Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Lep rezultat, jači smo od Slovenije evidentno, ali sve jedno.

 

Mašović mi je bolji igrač od Stefana Mitrovića. Nije bila utakmica gde je odbrana bila pod nekim pritiskom, ali oko Mašovića nikakvi problemi i situacije opasne. Sve je mirno, lagano, rekao bih da je vrlo skoncentrisan i ima miran pas. Biće prilke sigurno da ga vidimo još, ali ovo u ovoj utakmici je baš bilo odlično za debi.

Edited by dzoneee
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Da li neko moze da napise za sta trenutno igramo 😄

 

Hvala 🤗

Igramo Ligu Nacija B Liga. 

Plasman na kraju Lige određuje šešire za kvalifikacije za EP. Tj. konkretno za nas da li ćemo biti u šeširu 2,3 ili 4.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Solidno izdanje protiv nikad slabije Slovenije, Piksi dao šansu nekim novim igračima da pokažu koliko mogu. Solidno su odigrali Ilić i Mašović, kod Ilića mi se dopada što  ima želju da nešto uradi kad je lopta kod njega. Mašović korektan, taman za neku 4-5 opciju u odbrani. Jovanović je još zelen za reprezentaciju ali ima potencijal dok mi je Ristić misterija, ima sve sto treba za fudbal ali je nekako ukočen, ja to zovem alibi fudbaler. Valjda ce ga u Benfici probuditi po tom pitanju.Ostali su već poznati,znamo šta mogu ali i šta ima nedostaje. Bitno je da su ekipa i da to budu i na SP pa uz malo sreće i da nas obraduju dobrim rezultatom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

На страну резултат, оно што Пиксија раздваја од домаћих батађориста поново је било видљиво. Када смо повели 2:1 нема никаквог блока ни зоне, играмо даље фудбал да дамо још који.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

Je l' bilo nekad da se u reprezentaciji u isto vreme na terenu nađu trojica rođenih Nišlija kao sinoć? Živković, Radonjić, Ilić, plus i selektor "iz Niš" 😄

da budemo precizni u isto vreme ih je bilo po dvoje, radonjic je menjao ilića

Link to comment
Share on other sites

Prošli U19 na EP izgleda? Imamo isto bodova kao i Ukrajina i ista gol razlika i remi međusobno tako da pojma nemam koji je kriterijum koji nas je progurao na prvo mesto, ali na flashscore piše da smo prvi u grupi :classic_biggrin: Na UEFA sajtu još nisu izračunali. 

 

Vodili smo protiv Norvežana 3:0 a onda srpski tm primamo dva gola i ulazimo u neizvesnu završnicu. Plus Ukrajina daje u 90om gol za 2:1 protiv Holanđana. Po svim mogućim kriterijumima smo izjednačeni sa Ukrajincima tako da pojma nemam šta bi bilo koju ekipu moglo izdvojiti?

 

Eto mogli smo sigurno na gol razliku da odemo, ali jbg mi ne bi bili mi kada ne bi prosuli sigurno vođstvo i zakuvali rasplet.

Link to comment
Share on other sites

Jedva čekam da vidim ovu generaciju iskreno. Poslednji put sam gledao U19 ekipu onu iz 2015., a od svih mlađih selekcija oni su mi uvek najzanimljiviji. Pogotovo kada se ostvari plasman na EP koje može da odvede na SP U20.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...