Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

24 minutes ago, Drug Crni said:

Hahaha,jel moguce da ce u samo predvecerje izbora uraditi ovakvu rokadu - konj za konja? :lol_2:
Inace,Nedimovic je trentutno bez ikakve javne funkcije u politici..ne vidim osnov za kaznu. Clanstvo u politickoj organizaciji nije prepreka,koliko mi je poznato.

Ma nešto mislim na postavljanje funkcionera u FSS....ako on nije politički postavljen, ko je.....ne sme "država" tu ni da prismrdi, a kamo li nešto više. Izbori moraju da budu nezavisni, ali pošto smo mi poznati po...jasno je. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Constantin said:

Ma nešto mislim na postavljanje funkcionera u FSS....ako on nije politički postavljen, ko je.....ne sme "država" tu ni da prismrdi, a kamo li nešto više. Izbori moraju da budu nezavisni, ali pošto smo mi poznati po...jasno je. 

Kako je Rasim Ljajic godinama funkcioner FSS-a onda? Jedno vreme je vazio i za kandidata za predsednika,pre one saobracajne nesrece i afere sa pronadjenim torbama punih novcem..
Nisam citao statut FSS,a kamoli pravila UEFA/FIFA,ali ocito da postoje nacini da i politicari postanu clanovi Izvrsnog odbora npr. Nije to samo tako kod nas,i u susednoj Hrvatskoj je bilo takvih primera.

No,ako stavimo na stranu citavu pricu i ceo mulj naseg fudbala,cinjenica je da ce ovo uneti neki nemir u reprezentaciju pred Katar. Majstori smo da sebi pucamo u kolena. Ovde je "problem" sto za fijasko necemo moci da okrivimo nikoga sa strane (Ameriku, CIA-u, Vatikan itd)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

,ako stavimo na stranu citavu pricu i ceo mulj naseg fudbala,cinjenica je da ce ovo uneti neki nemir u reprezentaciju pred Katar. Majstori smo da sebi pucamo u kolena. Ovde je "problem" sto za fijasko necemo moci da okrivimo nikoga sa strane (Ameriku, CIA-u, Vatikan itd)

Nisam siguran. Ništa se situacija ne razlikuje od cirkusa koji već postoji (sećaš se onog rata Pantela-Bjeković). Nastavlja se sve kako je i bilo, a većina igrača je ionako preko. Sjuriće se brzinski u Katar a verujem da je sa vrha naloženo da ne sme niko da talasa oko tima, tj. da ne sme ništa da im fali ili da ih uvlači u pričice. 

 

Mislim da bi veći haos bio da je uopšte neko izabran sad. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dzistrou said:

Stadion počinju da rade na proleće. 

Pa kada zasija naš stadion u Surčinu.....Nema zime za nas.

Samo treba sada da napredujemo i u ragbiju, pa da kao Francuzi i Englezi i naša reprezentacija u ragbiju igra na Nacionalnom stadionu.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Barkley#34 said:

Nisam siguran. Ništa se situacija ne razlikuje od cirkusa koji već postoji (sećaš se onog rata Pantela-Bjeković). Nastavlja se sve kako je i bilo, a većina igrača je ionako preko. Sjuriće se brzinski u Katar a verujem da je sa vrha naloženo da ne sme niko da talasa oko tima, tj. da ne sme ništa da im fali ili da ih uvlači u pričice. 

 

Mislim da bi veći haos bio da je uopšte neko izabran sad. 

Ne znam..voleo bih da si u pravu,ali videlo se da je Piksi otisao vidno nezadovoljan ishodom. Nadam se da ce uspeti da se posveti samo timu i pripremama.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dzistrou said:

Originalna ideja je da Joca Šurbatović preuzme Savez, ali je na kraju Nedimoviću dodeljeno. Stadion počinju da rade na proleće. 

 

Šteta je što Šurbatović nije prošao. Nov i nepotrošen kadar, bio bi pravo osveženje za naš posrnuli fudbal. 😎

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Drug Crni said:

Ne znam..voleo bih da si u pravu,ali videlo se da je Piksi otisao vidno nezadovoljan ishodom. Nadam se da ce uspeti da se posveti samo timu i pripremama.

Smeta mu sto ne može da bude selektor i predsednik u isto vreme. Nek se drži trenerskog posla, jer to radi odlično. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Da, i meni je prošlo kroz glavu da je problem ako ovo utiče na Piksija, na igrače ne bi trebalo. Na njih utiče ako je problem oko uslova i tehničkog dela organizacije. Zabole ih za ostalo.

Neće uticati ni za 1%. 

Nemaju oni mnogo dodirnih tačaka sa visokim funkcionerima, što je dobro.


Loše bi bilo kada bi neko želeo da se meša Piksiju u posao, e tu bi nastao problem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Izvrtati činjenice... Gospodo, u tom je razlika između Zvezde i Partizana. Zvezda je tradicija, džentlmenstvo, a ovo što smo čuli iz usta gospodina Zečevića, to vam je Partizan. Sram vas bilo da na ovaj način spominjete gospodina Zvezdana Terzića, to je vaše ogledalo. Gospodin Terzić, kada se kandidovao za predsednika FSS-a, on se kandidovao ispred OFK Beograda, obišao je celu Srbiju, bio je i u FK Partizan, i u FK Crvena zvezda, u svim klubovima Srbije, razgovarao sa drugima... Vaš kandidat, pošto ste tako počeli, nije se udostojio da nas pozove da popijemo kafu, da nam nešto kaže. Je l to način na koji se gradi solidarnost u srpskom fudbalu? Ono što Zvezda želi, to je kandidata koji će povezati, koji će raditi za interese srpskog fudbala i napraviti nacionalno jedinstvo. Kandidat ne treba da bude obojen crveno ili crno-belom bojom, na način na koji je gospodin Bjeković. Ovo je sramotno kako ste se obratili i kako ste izvrteli istorijske činjenice", rekao je Marko Petrović, predstavnik Crvene Zvezde.

 

 

AveZSov.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...