Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Ali brat Jović ili igra zvana Klaj Klaj do prijatnosti.

I Maksa stariji koliko bezvezan igrač u ovom današnjem fudbalu .Trčim kao muva bez glave i sve što imam u nogama vratim Rajkoviću.

 

Ova reprezentacija je nekako divlja,bez nekog plana,prepoznatljivosti ,ali ovom momcima niko ne može da ospori želju i borbu.

Link to comment
Share on other sites

Samardžić vuče loptu od centra a Jović umesto da odvoji negde levo ili desno on trči ispred dva metra gde mu pravi gužvu i ne baš sjajnu situaciju za neko rešenje.

Komentarišem ga jer je neverovatno kako je propao i istrunuo takav talenat.Steta baš.

 

Nismo ni svesni koliko smo imali sreće večeras.Mogli smo i da pobedimo 7-0 Pikseta i dalje ostaje za mene samo jedan prepotenko sujetni i narcisoidni koji pojma nema.

Momcima svaka čast i kapa dole za trku,želju,borbu,htenje i bespostedno trošenje do maksimuma.

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Odnos poseda lopte je skoro 70% za njih, imaju duplo više kompletiranih pasova i mi vodimo 2:0.


Neverovatno...

Ovo je sasvim nebitno. Koliko smo mi takvih utakmica(pogotovo ova generacija) u kojima  smo dominirali po udarcima, posedom a onda izgubili. 

Edited by Irski_srbin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je reprezentativni fudbal, trka, dobar sistem, takticko stojanje, par nekih minijatura i izrazena zelja cesto donose rezultat...ima ovde.kod nasih fudbalera cak i gotivnih njuski...Mitro demantuje moje verovanje da igrace iz Arabije/Rusije/Turske ne treba zvati jer su rekli dovidjenja takmicarskom fudbalu...

 ok je ovo, igras sa jakim ekipama ove blejacke termine, skupio si 4 boda,  krecu i kvale polako od proleca, Piski pojma nema, ali, eto, juri se treci plasman na velika takmicenja, sto je puna kapa...godinama realno nisam ni gledao ove termine...valja ispratiti momke...i treba da igraju van BG sve...

Link to comment
Share on other sites

Pavloviću oženi me!

 

Mislim da Švajcarci nisu svesni da su bukvalno došli na naš teren, jer smo mi fudbalski odrastali po oranicama.

 

Protiv Danske za mesec dana očekujem da teren bude još gori i isto ovako da ih dobijemo.. 🙂

 

Šalu na stranu, jako bitna pobeda, još jedan bod i smeši nam se ostanak u A diviziji. Mnogo bitno.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...