Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Dugo je ljubav trajala..

Piksi je od početka njegove slave prepotentan do panja,a Nedimović koji je kucao tikete po Mitrovici i kojeg su pucali opasni kompleksi oduvek je dobio na nekoj političkoj moći.

Čudi me da se i ranije nisu podžapali.

Ako su ovi navodi tačni,eto nama novog selektora.Zanima me koga će izvući iz naftalina.Možda Okuku ili Vermeza.Svakako Batak kuca na vrata.

 

Onako na keca, Dejan Stanković.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stiletto said:

Menjala je Srbija selektora par meseci pred Svetsko, pred Evropsko bi bilo samo same old shit.

 

Mnogi su menjali, npr Spanci. Kad nesto ne valja to se menja na vreme. Samo na bolje, ne na gore.

 

A menjati u sred kvalifikacija selektora koji lagano vodi reprezentaciju na Euro posle 24 god je besmisleno. Posle EP da se svode racuni to je okej. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Profesor said:

 

Mnogi su menjali, npr Spanci. Kad nesto ne valja to se menja na vreme. Samo na bolje, ne na gore.

 

A menjati u sred kvalifikacija selektora koji lagano vodi reprezentaciju na Euro posle 24 god je besmisleno. Posle EP da se svode racuni to je okej. 

Dobro,Španci su menjali Lopetegija iz nekih drugih razloga.Zato što je usred priprema za svetsko pregovarao sa Realom,pa je zato dobio nogu u guzicu.Ne zbog rezultata ili previranja u savezu.

Link to comment
Share on other sites

Nakon SP sam tvrdio da Piksi zaslužuje da pokuša da ispegla probleme koji su se na SP potvrdili, da se malo modernizuje, batali populizam i nađe način gde iole profesionalna ekipa nam neće tek tako zabiti gol na svakoj utakmici. Ipak je bilo dosta problema sa povreda, a protiv Brazila iako potčinjeni izgledali smo odlično u defanzivi, sećam se kada su povukli jednu kontru protiv Vinisijusa a mi stajali na ~40 metara kako smo se majstorski vratili i neutralisali kontru, nikad nisam video Srbiju tako efikasnu u odbrani.

 

Odslušao sam svih 40ak minuta konferencije za medije pred Mađarsku, ubrzo je postalo jasno da nekakvih promena i/ili modernizacije neće biti. On je takav kakav je i cepaće najbolje što može onakav kakav je, što je poprilično razočaravajuće za selektora jedne od jačih svetskih ekipa. Takođe, postalo je jasno da selektor veruje u wishful thinking kao alat za progres, bojim se da nije jedini u kutiji.

 

Svakako, Piksi bi morao da iscepa do kraja ovaj ciklus, osim ako ne dođe do nekih velikih kikseva. Ili se onaj ljakse okuraži pa ga pedalira na osnovu ličnog animoziteta. Pod pretpostavkom da idemo na EURO, Piksi će doći na turnir sa tri godine zajedno sa repkom, što ne znam kada smo postigli, igrači će imati skoro 3 godine igranja & uigravanja u jednom/sličnom sistemu, to sve može biti jako, jako korisno na jednom turniru a može i da kurcu ne vredi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kendrick said:

On je takav kakav je i cepaće najbolje što može onakav kakav je, što je poprilično razočaravajuće za selektora jedne od jačih svetskih ekipa.

Ha. Jedna od jačih, ne preteruj. Mi smo možda nešto malo iznad evropskog proseka. Imamo par dobrih igrača i to je to.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre SP bi nas rangirao oko 15og mesta, danas ako uzimam i rezultate drugih i gledam na globalnom nivou, skoro 10 mesta nize.

 

Kada sam pre neki dan gledao potencijalne sesire za EP, 12 evropskih reprezentacija bih stavio ispred nas. Jedina reprezentacija koja je iskocila u ovom ciklusu i koju uzimam za ozbiljno je Austrija. Drugi vec imaju kontinuitet igranja na prvenstvima.

 

I pored slabije forme, ne bih stavio ispred nas Svedjane, Turke, Poljake i Velsane, mada pitanje je ko ce od ovih reprezentacija igrati na EP.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Fat Zadd said:

Da li postoji neka dobra duša da mi objasni zbog cega je "ovako" napisano Srbija (umalo da vratim dresove nazad😁)

 

n7rgV19.jpg

 

btw, ako nekog zanima ,20€ na trulom zapadu, ima i beli, u svim velicinama na geomix-u .

Nema logičkog objašnjenja, sem da je greška u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Juan said:

Nema logičkog objašnjenja, sem da je greška u pitanju.

 

I ja na prvu pomislio da je greska + Made in PRC ( China, Puma je uglavnom ili Turska ili Malaysia 😄) , te zbog toga I "toliko" snizenje :classic_biggrin:... kasnije sam "Googl-ao" I na svima ( I FSS shop) je isto. Kako god, ćera već izašla da ga proseta :classic_laugh:

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Fat Zadd said:

Da li postoji neka dobra duša da mi objasni zbog cega je "ovako" napisano Srbija (umalo da vratim dresove nazad😁)

 

Hmm, šta ja znam... To b mi liči na 6. Možda je neka aluzija na SP 2006 u Nemačkoj 😄

Edited by Marko
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Fat Zadd said:

Da li postoji neka dobra duša da mi objasni zbog cega je "ovako" napisano Srbija (umalo da vratim dresove nazad😁)

 

n7rgV19.jpg

 

btw, ako nekog zanima ,20€ na trulom zapadu, ima i beli, u svim velicinama na geomix-u .

Zato je 20€. :classic_biggrin:

 

Možda su radi fazona ubacili ćirilično B, kao kad se umesto I stavi 1 i slično.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...