Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

46 minutes ago, Cooper said:

Pa bilo je slicnog remecenja atmosfere tokom polufinala u prvoj Trinkijevoj sezoni gde su naprasto svi stranci otisli u par nedelja.

Pominjao se faktor sa strane.

 

bajden, pas košarkaš? nemoj da remetiš thread trolovanjem baš baš uvek, to je moj savet, ne i obaveza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, đubrivo. said:

 

dal je moguće da je miško moćniji i od žocovog kuma?

Ma, nemam pojma, kao sad smo se više okrenuli Zalizanom. 

Svakako, čaršijske priče. 

Ali ja sam verovao u te čaršijske priče i kad su pričali da Vrabac pogađa sve na treningu i da če biti novi Veseli, samo je problem sa tremom na utakmici.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Referent said:

Ma, nemam pojma, kao sad smo se više okrenuli Zalizanom. 

Svakako, čaršijske priče. 

Ali ja sam verovao u te čaršijske priče i kad su pričali da Vrabac pogađa sve na treningu i da če biti novi Veseli, samo je problem sa tremom na utakmici.

 

Pogadja sve i novi Veseli su dva dijametralno suprotna opisa

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, zoziezli fereira said:

jbg, ne smem mnogo vise od ovog da otkrivam. ima mnogo seljacenja u klubu (u samom vrhu tacnije).

nije ovo onaj partizan u koji se vecina od vas zaljubila. ne oseca se pripadnost klubu medju igracima. igraju kao sto bi igrali za neki Trento ili Andoru. 

Tako mi je predstavljena situacija.

Druze, nemoj se ljutis pogotovu sto nisam sa ove strane brda, ali ovi postovi tipa "znam pouzdano, ali ne mogu/ne smem da kazem", su jedna od stvari koja mi najvise ide na ganglije. Ako znas, onda kazes stvari do kraja, ili ne zapocinjes pricu...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zar ti treba vise od seljacenja u vrhu kluba.

 

Ko bi rekao posle svih ovih sezona u fudbalu i kosarci i kad pogledas ko sedi u upravama 4, 5 najuspesnijih klubova  u ova 2 sporta.

 

Samo sto to seljacenje negativno utice samo na nase momke 😄

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, zoziezli fereira said:

jbg, ne smem mnogo vise od ovog da otkrivam. ima mnogo seljacenja u klubu (u samom vrhu tacnije).

nije ovo onaj partizan u koji se vecina od vas zaljubila. ne oseca se pripadnost klubu medju igracima. igraju kao sto bi igrali za neki Trento ili Andoru. 

Tako mi je predstavljena situacija.

OK, jasno je nama kakva je ekipa u klubu od teranja Duleta i nemamo isti emotivni odnos ali drugi kk nemamo jbg...no mene zanima kako se to situacija u klubu (i u upravi i među igračima) drastično razlikuje od prošle godine kada smo kidali sa Trinkijerijem? Uprava je identična, a igračke promene su minimalne, kao što smo već konstatovali. Ispada da je Trinkijeri bio taj jedini faktor koji je osećao KKP kako treba i to prenosio na igrače uprkos svim problemima u klubu.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Gudura said:

Druze, nemoj se ljutis pogotovu sto nisam sa ove strane brda, ali ovi postovi tipa "znam pouzdano, ali ne mogu/ne smem da kazem", su jedna od stvari koja mi najvise ide na ganglije. Ako znas, onda kazes stvari do kraja, ili ne zapocinjes pricu...

Smem da kazem, nego je bezveze.

Jedan znacajan igrac mi je to ispricao, prilicno popljuvao klub, a i jednog jos znacajnijeg igraca. U vremenu kad se sire informacije kako se sire, nekorektno je da bilo sta vise od ovog kazem.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Gudura said:

Druze, nemoj se ljutis pogotovu sto nisam sa ove strane brda, ali ovi postovi tipa "znam pouzdano, ali ne mogu/ne smem da kazem", su jedna od stvari koja mi najvise ide na ganglije. Ako znas, onda kazes stvari do kraja, ili ne zapocinjes pricu...

Fereira je ipak čovek od integriteta i ako je on rekao da ne može više onda je tako, a hvala mu i na ovome.

 

9 minutes ago, pendulum said:

Ispada da je Trinkijeri bio taj jedini faktor koji je osećao KKP kako treba

Možda nije jedini ali svakako verujem da njegova spika nije bila samo podilaženje nego da je u nekoj meri i osećao čast itakoto što je u KKP, a radom i rezultatima je to i dokazivao. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, realno *w said:

 

 

 

Dinara mesečno? Ne verujem, ima bar duplo više od toga.

 

2 hours ago, Cooper said:

 

 

Nekom skup, nekom jeftin 🤔

9 hours ago, Cooper said:

Ispada Mika najskuplji centar ABA lige.

 

Neverovatno sta ljudi u stanju da izmisle.

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...