Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Jebenica grupa, može se otvori od 6-9 a i 0-2 boda. Ni Danska ni Švajcarska nam očito ne leže zbog suve trke, kontri i discipline. Sa Špancima zadnji put igrali još dok je plesao Đape Đorđević po levom krilu u Petkoball-u. Sa LN baš nema pravila, a sa nama ni Bog ne zna šta će biti. Niti znamo ko će nas voditi posle EP, niti u kojoj formaciji igramo i kakav nas već novi cirkus čeka na turniru u Švabiji i kakve su sve posledice istog. 

Edited by Molina23
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Prvo da vidimo ko će nas voditi u tim mečevima,ne verujem da će se Piksi zadržavati posle EP,dobiće sigurno bogatu ponudu iz Azije.

Piksi ima ugovor do januara, tako da ja verujem da mu je LN poslednja stanica.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Barkley#34 said:

Izašla je vest da će onaj ružni grb biti sklonjen sa dresova, jedino što se ne zna da li će to biti pre EP. 

 

35 minutes ago, Perkos2 said:

smisliće oni nešto još gore

 

Eno na tvitu sa rasporedom gore stoji stari grb od pre deset godina, sa krstom i ocilima. Ne znam hoće li da vraćaju taj ili će da smišljaju nešto treće.

Link to comment
Share on other sites

Za ovaj grb je i bila javna tajna da je na brzinu nažvrljan samo zbog Katara da ne bi upadao krst sa grba saveza u oči "gazda-prijateljima" domaćinima, to što ga sklanjaju već sada je samo providna potvrda toga. 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

Прва ствар ма колико група тешка била ако хоћеш да напредујеш ово само може да помогне. За праве репрезентације које имају жељу за напретком и учењем ово само може бити плус. Е сад да ли ми желимо то и колико нас стварно занима напредак то је већ за причу.

 

Реалност је 4. место у овој групи са максимум 3 бода из 6 утакмица. Неки оптимум би по мени могао бити два ремија кући и остало порази. Са ким можемо до ремија све је једно, мислим да у неком добром дану можемо кући извући реми против било које од ове три екипе. 

 

Најгори сценарио (али не и скроз немогућ) је наравно прекид против Швајцараца и неки епилог сличан ономе против Албаније 2015. или које већ. Јесте прошло 10 година скоро од тога, али јбг знамо добро да ми на грешкама нити учимо, нити волимо да учимо, нити волимо да признамо наше грешке, тако да су све опције ту отворене. Ипак надам се да ћемо бити паметнији, бар толико могу.

 

Нема шта по мени баш лепа група за добар такмичарски фудбал.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Danska i Svajcarska su u solidnom padu, ali kako stoje stvari - i mi smo 😄

 

Tesko je predvideti, jer normalne reprezentacije kad prodje par meseci od poslednjeg meca naprave review onoga sto se izdesavalo u zavrsnici sezone, tako da bi mi morali da potpuno promenimo i tim i hijerarhiju, mozda i formaciju, jer ima par igraca koji su iskocili, ima isto tako par igraca koji su se izgubili, ali nasi treneri, a to sve vise i Piksi pokazuje, sto su vece promene koje zdravorazumski treba da uvedu, oni se sve vise drze stvari iz proslosti iz sujete.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, John Terry said:

 

Pa mi jasno i nismo za A ligu. Mi smo između B i C, ipak više smo B liga.

 

Brate 😄

 

Evo ti sastav A lige

 

8t9DSoF.jpeg

 

Mi jesmo jedna od slabijih reprezentacija ovde, ali imamo tu Skotsku, Poljsku, Izrael, Bosnu, Madjarsku. Od ovih ekipa ili smo bolji ili smo tu negde.

 

Liga B:

 

5zs0G2F.jpeg

 

Ako izuzmemo Englesku koja je ispala jer ih je bolelo dupe, eventualno Ukrajinu, ovde su ekipe koje mozemo da dobijemo i da izgubimo a od pola smo definitivno jaci, znaci Albanija, Gruzija, Finska, Island, Crna Gora, Kazakhstan i Slovenija su sigurno slabiji od nas. Ako hocemo da budemo restriktivni u pogledu naseg kvaliteta, a ako necemo, onda dobijamo i Cesku, Norvesku, Austriju, Vels, Irsku, Grcku. Da smo ovde, bili bismo top 5 ekipa opusteno, tako da nikako ne mozemo da budemo izmedju B i C, ali evo da jos jednom proverimo, ko je u C diviziji:

 

jbwSi95.jpeg

 

Svedska solidna, dize se Rumunija malo, kraj. Mi smo ovde ubedljivo najjaca ekipa bez ikakve sumnje, kao sto je Engleska ubedljivo najjaca u B bez ikakve sumnje.

 

Znaci tacno je da je utisak da smo u slobodnom padu i tacno je da igramo kao kurac, ali malo realnosti nije na odmet. Ima 40 gorih ekipa u Evropi od nas, a verovatno i celih 45. U Ligi Nacija ima 16 po ligi do D gde ima 6 najgorih, znaci mi bismo morali da budemo po tebi izmedju nekog 30. i 40. mesta u Evropi da bismo bili izmedju B i C divizije.

 

To je, izvini, smesno.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nebitno je to, ali pogledaj sve ekipe. Nisu sve ekipe van svoje zone. Van svoje zone je Engleska, Ukrajina, Svedska, to je to. I da ne zasluzujemo A ligu, mi sigurno nismo izmedju B i C. Mi smo medju jacima u B kako god okrenes, a kad dodjemo u A bicemo medju najslabijima i to je to.

 

Sto znaci da smo kvalitetom izmedju A i B, a ne B i C. Ili ako hoces, kvalitetom smo B. U A smo zalutali. To opet nema veze sa C ligom, gde su medju jacima ekipe poput Jermenije, Bugarske, Rumunije i Kosova. Nemoj zajebavati.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Pa nebitno je to, ali pogledaj sve ekipe. Nisu sve ekipe van svoje zone. Van svoje zone je Engleska, Ukrajina, Svedska, to je to. I da ne zasluzujemo A ligu, mi sigurno nismo izmedju B i C. Mi smo medju jacima u B kako god okrenes, a kad dodjemo u A bicemo medju najslabijima i to je to.

 

Sto znaci da smo kvalitetom izmedju A i B, a ne B i C. Ili ako hoces, kvalitetom smo B. U A smo zalutali. To opet nema veze sa C ligom, gde su medju jacima ekipe poput Jermenije, Bugarske, Rumunije i Kosova. Nemoj zajebavati.

Imajuci u vidu da mozemo da izgubimo i  od nekih ekipa iz c grupe, ne treba kinjiti druge forumase zbog njihovih pogleda o nasem kvalitetu. Nismo konstantni. Desavaju nam se blamaze i kiksevi. Uz  igru koja cesto jeste C nivo, Mi u zadnje vreme ne igramo top fudbal. Sad sta je kvalitet? Prikazana igra, utisak, vrednost igraca.... Nama je ovo prvi izlet u A grupu. Malo je neuobicajno polse x godina biti tu. Uspeh ce biti ako zadrzimo mesto i sledece godine. To je sve izazov. I sad sta ocekivati? Ocekujem da igramo lep takmicarski fudbal. Da ne gubimo kuci pre svega. Da li cemo se raspasti cemu smo skloni to cemo videti. Dakle, sve je relativno sto se nas tice.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...