Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 hour ago, Мџе said:

 

Tadić nije problem nego sa njim kao glavnim igračem reprezentacije nismo mogli da igramo 4-3-3, eventualno da igra na krilu. Štoperi moraju da budu Pavlović pre svih i Eraković jer obojica su protopi modernog centarhalfa. U situaciji gde protivnik stoji u niskom bloku, gde je sredina markirana štoper mora da pokuša da probije prvi blok a za to je potreban neko ko zna sa loptom. Jedan od bekova Nedeljković, za drugog Terzić, Ristić, Lazović ili neko drugi. Moraće da pošalje jednog napadača na klupi makor on bude više hteo da igra za nas. Pokazalo se da zajedno ne mogu.

najbolji srpski štoper je i dalje Milenković a verujem da će mu igranje u Premijer ligi podići formu još više, tu je Pavlović levo i desno mogu Veljković, Eraković čak i Nedeljković

opcija sa 4 igrača u zadnjoj liniji gde nam ni jedan koji je bočni nije klasični bek je samoubistvo i to bi jedino Milojević forsirao

takođe nisam ni za opciju klasičnog zadnjeg veznog već da to pokrivaju dva centralna vezna

 

Neki moj idealni tim bi bio:

 

Rajković

Veljković-Milenković- Pavlović

Nedeljković - Ilić- Lukić- Kostić( Živković)   

  SMS - Samardžić

   Vlahović 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako želimo da se plasiramo na SP, onda bi trebali, da kako znamo i umemo, ostanemo u A ligi nacija. U tom slučaju bi na zrebu bi bili u prvoj grupi nosilaca, pa samim tim dobili i lakse protivnike. I ovako će biti teško.

Link to comment
Share on other sites

Posle Vlahovića, ovaj LN prozor otkazali Piksiju i Mitrović i SMS. "Zbog povreda".

 

Inače obojica sinoć odigrali svih 90 minuta za Al-Hilal, Mitar dao i dva gola.

 

Ma koliko se jako pritiskao poklopac na loncu, izgleda da će ipak da prekipi...

Link to comment
Share on other sites

Sve ovo zbog Piksijeve nelogicne odluke da ostavi Tadica na klupi u prvoj utakmici sa Englezima, i onda Tadiceve izjave. Lanac nesrece. Ova dvojica ionako ne igraju u ligi koja je dovoljna za reprezentaciju, tako da nek ulete neki Cirkovic iz TSC-a i npr. Mimovic. A Piksi svakako treba da ide nakon ove lige nacija.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto se desava Piksiju je slicno onome sto se desilo Sasi Djordjevicu. Igracka legenda na taj status i harizmu podigne tim, a onda u prvi plan izlazi sujeta i neznanje. Razlika je u tome sto je shodno kvalitetu timova Piksija krace sralo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sergeja bol u leđima, igra pod injekcijama, mislim da je reč o pršljenu, kod Mitrovica zadnja loža- rekao je Piksi.

 

A kod Piksija bol u ku.cu, da podnese ostavku. Stvorenje nadobudno nista bolje nije ni zaslužilo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, No name said:

Sergeja bol u leđima, igra pod injekcijama, mislim da je reč o pršljenu, kod Mitrovica zadnja loža- rekao je Piksi.

 

E, u moje vreme se to zvalo "boli me primicač" :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

I ako je Piksi kurton trenerski i ispričana priča, odvratan je osećaj da imaš igrače koji su spremni na razne funjarluke bez posledica. Kao da se svim Englezima dojmi mrtvi Sautgejt ili pevcima Dešan. Majstore tvoje da se uvek pojaviš i daš svoj maksimum. Makar selektor bio Limeni iz Ratkova. Ako imaš neki veći problem, izađi javno skupi muda i gotova stvar.

