Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

55 minutes ago, Don Juan said:

Sada videh objavu Bena na Instagramu, kaže da je veoma razočaran rezultatom.

 

Kao i ja utakmicom, u celini. :classic_biggrin:

Odigrali su dve poslednje tekme kao da ih je Milojević trenirao.

Plasman je već bio gotova stvar i nikako mi se nije dojmio šibicarski pristup nakon Genta. 180 minuta ničega, nula golova, 0,5 šansi sve zajedno. Dva puta clean sheet, bravo, samo to niko nije stavljao pod prioritet. 

S druge strane, u Češkoj se niko nije naigrao protiv Libereca. Stoji i činjenica da je beogradsko petardiranje bilo presudno za dalji tok u grupi, oko borbe za drugo mesto. Posebnu "težinu" rezultata na Marakani dodaje mindset Libereca, koje nije uopšte lako otvoriti a kamoli onako razbiti.

Gent neću puno komentarisati, osim što bih povukao paralelu sa sudbinom Kelna '17. i 0 bodova u dvomeču s nominalnim underdogom. No, njihov problem je šta će i kako dalje. Underdogtm je opet prezimio i to se piše.

Svaka čast još jednom i da se malo pouzdamo u povoljnije ždrebe. :Hail:

Prošli put nam je upao CSKA, jedna od ekipa s kojima se "moglo igrati". Ovog puta je konkurencija znatno ljuća a nama izbor sužen na plafon 3 ekipe. Imamo oko 18% šanse da nas trefi, što i nije tako loše. Da su u igri one nepovlašćene pa da se objektivno razmišlja i dalje od februara...

 

ps. Glup im je neviđeno taj koncept sa "(ne)povlašćenim ekipama" kad se već prođu grupe. Do te tačke je ok, a ovako dođe kao kazna za plasman u eliminacije. Sve što treba je da se odrede ekipe koje se ne mogu sastati u 1/16 pa po tom sistemu i za 1/8, a poneki slabiji tim ipak ima priliku da uz malo sreće ode koji korak dalje.   

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Neme said:

ps. Glup im je neviđeno taj koncept sa "(ne)povlašćenim ekipama" kad se već prođu grupe. Do te tačke je ok, a ovako dođe kao kazna za plasman u eliminacije. Sve što treba je da se odrede ekipe koje se ne mogu sastati u 1/16 pa po tom sistemu i za 1/8, a poneki slabiji tim ipak ima priliku da uz malo sreće ode koji korak dalje.   

Ali gledaj sa druge strane. Zar ne treba nagraditi ekipe koje su prve završile u grupi? Ne bi bili fer da recimo Dinamo koji je bio prvi izvuče Spurse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Ali gledaj sa druge strane. Zar ne treba nagraditi ekipe koje su prve završile u grupi? Ne bi bili fer da recimo Dinamo koji je bio prvi izvuče Spurse.

 

 

Retoričko pitanje... Nije toliki problem što se igra protiv timova ispalih iz LŠ, već što postoje i tamo "nepovlašćeni" a svi završili treći. Pa dokurca stvarno, to je tek lakrdija za sebe. 

Drugoplasirani tim iz LE je poslednja rupa na svirali i to x2, jer ne samo da fasuje trećeg iz LŠ, nego još fasuje "jednakijeg". Moralo bi da se poradi na tome, my 5 cents...

 

 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perkos2 said:

Uh bre markosse koliko si uporan sa prodajom Degeneka !

ne znam razlog ali vidljivo je da ti je "trn u oku" još od početka sezone kad si forsirao priču da bi trebalo da igraju Eraković-Pankov u tandemu

Degenek je uz Borjana stub ekipe, sigurno jedan od igrača koji se najviše isplatio Zvezdi i da ima iole pameti u klubu njemu i Borjanu bi se produzili ugovori. No posto smo mi agencija za trgovinu ljudskim mesom očekujem da krene hajka na Degenka zato što neće da ide iz Zvezde koja nema ni za plate čistačicama. O dugovima dobavljačima da ne pričam u ovo slavljeničko vreme.    

 

Kiksirao sam sa Pankovim. Delovao mi je da mozze, ali na ovim evropskim tekmama je bio bas slab.

 

Moj post nisu bile moje zelje, vec informacije koje imam.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Don Juan said:

Ne znam za Pankova, ali po meni jedan od najprijatnijih iznenađenja je Milunović. Neverovatno kako je napredovao u zadnjih nekoliko meseci. Od propale investicije do igrača koji dobija bukvalno sve duele u 16. Neverovatno.

Ima i do toga da je Deki dosao do taktike, posebno u evromecevima koji nose odredjenu tezinu, koja u prvi plan gura Milunoviceve vrline, kada igra sa jos sva stopera i bekovima koji su mnogo pokretljiviji, pa je to neka formacija sa 5 pozadi.

Milunovic je gotovo svaki mec gde je bio sa Degenekom i Pankovim u liniji odigrao odlicno, definitivno je i do citanja od strane staba i doprinosa da igraci bolje izgledaju u odgovarajucoj formaciji.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Mile1 said:

spacer.png

 

Што се тиче ових из Динама што су у тиму ЛЕ, Ловро Мајер има 22 године(иначе десетка) а Јошко Гвардиол 18 година (па и голман 25) и онда слушамо бајке о нашој омладинској школи...

Edited by Константин
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Константин said:

 

Што се тиче ових из Динама што су у тиму ЛЕ, Ловро Мајер има 22 године(иначе десетка) а Јошко Гвардиол 18 година (па и голман 25) и онда слушамо бајке о нашој омладинској школи...

To je zato sto se ljudi vode ispravnom filozofijom, igraju najbolji, bez obzira na godine. U jednom Realu igraju igraci od 18 godina ako imaju kvalitet, samo kod nas su talenti sa 20+ godina.

 

Nasa omladinska skola nije losa, talenata ima, ali i dalje postoji neka logika u klubu da je stariji igrac bolji, bez obzira na kvalitet. Recimo, zasto Vukanovic uopste dobija minute, a Radulovic igra svaki 10. mec?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Wesley Sneijder said:

2 mesecne plate za ovo.

 

Neka se debilise u svoje slobodno vreme. U klupskim obelezijima, na timskom putovanju, ovakvo ponasanje je neprihvatljivo.

 

Ma kave mesečne plate, on je debilčina koja kao što sam i rekao leti na zimu (sve ostalo bi bilo pucanje u obe noge) koju nije trebalo ni vraćati. Tempirana bomba koja nas je već jednom koštala Evrope.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VoodooDerina said:

 

Ma kave mesečne plate, on je debilčina koja kao što sam i rekao leti na zimu (sve ostalo bi bilo pucanje u obe noge) koju nije trebalo ni vraćati. Tempirana bomba koja nas je već jednom koštala Evrope.

Tesko  to ide  kada je dobio ono sto je hteo 3-godisnji ugovor, a nije ni nesto igrao pa da bude pomama za njim. 2 debilizma naseg veznog reda, starletani i ovaj idiot koji se bije sa sluzbenicima u Ceskoj.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Tesko  to ide  kada je dobio ono sto je hteo 3-godisnji ugovor, a nije ni nesto igrao pa da bude pomama za njim. 2 debilizma naseg veznog reda, starletani i ovaj idiot koji se bije sa sluzbenicima u Ceskoj.

 

Valjda je to bilo na Tesli, zato je tako tiho i prošlo. U Češkoj bi ga verovatno hapsili za ovakvo ponašanje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...