiti zaključke iz toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...