Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Uteha 😊

 

Dobra šansa da nam potencijalni protivnici u trećem kolu budu Brest, Omonija, Ferencvaroš, Kluž i Midtjiland. 

 

Jedino ako Dinamo prođe, onda Molde upada umesto Rumuna. 

Ako tako bude onda prve tri ekipe na Marakani. Rumuni i Danci su za izbegadanje, ili Molde ako prođe Dinamo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Molde, Danci, Omonia, Brest, Ferencvaros. Lepa sansa za jos jednu grupnu fazu

Jasno je da su Danci igrom slučaja u tom šeširu i treba iz izbegavati u širokom luku. Sa Moldeom može da se igra, ali su nam šanse u Norveškoj značajno manje. 

Omonia, Brest i Ferencvaroš bi trebalo da budu lak plen na Marakani, u gostima, posle Tirane, ne smem ništa da kažem.

Link to comment
Share on other sites

Sve te ekipe su klasa iznad Tirane.

 

Midtjylland je eliminisao Ludogorec, Ferencvaros Celtic, Omonia Legiju, Dynamo Astanu. Zaboravljate jad i bedu protiv Tirane, zaboravljate da nemamo centarsut, a nemamo ni napadaca iako ih formalno imamo cak petoricu na platnom spisku.

 

Stankovic nije nasao resenje za Partizan, a ove ekipe su ili bolje ili slicnog kvaliteta kao Partizan. Ova ekipa tek treba da pokaze da zna da igra utakmice u kojem je ulog veliki jer. nazalost, to u nasoj ligi ne postoji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mare80 said:

 

Kada je mogao znas vec ko da ih izbaci prosle godine,mozemo valjda i mi... 😄

Znam, ali znam i da su bili na minut od eliminiacije 🙂

Ne volim Norveške ekipe, nekako igramo uvek slabo protiv njih, a gostovanja su uvek zajebana. Na Marakani ih možemo dobiti, ali tamo ne znam šta nas čeka.

 

Ja bih pre svih želeo Brest na Marakani. Mislim da su najslabiji, a i zbog nostalgije 🙂

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo Brest je dobar žreb.. Ferenc izbaci Seltik u Glazgovu a mi ih kao priželjkujemo. Grupe su veliki ulog i nema tu lakih prolaza.
Ja mislim da nam je posle Bresta Omonija taman za neki prolaz na guzove.. Ovo drugo je sve fifti/ fifti. Moramo se nabrijati i fizički i mentalno i u najjačem sastavu napasti od 1. do 95. minuta, bez velikog filozofiranja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzistrou said:

Nisam to znao da je žreb pre treće runde. U teoriji onda može da nam zapadne ekipa sa slabijim koeficijentom od našeg, pod uslovom da eliminiše Jang Bojse.

Nisu oni povlašćeni, Dinamo, Olimpijakos, Sparta i Salzburg su povlašćeni timovi u PO.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ne sviđa mi se što za eventualni plejof nema mnogo šansi da dobijemo nekog ko izbaci favorita u trećem kolu 😛

 

Samo Dinamo igra od svih povlašćenih, ostali počinju od plejofa. 

 

Mada, iskreno, uželeo sam se grupa Lige Evrope 😄

Vidim da ti se vratio optimizam od kako je Miloje napustio brod (koji tone). 😀  

Elem, teska prica za nas bice bilo koji protivnik u 3.kolu obzirom na ono sto igramo. O 4.kolu ne treba ni pricati, to su izrazito jake ekipe, a bez sistema i pristupa su prevelik zalogaj, uz napomenu da je sasvim druga prica imati kartu za Le u dzepu u odnosu na ispadanje u 3.kolu i jos jedan krug pakla do Le...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto se pribojavamo ekipa koje su iznenadile favorite u prethodnom kolu (tipa Ferencvaros). Jbt, to je fudbal, jedna utakmica, moze da prodje bilo ko i bice iznenadjenja i dalje... 

 

E sad koliko je realno da neki autsajder poput Ferencvarosa redom izbacuje favorite (izbacili prvo Djurgarden pa potom Seltik) - ja mislim da nije, i da je ok i njih da dobijemo, pa makar i u gostima... oni su legija stranaca, nemaju 3-4 madjarska igraca koji igraju ali to sve nisu neki bauci, pa odbranu im cine Madjari, Bosanci i Slovenac, koji nisu igrali nista jace od liga u Madjarskoj, Bosni, Sloveniji, Poljskoj, Ceskoj, Slovackoj... ako Katai, Ben, Kanga i ekipa ne mogu ovo da probiju, onda i ne treba da igramo LS/LE... 

OK, nesto im je jaca sredina terena i napad, a mi nesto tanji u odbrani, ali moramo da dobijemo i ovakvu ekipu bez obzira na sve. 

 

Sto se ostalih tice:

Dinamo Brest - jos jedan autsajder, rastavili Astanu pa potom dobili Sarajevo nezasluzeno. Obe kod kuce. Sezona im nije jos pocela. 

Omonia - odigrase tek jednu utakmicu u svojoj ligi, u kvalifikacijama Lige Evrope prosli 2 kola i to oba nakon produzetaka. OK izbacili Legiju u proslom a u prvom kolu jermenski klub, jedva sa 1:0... 

Molde - moze da bude problem jer su dalje u sezoni od nas. Mada tek pocinju evropsko takmicenje... 

Midtjylland - svakako najjaci potencijalni rival. Ali jos nisu ni usli u sezonu i utakmica protiv Ludogoreca im je bila prva. Prosle sezone bili debelo ispred Kopenhagena u ligi, dobili ih u 3 od 4 utakmice (i oni igraju play off). 

 

Ja bih eto samo ako moze da izbegnemo skandinavce, sve ostalo moramo da dobijemo. 

 

A bice Dinamo Brest koji ce biti izbacen zbog sankcija Belorusiji 👀

 

Medjutim, ako budemo odigrali kao protiv Tirane, nikakav zreb nam nece odgovarati. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...