Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

54 minutes ago, Laki21 said:

Mozli je skuplji.

 

Pa sa obzirom da mu je produžen ugovor, sigurno jeste. Kada je došao, to je bio taj nivo - bekap centar borba za opstanak u italijanskoj ligi.

Pa ko ima malo mozga, može da proceni koliko koštaju igeači tog rezimea.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebo vas budžet sve skupa. Kad sam došao na forum, naivno, upao sam u tu priču, odnosno ne priču nego vrzino kolo. Vremenom sam se opametio i shvatio da je to samo uzaludno trošenje vremena. Rovovi su duboko iskopani i frontovi utvrđeni. Obe strane ne izmiču ni milimetar i nema teoretske šanse da se tu bilo šta promeni.

 

Svaki put kad otvorim temu ponadam se da se završio i ovaj krug budžetiranja i da su neki pametniji postovi tu i čekaju, jer volim košarku u globalu a znam da ima ljudi koji se razumeju i pišu tematske postove. Ne razumem se toliko ali volim da čitam i ako je moguće naučim. Uostalom unapredio sam svoje znanje iz oblasti ove lepe igre u ogromnom nivou od kad pratim ovaj, odnosno počivši forum.

 

Iskulirajte budžet ako je ikako moguće, molim vas.

 

 

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

aj malo da se uzobiljim, vidim da ste osetljivi.

 

unutar ekipa vam nije dobra situacija i to najmanje ima veze sa scepanovicem. kazu da je jako nezadrava atmosfera, preplicu se raznorazni interesi, ima dosta napetosti, nervoze i mnogi igraci se ne snalaze najbolje u takvom okruzenju. 

filipovski je odlican trener, veliki radnik, stara jugoslovenska skola, ali je i tip koga zanima samo parket, a uz to, ima neke drugacije poglede na svet, da se tako izrazim. da su okolnosti drugacije, bio bi odlicno resenje, ovako, nisam siguran da li ce znati da pliva u ovome.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

aj malo da se uzobiljim, vidim da ste osetljivi.
 
unutar ekipa vam nije dobra situacija i to najmanje ima veze sa scepanovicem. kazu da je jako nezadrava atmosfera, preplicu se raznorazni interesi, ima dosta napetosti, nervoze i mnogi igraci se ne snalaze najbolje u takvom okruzenju. 
filipovski je odlican trener, veliki radnik, stara jugoslovenska skola, ali je i tip koga zanima samo parket, a uz to, ima neke drugacije poglede na svet, da se tako izrazim. da su okolnosti drugacije, bio bi odlicno resenje, ovako, nisam siguran da li ce znati da pliva u ovome.
6fbe1071daea71b96c3177f7a8212472.gif
  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zoziezli fereira said:

kazu da je jako nezadrava atmosfera, preplicu se raznorazni interesi, ima dosta napetosti, nervoze i mnogi igraci se ne snalaze najbolje u takvom okruzenju. 

 

i meni deluje da je tako.

samo me zanima kako smo od prošlogodišnje harmonije došli do ovoga, imaš li info?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

 

i meni deluje da je tako.

samo me zanima kako smo od prošlogodišnje harmonije došli do ovoga, imaš li info?

I mene isto zanima.

 

Ekipa je prilično slična. Došli: Mekintajer, koji se sa Tomasom skontao brzo, Mika i Danguba, koji deluju kao dobri momci iz kraja i SJ koji jeste lujka ali na njega su navikli plus mislim da je i on malo spustio loptu, nema više onih psihotičnih reakcija..Dodatno, pred sezonu na onim snimcima sa priprema, svi su pričali kako je odlična atmosfera.

Opet imamo i onu nedavnu izjavu Pejdža da ove sezone jednostavno nisu kliknuli šta god to značilo. Ja sam mislio da se odnosi na Šćepu ali izgleda da je mislio na ceo tim.

Zanima me koji su to sad klanovi - stranci vs. domaći ili nešto drugo?

 

I interesuje me šta znači ovo oko Filipovskog i drugačijih pogleda na svet?

 

Hvala Fereira na informacijama ali nemoj sad ovako na kašičicu i nedorečeno 🙂

 

BTW...gledao sam malo Mladost protiv Sloge na Areni..Dreksel šuirao trojke 6 od 7 ali još uvek ne mogu da procenim da li je on za ovaj nivo koji se očekuje u Partizanu odnosno za vrh ABA lige. S druge strane Gombo (206cm) 19 poena i 12 skokova - deluje kao neko ko bi mogao da se baci u vatru odmah.

Edited by pendulum
dodao Dangubu ali ne menja suštinu
Link to comment
Share on other sites

jbg, ne smem mnogo vise od ovog da otkrivam. ima mnogo seljacenja u klubu (u samom vrhu tacnije).

nije ovo onaj partizan u koji se vecina od vas zaljubila. ne oseca se pripadnost klubu medju igracima. igraju kao sto bi igrali za neki Trento ili Andoru. 

Tako mi je predstavljena situacija.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...