Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

11 hours ago, drgnk said:

Možda se nisam najpreciznije izrazio. Meni su njih dvojica uvek bili alibi igrači, igra im je nekako uvek bila ziheraška, tipa, primi loptu i dodaj je najbližem do sebe ili vrati štoperima i golmanu. Nekako slab doprinos igri u ofanzivnom delu a to mi je najviše zasmetalo u onoj famoznoj utakmici protiv Švajcarske. Prosto nevidljivi i inferiorni u odnosu na Džaku i Behramija.

Ajde Milivojevic tu i tamo, ali Matic je po meni primer zadnjeg veznog koji zna da igra unapred. Uvek miran sa loptom u nogama i tacan kada dodaje napred. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi od postavke igre, Matić i Milivojević su vrhunski igrači sa zavidnim karijerama a igraju ozbiljan fudbal i dan danas tako da nisu oni biliproblem već onaj koji je postavljen na klupu reprezentacije a pojma nema ni dan danas o trenerskom poslu.   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Sve zavisi od postavke igre, Matić i Milivojević su vrhunski igrači sa zavidnim karijerama a igraju ozbiljan fudbal i dan danas tako da nisu oni biliproblem već onaj koji je postavljen na klupu reprezentacije a pojma nema ni dan danas o trenerskom poslu.   

A ti si kompetentan da tvrdiš to?

4 hours ago, Don Juan said:

A ne možeš da igrača koji u svom CV-u ima Čelzi i Mančester, pa i Romu, da nazoveš alibi igrač i da ne zna da šalje loptu unapred.

Naravno da može. Pa imali smo bivše igrače Liverpula i Borusije D. koje ovdašnji 4umski stručnjaci proglasiše nemačima pojma.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, dekifisher said:

A ti si kompetentan da tvrdiš to?

Naravno da može. Pa imali smo bivše igrače Liverpula i Borusije D. koje ovdašnji 4umski stručnjaci proglasiše nemačima pojma.

Naravno da sam kompetentan a to da je on trenerska nula vidljivo je svakom ko je barem jednom šutnu loptu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dekifisher said:

Meni vidiš nije vidljivo, a šutao sam loptu.

Ali to je samo moje mišljenje, a ti iznosiš tvrdnje i nije moguće polemisati sa tobom.

 

Kad je glavonja Krstaja i njegovo trenersko znanje u pitanju tu nema šta da se polemiše. Totalna neznalica.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Matic je verovatno najinteligentniji igrac koji je igrao za Srbiju u 21. veku, moguce je da sam nekoga preskocio ali sve i da jesam - tu je pri samom vrhu. 

Milivojevic jeste bolno neprecizan u pasu za igraca na sredini terena, ali je izuzetno borben i moze da bude vrlo koristan igrac u pravom okruzenju i sistemu. 

Ono sto bih vezao za obojicu jeste da su u Srbiji igrali u dosta nezgodnom trenutku, a primer koji je naveden (utakmica protiv Svajcarske) nije ogolila njih dvojicu vec trenera na klupi i cinjenicu da je Petkovic sa svojim agresivnim presingom potpuno potcinio Krstaju. Isto tako Svajcarska je do tog momenta imala izuzetno uigranu i kvalitetnu ekipu (ima i dan danas, uz par klizanja koja su iza njih) koja je i mnogim kvalitetnijim ekipama pravila probleme, a najvise bas na toj sredini terena gde su Dzemaili, Behrami, Dzaka, you name it tukli i davili vezne redove.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Matić igra vrlo dobro u Romi po nekim komentarima. Nisam pratio Romu, mislim da ih ove sezone baš nijednom nisam gledao, ali po komentarima onih koji je gledaju kažu da je dominantan u ligi kao vezni fudbaler. 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Kada sam se vec dotakao Svajcarske i davljenja veznih redova, a umeli su to da urade fenomenalno i protiv Francuske sa najboljim veznom redom u tom trenutku... pocinjem da se pribojavam da su nam apsolutno najnezgodniji protivnik kojeg mogu da zamislim, imajuci na umu kako Srbija igra sa Piksetom i sta Svajcarska voli i vrlo ume da radi. Bas bi nam legla neka ekipa koja nije toliko agresivna, a disciplinovana i koja bazira igru na greskama protivnika. 

 

edit: Zakaria, Sow, Freuler, Xhaka + Embolo koji jurca svuda naokolo... naopako.

Edited by kendrick
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Igramo i mi agresivno sada, biće borbe tu u veznom redu sada. Očekujem da će se i Vlahović dosta vraćati u dubinu da se "tuče" i krade loptu, ako budemo igrali sa 2 napadača a verovatno da hoćemo. Ali da su favoriti jbg jesu. I dalje su oni dobro ukomponovana ekipa i teška za igranje sa njima. 

 

Protiv Francuske su iskreno imali i sreću mada su je i zaslužili jer su odigrali hrabro. Ali Francuzi su igrali tih pola sata nestvarno dobro pa čak i kod rezultata 3:3 moglo je da bude 4:3 za Francuze, ali nije ih htelo i jbg. 