 

I sad se IQ 30 budaletine hrane pičvajzom, klanovima, šatro bojkotima. Sad će nešto epohalno se reši, pazi da neće. Rijaliti narod i reprezentacija, baš kakvu zaslužujemo. Košarkaše i vaterpoliste uopšte ne zaslužujemo niti pripadaju marvi. Fudbaleri su naše ogledalo. Kad smo mi valjali, valjali su oni. Bilo, biće i ostaće. 

Edited by Molina23
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Boli kurac Piksija za ove otkaze, njemu je sve ok dok mu vrhovni psiho ne otkaže.

Jbt. kakva si legenda bio, imas novca sigurno... Pa sta ti treba da se i dalje srozavas, da ti igraci otkazuju i da te ne jebavaju za crvljivu šljivu... Daj ostavku bez teskih reci, gospodskl, ako umeš

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

u srpskom fudbalu je uvek bilo diskutabilno  ko je teži smrad ,treneri ili igrači

samo što je trener na kraju jedan protiv grupe igrača i džaba mu i AV iznad glave kad grupa igrača reši da ga oteran biće oteran pre ili kasnije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Ovo sto se desava Piksiju je slicno onome sto se desilo Sasi Djordjevicu. Igracka legenda na taj status i harizmu podigne tim, a onda u prvi plan izlazi sujeta i neznanje. Razlika je u tome sto je shodno kvalitetu timova Piksija krace sralo.

 

Djordjevic je par nivoa iznad Piksija u svakom smislu.

 

Mislim, imas poentu, slazem se, ali ne bi ih izjednacavao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Porediti Saleta i Pikseta, naprednjačkog demagoga, bez trunke samoodgovornosti i osećaja da je možda vreme da ode u pizdu materinu, mi je jedan od najgorih tejkova na ovom forumu koje sam pročitao. Ne znam da li mi je grđe porediti ih na osnovu ličnosti i morala ili rezultata u reprezentaciji. 

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mitar treba da ima uvek kredit u reprezentaciji. Toliko puta je vukao, grizao, igrai povređen i rizikovao. Onu bitangi Sergeja nikada vise ne bih zvao, dvesta godina se ceka da nesto odigra i nikad nista od tog lelemuda. Vlahovic... Ne znam sta je sa njim, zasto on bojkotuje. Mislim, jebavao ga Alegri sigurno vise nego Piksi, pa nije odjavljivao Juventus i kurcio se.

Piksi iz dana u dan tone u blato i tesko da ce da se izvuce. Daj boze da nije bar na nekim težim drogama. Ovakvo ponasanje i odsustvo bilo kakvog oseecaja tesko da je samo od alkohola.

Link to comment
Share on other sites

Ratkovu se otvara fina šansa da pokaže kvalitet koji definitivno poseduje. Zajeban trenutak za veću ulogu međutim biće tu i Samardžića i Ilića, Birmančevića itd. Valja malo da osveži u napadu. E da i Kristijan Belić obavezno da se proba, može da bude jedan ozbiljan ratnički i energetski boost ekipi, kao Aleksa i Dobrić među košarkašima. 

Edited by Molina23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Porediti Saleta i Pikseta, naprednjačkog demagoga, bez trunke samoodgovornosti i osećaja da je možda vreme da ode u pizdu materinu, mi je jedan od najgorih tejkova na ovom forumu koje sam pročitao. Ne znam da li mi je grđe porediti ih na osnovu ličnosti i morala ili rezultata u reprezentaciji. 

 

Sto se licnosti tice, ne zanima me preterano, mada nisam siguran da je Piksi toliko grdji od ovoga. Sto se tice morala, to sto je nesto ocigledno moze biti samo stvar inteligencije i perfidnosti. Ako za nesto ne znas, ne znaci da ne postoji. Sto se tice rezultata u reprezentaciji, potpuno su uporedivi. Medalja u kosarci imajuci u vidu nasu snagu u tom sportu i konkurenciju je ekvivalent plasmanu na prvenstvo ili A ligu u fudbalu. S tim sto je akcenat bio na sujeti i trenerskom znanju, a ne o rezultatima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...