Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

3 hours ago, Luchifer89 said:

Gledam juče časove ljubavi, kaže PSD da je u areni u Zagrebu bilo svega 5 navijača kkPa.
Reko , ako ti znaš za 5, ja znam još jednog

 Baš se spremam da gledam, stiglo mi je sa više strana da je film odličan. U principu ne volim vraćanje u prošlost, ali jbg, kad nam je već sadašnjost siva nekako je ljudski ići unatrag kad je bila svetla

 

P.S. Ja sam nas prebrojao 10, s tim što moja bivša devojka nije navijala ni za koga, samo se šlepala uz mene i još uvek sam ljut zato što nije neko drugi bio sa mnom, al jbg, that's life

 

Edited by Laki Dzep
dopuna
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pomislih da li da gledam film nesto mi ideja za ovakvim nečim zvučala patetično.

Dobar je film. Par crtica...američka turneja je imenovana od strane DV "trčanje sa šampionima"...prvi put odgledam childresa...ritas smo pobijedili 30 razlike jer je Tosi trebalo za tiket. Trebali su pronaći Boa, Robertsa i Jana da kažu koju. Vlada Jovanović je neka budućnost Partizana kad se poklope neke stvari. Meni se i sin rodio te godine. Davno davno bilo je našeg leta sećam se......

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, odupri se ludilu said:

Pomislih da li da gledam film nesto mi ideja za ovakvim nečim zvučala patetično.

Dobar je film. Par crtica...američka turneja je imenovana od strane DV "trčanje sa šampionima"...prvi put odgledam childresa...ritas smo pobijedili 30 razlike jer je Tosi trebalo za tiket. Trebali su pronaći Boa, Robertsa i Jana da kažu koju. Vlada Jovanović je neka budućnost Partizana kad se poklope neke stvari. Meni se i sin rodio te godine. Davno davno bilo je našeg leta sećam se......

Vlada je bukvalno zaljubljen u Partizan i to ne malo ... Nikada neću zaboraviti njegov intervju na SOSu kad se već znalo da ide (bješe u Ukrajinu) iz svake rečenice se dalo naslutiti koliko voli Partizan.

 

Znam da nije popularno mišljenje, ali ja ću biti sretan kada/ako se vrati 'kući'.

Edited by Ne sam Safete
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno covjek ima znanje i voli Partizan to se vidi iz aviona sto bi se reklo. On je preuzeo prevelik teret nakon one sezone i uspeo je donekle da kormilari ali u suštini bio je žrtva sopstvenih, PSD , navijačkih ambicija. Nakon godina lzbivanja životno i igrački je zreliji i trenutno je na završnom poliranju, nadam se za Partizan ja to tako vidim tj nadam se. Povratak Duleta u Partizan bi bio moguć u ulozi savjetodavca a Vlado na klupi....to bi bilo to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da sam zasuzio... 

Nestvarna, nestvarna sezona.

 

Meni je najupecatljiviji momenat bio sam plasman na F4. Bio sam u Areni tad. Pored ogromne srece, osetio sam i neki spokoj, kao da je sve leglo na svoje mesto. Nesto sto ni pre toga, a ni posle, nisam vise osetio, kad je u pitanju sport.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Opet ukinuli Sport klub, koja opcija mi je najbolja da kupim taj SK za strimovanje?

Može u message da ne trujemo topic.

 

Imas https://eon.tv kao opciju, mesecno 999 dinara. SK1-SK4 u HD-u, SK5-SK10, SKHD i Nova Sport HD. Karticom placam, moze racun na email da ti stize ako ti je potrebno.

Edited by nlavrnja
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Borca said:

 

Imas https://eon.tv kao opciju, mesecno 999 dinara. SK1-SK4 u HD-u, SK5-SK10, SKHD i Nova Sport HD. Karticom placam, moze racun na email da ti stize ako ti je potrebno.

Eon sport je 799din mesečno. Radi na svim mrežama. Može da se koristi i na smart TV koji ima eon aplikaciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...