Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

U Beogradu će biti 1-1, a u Milanu će Zlatan da da gol u 55. minutu, a  u 60. tom će da padne magla i meč će biti prekinut.

 

 

Elem upravo je Terzić rekao - "Rekao sam Stankoviću, eto pobedi Milan i budi kandidat za trenera Intera" 🤣

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Sprivel said:

Susret dva velikana evropskog fudbala, 8 puta prvaci Evrope.

 

duel dva grada koji su (uz madrid i london) dali visestruke finaliste najeminentnijeg klupskog takmicenja

 

crveno belo vs crveno crno,

 

magla vs vejavica,  hram vs katedrala,  Mitic vs Meaca,

 

terza vs berluskoni,  v.rakocevic vs marta ferri,  mona vs prada,  frikom vs sammontana ....

 

postovano slusateljstvo i gledateljstvo.. dragi prijatelji fudbala... uzivajte u viteskom nadmedanju renomiranih rivala

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Cojep said:

 

duel dva grada koji su (uz madrid i london) dali visestruke finaliste najeminentnijeg klupskog takmicenja

 

crveno belo vs crveno crno,

 

magla vs vejavica,  hram vs katedrala,  Mitic vs Meaca,

 

terza vs berluskoni,  v.rakocevic vs marta ferri,  mona vs prada,  frikom vs sammontana ....

 

postovano slusateljstvo i gledateljstvo.. dragi prijatelji fudbala... uzivajte u viteskom nadmedanju renomiranih rivala

Naravno, fudbaleri Zvezde napadaju sa leve na desnu stranu, a fudbaleri Milana sa desne na levu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije tajna da sam veliki simpatizer Rossonera..pa,jos od vremena Arriga Sacchija i posebno nakon sto smo im poslali Genija. Gledam dosta Milanovih utakmica,pratio sam i sinocnju protiv Parme..o njihovoj igri,nacinu na koji Pioli rotira igrace neki drugi put..pratim ih i na drustvenim mrezama.

Odem malopre na Instagram,vidim da su objavili ime rivala..udjem na komentare..pa jebo mater..od prvih recimo 30-ak komentara bar pola su ciganski :roflmao: Kakvi komentari,pretnje,provokacije..mislim da je za njihovu zvanicnu stranicu super jer podize posecenost,ali zaista ima neka tajna veza izmedju cigana i drustvenih mreza..

Moglo bi se govoriti i o svojevrsnoj kletvi:Dabogda ti cigani ludaci seli na nalog(e) :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

U svakom slucaju, ono sto je najgore u nokaut fazi LE je da dobijes neku spansku ekipu jer oni tu kidaju, neke Engleze koji su ispali iz trke za titulu ili lude Holandjane koji uvek igraju ofenzivno. Eventualno kad su tu Porto i Benfika.

Opasno je da ti padne Deportivo.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Najveca steta sto nece biti publike, da se nagrade momci za odlican rezultat.

onda bi krenula pesma " sagradi im slivio bre nove tribine posto stize dvaes hiljada delija"  čak i ja ovako mator zapucao bih do Milana da obiđem rodbinu i posetim "hram fudbala"

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi bas sramotno da recimo nakon eventualnog uspeha protiv Milana trener Stankovic zapali u Inter ili neki drugi klub vec na kraju sezone. To bi bas bilo sramotno. Nama treba kontinuitet. Nemamo mi prostora da skolujemo trenere, pa onda kad nekog krene da odmah ode, a kad ne krene onda na nasu stetu. Milojevic je ostao taman kolko treba, nadam se da ce i ubuduce biiti tako.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, StephenBob said:

Bilo bi bas sramotno da recimo nakon eventualnog uspeha protiv Milana trener Stankovic zapali u Inter ili neki drugi klub vec na kraju sezone. To bi bas bilo sramotno. Nama treba kontinuitet. Nemamo mi prostora da skolujemo trenere, pa onda kad nekog krene da odmah ode, a kad ne krene onda na nasu stetu. Milojevic je ostao taman kolko treba, nadam se da ce i ubuduce biiti tako.

 

Ma samo da napravimo cudo i prodjemo ...

AKo Deki ode u Inter,tu nam je u steku Tralalatovic .... :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Posle onih horora iz lige sampiona nekako smo strahovali da nam ne ulete neki punjači, pa nam onda ovi izgledaju prihvatljivo. Vraski je tesko igrati protiv njih, ocekujem reprizu meca sa Napolijem na Marakani. Napaljeni su, vracaju se posle hiljadu godina. Sansa je mozda sto grizu za skudeto, ali i ako kiksnu na prvoj ceka nas revans. Tesko, mnogo tesko.

Link to comment
Share on other sites

И ја такође не мислим да имамо нарочите шансе, Бриж, Динамо и ПСВ су донекле били прихватљиви, све остало је за избегавање, а напржени Милан свакако није нешто чему се треба радовати. Ипак, никако не треба скинути гаће, јуначки и мушки, у кост, па шта буде. Јако бих волео да се варам и да одиграмо перфектну утакмицу, али по мени нема места великом ложењу. Да се пошибамо без страха, па шта буде, лако ћемо се после бусати.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...