Link to comment
Share on other sites

Pa nije imao rezultate kao Piksi ali niko i pre njega nije.

Na SP je dobio Kostariku, pokradeni smo protiv Švajcarske.

Prošao je Ligu nacija bez poraza.

Imao je remi u Lisabonu.

U Ukrajini mu je Kokeza sastavio tim i cela ekipa nije oznojila dres.

Mislim, kao čovek je ispao govno, ali je uradio dosta dobrih stvari za budućnost i sigurno nije neznalica.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dekifisher said:

Pa nije imao rezultate kao Piksi ali niko i pre njega nije.

Na SP je dobio Kostariku, pokradeni smo protiv Švajcarske.

Prošao je Ligu nacija bez poraza.

Imao je remi u Lisabonu.

U Ukrajini mu je Kokeza sastavio tim i cela ekipa nije oznojila dres.

Mislim, kao čovek je ispao govno, ali je uradio dosta dobrih stvari za budućnost i sigurno nije neznalica.

Krstaja ti li si?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Delije: Bjeković ne može da vodi FSS, ne želimo čoveka koji ima takvu prošlost

U celom svetu savez bira selektora, a mi smo verovatno jedina zemlja u kojoj selektor bira rukovodstvo saveza

Navijači Crvene zvezde izrazili su danas saopštenjem nezadovoljstvo zbog navoda da će Nenad Bjeković biti jedini kandidat za mesto predsednika Fudbalskog saveza Srbije.
Crvena zvezda neće učestvovati na izbornoj skupštini FSS, na kojoj bi Bjeković, koji je trenutno zamenik predsednika Saveza, trebalo i formalno da dobije mandat da vodi srpsku kuću fudbala.

– Da podsetimo, Bjeković je bio dugogodišnji funkcioner Partizana, čovek koji je uz Žarka Zečevića, pokojnog Mirka Marjanovića i ostale političke i fudbalske strukture otimao, krao titule i donosio ih Partizanu. Dobro znamo šta se dešavalo u to vreme i dobro znamo kakve bi mu namere bile i sada, ako bi došao na ovu funkciju – navodi se u saopštenju Delija.

Navijačima crveno-belih smeta i što je na čelu Košarkaškog saveza Srbije partizanovac Predrag Danilović.

Predsednik saveza u košarci je Danilović, ako predsednik saveza u fudbalu postane Bjeković, da li je sledeći korak da i predsednik nekog od naših klubova postane grobar? Da li se to opet vraća vreme totalne kontrole sportskih saveza od strane osvedočenih grobara i ljudi koji su mahinacijama donosili titule Partizanu?! Još jedna stvar je zanimljiva u ovom našem fudbalu... – tvrde navijači Zvezde i dodaju:
 

U celom svetu savez bira selektora, a mi smo verovatno jedina zemlja u kojoj selektor bira rukovodstvo saveza. Svima je dobro poznata scena nakon velike pobede nad Portugalom gde trener reprezentacije uvodi Bjekovića u svlačionicu i govori - Evo, i predsednik je tu!

Delije su zaključile da će Bjeković u njima uvek imati neprijatelja.

Je l'' se tako bira predsednik Fudbalskog saveza? U trenucima ogromne sreće, na očigled svih kamera, neko se setio da promoviše novog predsednika fudbalskog saveza! Ne želimo da kvarimo atmosferu pred svetsko prvenstvo, našoj reprezentaciji želimo puno uspeha, ali mi na ovo ne možemo da ćutimo. Nenad Bejković ne može da bude predsednik fudbalskog saveza, prvo sa zvezdaške strane jer je učinio mnoga zlodela, a drugo je da ne želimo čoveka koji ima takvu prošlost da vodi naš fudbal! Ukoliko on postane predsednik, od prve utakmice pa do poslednje kada bude odlazio, imaće u nama neprijatelja, pa taman uzeli ili izgubili pet titula za redom! – poručili su navijači kluba iz LJutice Bogdana.

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/139993/delije-bjekovic-ne-moze-da-vodi-fss-ne-zelimo-coveka-koji-ima-takvu-proslost?lang=lat?lang=lat

Po meni,ovo je vise udar na Piksija..onako,perfidno izveden

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E,a snimi(te) ovo

 

Quote

Zanimljivo je, da je kao i Nebojša Leković, i Nemanja Vidić želeo da se uključi u izbornu trku, ali nije uspeo da sakupi pet glasova neophodnih za kandidaturu. Neverovatno je da ga ni Crvena zvezda nije predložila, a još je neverovatnije da najveći srpski klub nije ni pokušao da pronađe svog kandidata za predsednika. 

Znaci, organizovana krimi-grupi DS nije nasla za shodno da pruzi neku podrsku Vidicu ili da "pritisne" Zvezdinu upravu u tom pravcu,nego treba udariti po Piksiju. Sta god mislio o Piksiju kao liku koji je ocito dobio zeleno svetlo od Vodje,na njegovoj igrackoj i selektorskoj karijeri nema mrlje.

Na stranu sto je ceo FSS zreo za nogobulj,ovo je licemerje na2

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...