Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Mocart kontroverzna licnost

 

Quote

29. minut: Konačno prava akcija Srbije! Grujić je doneo loptu do Mitrovića, ovaj iz okreta šutirao, ali je lopta prohujala pored leve stative gola Crne Gore. Ipak, sve bolje delujemo.

 

Quote

 

36. minut

 

Mnogo loše delujemo na terenu. Spori smo sa loptom i bez nje, neodlučni u pasu..

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mi smo verovatno najsporija reprezentacija u Evropi i sve dok je tako, nema tu srece, bez obzira na imena. Nas najbrzi igrac u ekipi je Strahinja Pavlovic. 

 

Uz to, svi, ali doslovno svi sem Tadica i tog pomenutog Pavlovica igraju u mestu. 

 

Ogroman problem je i SMS koji grozno igra, ne danas, vec zadnjih godinu dana i jace za reprezentaciju. Decko nit trci, nit se bori, niti icim konkretno doprinosi i nije mi jasno zbog cega je zacementiran uopste. On ima najmanje kontakata sa loptom od svih igraca, takticki je grozan, doslvono deluje kao Tadic za ubogu sirotinju.

 

Jaka situacija gore kod leve aut linije, Grujic vuce loptu i ostavlaj je ukopanom Ilicu. Ne znam dal je gori ovaj prvi sto mu je doslovno doneo loptu u noge ili ovaj drugi kom nije palo na pamet da krene da trci napred. 

 

Crna Gora sa Savicem i Joveticem uz Marusica van pozicije deluje kao ekipica koju bi Zvezda sa sve Coknom rutinski resila. Ovo je bas lose, a odgovornost je i na Piksiju i na ovoj debilnoj formaciji koja nam, ocigledno, ne lezi. 

Link to comment
Share on other sites

Ne bih kritikovao pojedince, mnogo smo loši generalno, nemamo plan, ili ako ga imamo uopšte ne uspevamo da ga sprovodimo. Samim tim svi izgledaju loše. 
 

Možda je neka ideja bila veliki posed lopte i strpljivo građenje igre, od toga smo samo prvo imali, potpuno bezidejno u nekom kreativnom pogledu. Ako nastavimo sa istom idejom, mora daleko više dinamike i kretnji, pozatvarali su nam sve. 

Link to comment
Share on other sites

Kako igrati fudbal ali ne igrati. Mi smo doktori za prodavanje fudbalske magle. Kad bi sudija sad svirao kraj verujem da bi ga naši izljubili i častili pečenjem. Očekivao sam 1:1 ali teško da će biti gola na ovoj utakmici

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Једно 30 лопти сигурно смо бацили у ветар погрешним пасовима. Грујић, Илић два паса повезали нису. Да би добили посед морао је Сергеј да се врати назад.

 

Опет некако ми се више свиђа Грујић у вези од Лукића. Више је присутнији, и бар покушава нешто напред само што је и погрешио доста пута за играча везног реда. Илић а јбг, из Вероне у Торино прешао није Милан, није Интер, није чак ни Лацио или Аталанта. Није то за џабе. Знам да је прешао због тренера, али да му је Интер понудио уговор не би изавбрао тренера тако да је то то. Оно у Норвешкој је играо добро, ово сад лоше и тако.

 

Ђуричић, Младеновић но комент.

 

Link to comment
Share on other sites

Moramo da prekinemo da dozivljavamo fudbal kao da je 1980. godina i da sastavimo ekipu od brzih igraca. Kakav Djuricic kad imas Radonjica? Gde je Lazovic? Zasto Vlahovic ne igra? Kostic fali kao hleb nasusni, jer je i kad trci unazad brzi duplo od naseg drugog najbrzeg igraca koji je danas na terenu. 

 

Jbt, Nikola Krstovic deluje mobilnije od svih nasih ofanzivaca. Naravno, nema on pojma, niti se nesto krece, ali Mitrovic kao tegove oko nogu da ima. O Sergeju da ne pricam, kriminalno igra. 

 

Sta ce nam tri stopera, da nas ne napuni Krstovic mozda? Generalno nepotrebna formacija, gde su se videle sve mane tog naseg sistema protiv mobilnih ekipa koje su nas na SP rastavile na sitne cinioce.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Sta ce nam tri stopera, da nas ne napuni Krstovic mozda? 

 

Dosta prednosti ima igra sa trojicom pozadi, ali ako imas funkcionalne ili makar minimalno upotrebljive bekove. Mi imamo jednog koji je minimalno upotrebljiv, drugog nam glume ex. krila koja su izgubila na brzini pa su postali dodavaci, tehnicari. Bas nije imalo smisla da ne izadjemo sa cetvoricom pozadi, kada vec imamo Milenkovica koji moze da pokrije desnog beka. Ovako igramo u sistemu gde su nam kljucne pozicije (bekovi) zapravo najslabiji. Nonsens.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kvaratskhelia said:

@Markoss

 

Savić je bolji igrač od svih štopera Srbije. Marušić bi igrao u prvih 11 za Srbiju na poziciji desnog spoljnjeg. Jovetić je skoro pa penzioner. Njega su povrede osakatile, ali kad god igra, a to je rijetko, može nešto da izmisli.

 

Savic je dosta bolji i meni od svih stopera nasih. Marusic naravno, medjutim igra van pozicije danas i to se vidi, a opet i Joveta je klasa bio. Bas to sto kazes, moze nesto da izmisli. 

 

Svi ostali, ni za Zvezdu. Jbt Vukan Savicevic i Nikola Krstovic, plus Marko Vesovic, plus Aleksandar Scekic i Igor Vujacic, pa i ovaj muceni Zare Tomasevic kog su oterali iz FKP i golman Buducnosti (mozda ne brani vise tamo, al od tamo ga se secam). Samo fale Marko Jankovic i Kica Kosovic. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...