Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ogromna sreća, fala kurcu da nisu jebeni ligamenti, smrzao sam se kad sam video kako se povredio, odmah me asociralo na gomilu sličnih povreda prošlih godina, od toga su mi ostale u pamćenju baš one serijske kod Milosavljevićeva, Vestermana i Bertansa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Scepanovic i dalje snosi odredjenu krivicu. Ipak je ovo njegova (do)selekcija.
A ne shvatam to "trosenje" legendi. Kao prvo, nama je svaki igrac koji je nosio dres i bio miljenik navijaca legenda. Mi kad bi povlacili brojeve legendi morali bi da stampamo trocifrene. A kao drugo, nije njemu zabranjeno da se vrati u Partizan kad stekne odredjeno iskustvo i autoritet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nova tema pun pogodak, sad se ovde lakse dise...

 

17817f950b0566cde19110f59c68b6fd.gif

 

LM, sutra je zadni dan za prijavu igraca za prva 3 kola.

Ima jos jedan prozor, izmedju 3. i 4. kola i to je to.

 

Mi smo jedina ekipa u EL/EC/LS... koja nije kompletirala roster i pitanje je da li cemo.

Link to comment
Share on other sites

Ah, sve i da ga ne vide jos 35, presle su igricu i upisale se zlatnim slovima u istoriju EL.

 

S druge strane, neki timovi su kao tupavi klinja u igraonici. Darivaju ga sa najvise zetona, drugi ne mogu da dodju na red, ali ne ume da predje ni prvi nivo🤷‍♂️

Edited by Alex_Serbia
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

kakvo razočarenje i melanholija među grobarijom...

nema posta ceo dan, a sutra se igra prvo kolo druge faze EC.

 

tako to ide kad više ništa dobro ne očekuješ

:smiley26:

 

 

Jbg apatija je očekivana. Od onakvog loženja pre samo godinu dana do ovoga.
 

Nekako kad si osrednji tim u ABA ne možeš da se nadaš da ćeš nešto daleko da doguraš u EK iako je ova grupa prolazna.

 

Nama ovu sezonu vadi samo trofej Evrokupa a svi smo svesni koliko je to realno u ovom trenutku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lončar

Quote

KK Partizan NIS veruje u tim, stručni štab i ostvarenje ciljeva kako u tekućoj sezoni, tako i u godinama koje slede. U tekućoj sezoni, šanse za plasman u plej-of ABA lige nisu izgubljene i Partizan ima obavezu da se za plej-of bori i izbori. Na drugom frontu, u sredu počinjemo Top 16 fazu Evrokupa, sa ambicijom da prođemo u četvrtfinale kontinentalnog takmičenja.

 

Stručni štab i ja kao sportski direktor, aktivno pratimo stanje na tržištu sa željom da postojeći tim koji u velikoj meri ima kontinuitet igranja zajedno, dodano pojačamo. Nakon odlazaka Angole, Gordića i Stefana Jankovića, pojačali smo sastav na poziciji jedan dolaskom Perkinsa, dok je u ovom trenutku donesena odluka da se tim ne pojačava igračem koji pokriva poziciju četiri. Želja sportskog sektora nije da se igrač dovodi po svaku cenu kako bi popunio broj, već isključivo ukoliko može da postojieći tim unapredi i donese mu ono što u ovom trenutku nema. Zbog toga, ostavljamo mogućnost da se u nastavku sezone ipak pojačamo, ukoliko se na tržištu pojavi adekvatan igrač. Ukoliko to ne bude slučaj, razmotrićemo mogućnost da novac uložimo u neke mlađe igrače koji bi kroz nekoliko sezona mogli da postanu nosioci igre Partizana.

 

Sredstva za dovođenje još jednog igrača su obezbeđena od strane uprave kluba, dok se obaveze prema postojećem sastavu izmiruju blagovremeno.

Igrači koji čine tim Partizana poseduju kvalitet za mnogo veće rezultate od trenutnih i uvereni smo da će ih uz maksimalno angažovanje i posvećenost svojim obavezama ostvariti. Nalazimo se u delikatnom trenutku, ali čvrsto verujemo u svoj izbor i pozitivne rezultate u utakmicama koje slede.

 

Igrači koji čine tim Partizana poseduju kvalitet za mnogo veće rezultate od trenutnih i uvereni smo da će ih uz maksimalno angažovanje i posvećenost svojim obavezama ostvariti. Nalazimo se u delikatnom trenutku, ali čvrsto verujemo u svoj izbor i pozitivne rezultate u utakmicama koje slede.

Prebijeni cvonjak nemaju :lol_2:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

- Preživeti hoće, ali već je doveden u stanje indukovane kome. Ali hoće, preživeće. Partizan je veliki. Nijedan pojedinac ne može da ugasi taj klub. Preživeće, preživeće. Neka neprijatelji Partizana pogledaju "Rat zvezda", epizodu "Imperija uzvraća udarac" - rekao je Vujošević za Reflektor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Kažu da kasnije neki njegov unuk obnavlja mračnu stranu. Drugim rečima, kraj nije tamo gde biste vi želeli da bude i priča će da traje i traje.

 

bitno je da sad znamo da ste klonovi, dule rek'o. a imao je taj zvezda smrti zicer, vidi se da je noob u star wars univerzumu (i meni je empire stickes back najbolji, ne krivim ga za hajp)

 

btw, prvi star wars koji sam gledao je empire strickes back. ako možete da zamislite kako dete sa 7-8 godina doživljava to da zli duletovi vojaci pobeđuju?

teška priča.

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da su mnogima razne imperije, uključujući Duletovu, upropastile detinjstvo i da sad trpimo posledice, kao i cela ova država, uostalom. 

 

Ne bi trebalo zaboraviti ni da je Vejder ipak tata glavnom vašem džedaju, ko god to bio. Da ne kažem da mu je hebo kevu. :classic_sleep:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

ako te to loži, ja ću te podržati. na kraju krajeva, bitno je ko je isporučio - danilović, đorđević, bogdan, kićanović, željko o. svi su oni veći od duleta. jednom kada prestanemo da se bavimo igraonicom, razumećemo bolje ko je faca. dule je faca kao melo u nba. ja volim mela, vi volite duleta. sve okej. dule ne zna star wars. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...