Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Katastrofalno drugo poluvreme. 

 

Lose otvaranje, glupo primljen gol i pocela nervoza. Izvodjenje Natha nije imalo nikakvog smisla. Ok, ubacen Suma, al ne umesto njega. Jojic je rekreativni fudbaler. 

 

Poceli smo igrati, od nekog 88. minuta i tad stvorili nekoliko prilika. Prekasno.

Link to comment
Share on other sites

Bekovi za celu utakmicu nijednom ne centriraju i ti ih drzis? Izmena Suma za Natha, najveca nebuloza ikad. Sanogo 5 crvenih zaradio, Skocko okrece glavu na drugu stranu. Dzibercina na klupi zvezde cetrdeset puta usao u teren, Skocko se pravi lud. Nema veze bitno je da je Zvezda pobedila, da nam se vrhovni vodja ne sekira. Ipak se vakcinisao...

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sir Alex Ferguson said:

Bekovi za celu utakmicu nijednom ne centriraju i ti ih drzis? Izmena Suma za Natha, najveca nebuloza ikad. Sanogo 5 crvenih zaradio, Skocko okrece glavu na drugu stranu. Dzibercina na klupi zvezde cetrdeset puta usao u teren, Skocko se pravi lud. Nema veze bitno je da je Zvezda pobedila, da nam se vrhovni vodja ne sekira. Ipak se vakcinisao...

Da li je Suma zaradio crveni za namerno gaženje Sanoga dok je ležao na zemlji?

Link to comment
Share on other sites

Sanogo je mec zavrsio bez kartona.

Najbolje govori o nasem fudbalu.

Tako je i Milunovic prosli ili pretprosli imao 3 ili 4 starta za zatvor i na kraju se nije nasao u statistici.

 

Lako je u toj situaciji postaviti stvari na terenu.

Izujes 30ak puta protivnika i sudija krene od 79. da daje kartone.

 

Naravno, tu doalzimo do problema 2. U nama.

U takvoj situaciji ili uzvratis puta 2 pa neka zavrsis sa 7 igraca ili lepo isetas sa terena.

Ionako se sve ovo igra zbog zdravlja 1 coveka.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za druge, ali kad se komsijska pudlica iskenja na sred setalista, ne libim se da komsiji to i kazem. Svejedno da li zivi u mojoj zgradi ili s one strane brda setalista.

 

Ili hajde svi da cutimo i trpimo govna... 

 

 

A o fudbalu, skoro da nije vredan pisanja. Klasicno los derbi u poslednjih x godina. Cim nego da gol tu je kraj i ono malo gledljivosti koje je bilo, ovaj put smo mi imali srece da damo taj gol. U prvom poluvremenu Partizan daleko bolji, u drugom mi. Steta sto se ne igra fudbal 90min jer mislim da bi Zvezda dala jos neki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde ne prosipaj se svakodnevno na forumu i ne glumi.
Ne vidim da čistiš ispred svoje avlije.
Navala rsbovaca i to onih najgorih, ko fol realnih.

Dobili ste derbi posle sto godina, nikad srećniji, ali bez proseravanja.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ahahahaha 🙂 neka si mi rekao. Obrati paznju onda malo bolje. Ili i to povrsno pratis kao casove fizike u osnovnoj. 

 

Jeste, dobili smo derbi posle 100 godina. 🙂 

I to fair and square, i to je ono sto te najvise boli. Sve je to prolazno Kupiska, siguran sam da ce i Partizan dobiti neki sledeci, opusti se covece, rekoh ti vec, nije ti to dobro za zdravlje... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Ne znam za druge, ali kad se komsijska pudlica iskenja na sred setalista, ne libim se da komsiji to i kazem. Svejedno da li zivi u mojoj zgradi ili s one strane brda setalista.

 

Ili hajde svi da cutimo i trpimo govna... 

 

 

A o fudbalu, skoro da nije vredan pisanja. Klasicno los derbi u poslednjih x godina. Cim nego da gol tu je kraj i ono malo gledljivosti koje je bilo, ovaj put smo mi imali srece da damo taj gol. U prvom poluvremenu Partizan daleko bolji, u drugom mi. Steta sto se ne igra fudbal 90min jer mislim da bi Zvezda dala jos neki.

 

Da, svako od nas treba sam da isteruje pravdu, da budem precizniji svoju verziju pravde.

