Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Врло могуће да би и Терзић из Фиорентине добио позив за то место десног бека/винг бек, али управо видим да је већ неко време повређен. Пише на флешскору повреда мишића. 

А видим да је почеоп да добија минуте таман и повреди се. Него изгледа да је он леви бек? У Фиорентини игра левог? Ја сам мислио да је он десни.:smiley33:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drug Crni said:

Djuricic ce "igrati" desnog spoljneg? :79:
Nit' ume da igra odbranu, nit' brzine, nit' prodornosti..ocekujem Radonjica jos u prvom poluvremenu kao izmenu

Nije da gori po svim parametrima ne igra na tom mestu godinama.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, dzoneee said:

Врло могуће да би и Терзић из Фиорентине добио позив за то место десног бека/винг бек, али управо видим да је већ неко време повређен. Пише на флешскору повреда мишића. 

А видим да је почеоп да добија минуте таман и повреди се. Него изгледа да је он леви бек? У Фиорентини игра левог? Ја сам мислио да је он десни.:smiley33:

 

Kako brt desni, uvek je igrao levog, jos u Zvezdi, ne znam dal je nesto menjao tu ali bi trebalo da je levi. Zbunio si i mene 🙂

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, kendrick said:

Van 11 nema nikakve dubine, ali startna postava je bas lepo poslozena, ima dosta visine, ima fleksibilnosti, brzine, tehnike. Bice zajebano veceras.

Ajde, ne zezaj, ekipa sa Šćekićem i Vujačićem koji je u krizi se nikako ne uklapa u napisano. Može rezultat uvek da ode na različite strane ali će biti sramota da ih ne nadigramo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Kako brt desni, uvek je igrao levog, jos u Zvezdi, ne znam dal je nesto menjao tu ali bi trebalo da je levi. Zbunio si i mene 🙂

Probao je stolica u mladoj da napravi desnog beka od terzića ali naravno ne ide to baš tako lako.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Ajde, ne zezaj, ekipa sa Šćekićem i Vujačićem koji je u krizi se nikako ne uklapa u napisano. Može rezultat uvek da ode na različite strane ali će biti sramota da ih ne nadigramo.

 

Problem sa reprezentativnim sportom je sto je kvalitet retko kada u prvom planu. A i utakmice su do zla boga dosadno takticke kada se igra za reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Ajde, ne zezaj, ekipa sa Šćekićem i Vujačićem koji je u krizi se nikako ne uklapa u napisano. Može rezultat uvek da ode na različite strane ali će biti sramota da ih ne nadigramo.

 

57 minutes ago, kendrick said:

Nego, moram da priznam da mi se bas dopada kako Crna Gora izgleda u ovoj formaciji, na papiru. Van 11 nema nikakve dubine, ali startna postava je bas lepo poslozena, ima dosta visine, ima fleksibilnosti, brzine, tehnike. Bice zajebano veceras.

 

spacer.png

 

Sta tacno se ne uklapa u "izgled u formaciji na papiru, lepo poslozenu postavu, visinu, fleksibilnost, brzinu i tehniku"? Izdvojio si dva igraca za koje mislis da su liability, sto sve i da je tacno ne prkosi sa onim sto sam napisao. Amaterski tim moze da bude lepo poslozen, da ima visinu, fleksibilnost, brzinu i tehniku i da opet budu autsajderi u nekom mecu.

 

Vujacic je u ozbiljnoj krizi, ali evo ti idealan kontra-argument: Sanicanin je u utakmici protiv Francuske, ali i u nekim drugim utakmicama u dresu BiH izgledao odlicno, a onda u JSL izgledao kao klasicna kiksara. Sve i da bude najgori na terenu veceras, i dalje nije nikakav kontra-argument mojoj tezi. Crna Gora u ovih 11 ima bas fino izbalansiran tim, u pogledu igrackih profila, karakteristika, pozicija, a ne po kvalitetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rodic  i  Urosevic za Mladenovica su

Roberto Karlos

 

Milenkovic nesiguran standardno, Grujic los za sada, Mitar standardno seta, Djuricic od holandske lige nema dobru utakmicu odigranu, fali samo Lukic

 

Igramo da drzimo posed, ne mozemo pas da spojimo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...