U normalnoj državi ne juriš ti komšiju sa pudlicom da mu objasniš neke stvari, već ga prijaviš Komunalnoj policiji koja ga po zakonu odvali od kazne. Njih će da posluša, tebe neće. Ako ti se ne sviđa sprovođenje zakona u toj državi, preseliš se u drugu.

Ovde ulogu sprovođenja zakona radi Moderacija. Kome se ne sviđa kako Moderacija deli pravdu na ovom Forumu, pređe na neki drugi.

Moram da priznam da sam na granici da to uradim. Ako se odlučim na to, objasniću zašto u oproštajnom postu.

Što se utakmice tiče, opet se dokazalo da ko prvi da gol u Derbiju, jako retko gubi. Mi izmašismo svoje šanse, vi ubodoste jednu i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Da, svako od nas treba sam da isteruje pravdu, da budem precizniji svoju verziju pravde.

U normalnoj državi ne juriš ti komšiju sa pudlicom da mu objasniš neke stvari, već ga prijaviš Komunalnoj policiji koja ga po zakonu odvali od kazne. Njih će da posluša, tebe neće. Ako ti se ne sviđa sprovođenje zakona u toj državi, preseliš se u drugu.

Ovde ulogu sprovođenja zakona radi Moderacija. Kome se ne sviđa kako Moderacija deli pravdu na ovom Forumu, pređe na neki drugi.

Apsolutno se slazem sa tobom. 

 

I kao sto sam naveo, ne vidim sta je problem uljudno komsiji skrenuti paznju, bez uplitanja komunalne. Nigde ja nisam rekao da ja komsiji "objasnjavam neke stvari" - to je skroz drugaciji pristup. E sad, imas komsije koje odgovore drsko, a imas i one koji su ok, shvate gde grese. Ti drski obicno kad tad popiju neku kaznu, bez da se ja stresiram oko toga. 

 

1 minute ago, Stiletto said:

Moram da priznam da sam na granici da to uradim. Ako se odlučim na to, objasniću zašto u oproštajnom postu.

To bi bilo zaista lose. Ne treba nam ovde jednoumlje, niti ikakva dominantna vecina. 

 

1 minute ago, Stiletto said:

Što se utakmice tiče, opet se dokazalo da ko prvi da gol u Derbiju, jako retko gubi. Mi izmašismo svoje šanse, vi ubodoste jednu i to je to. 

I to se tako desavalo i u prethodnim derbijima, samo u obrnutom smeru. Manje-vise. Iskreno sam se nadao da Stanoje i Deki mogu da nateraju ekipe da igraju neki bolji fudbal. Hteo sam cak napisati da ako se utakmica rano otvori, tipa u prvih pola sata, da moze biti i 3+ golova, ali izgleda da cemo jos morati da cekamo takav derbi. I onda utakmica pocne, teren los, Zvezda ne zna sta radi, Partizan nikako da materijalizuje inicijativu, i dobismo sta smo dobili. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Kako jedna stvar ima veze sa drugom? "Šta su oni nama radili", je l' to?

Zaista bih voleo da jedan derbi sudi strani sudija sa autoritetom, cisto da vidim kako bi se ponasali akteri i da li bi psovali milosnu majčicu tom sudiji, kao što su nesretnom Elvisu. Doduše, sam je kriv. Što se trti da radi ono o čemu nema pojma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Kako jedna stvar ima veze sa drugom? "Šta su oni nama radili", je l' to?

Ne brate, nego se jedna stvar potencira a druga se i ne pominje.

 

Ne videh te silne žute i crvene za Sanoga osim onog žutog kad je Holender pogodio prečku. Sa druge strane slažeš li se da je Suma trebao dobiti direktan crveni karton zbog namernog udaranja protivnika na zemlji?

Link to comment
Share on other sites

Daj ne zajebavaj, ono kod kornera ne da nije bilo namerno gaženje nego ga nije ni video. Žuti kod starta kad je Holender pogodio prečku, koji je drugi?

 

Jeste, sam je naleteo na Sumu a to što ga je ovaj nakon svega namerno udario nogom to nema veze, važi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knipex said:

Jeste, sam je naleteo na Sumu a to što ga je ovaj nakon svega namerno udario nogom to nema veze, važi.

Po polazaju glave Elvisa a i u vidik mu ulazi drugi igrac Partizana, meni deluje da on taj kick-back Sume mozda cak i nije ni video. A pomocne sudije su podaleko. 

 

Ali ajde sto on to nije video, mene cudi kako to neki ne vide ni na ponovljenom snimku? 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...