Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Kurčimo se. :s_d:

 

Moraće mnogo da se namešta da Rad ostane u ligi. U 75. minutu ne mogu da stoje. 

 

Teren mi je jedan od jačih utisaka. Pate se s loptom kao da je jajasta.

 

17 minutes ago, Stiletto said:

Moja ima skoro 19 i još uvek ne shvata 😀 ali zato zna ceo Čelzi na keca (jbg, uticaj Mejsona Maunta na šiparice), a Premijer ligu i LŠ prati bolje od mene. Dobro došao u klub!

Ova moja tek osam... dug je put preda mnom. :classic_biggrin:

 

13 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ja imam 40 okruglo, donedavno nisam znao da moraju dvojica protivničkih igrača biti ispred napadača u trenutku dodavanja, obično golman i još jedan.

I ja sam to skapirao tek posle 30. kad sam video na nekoj utakmici takvu situaciju. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Evo ja kao komšija da kazem da bih da sam trener Partizana trazio bolje igrača na poziciji desnog beka, štopera i centarfora

Ja bih tražio na oba beka, ali to je problem svih domaćih klubova, baš bi trebalo da se desi čudo pa da dobijemo ozbiljne igrače tu. Videćemo kako će da izgleda sa ovom postavom štopera, meni je tanko za ozbiljne priče ali ipak nisam stručan. Cenim da će sačekati još nekoliko meseci da vide da li ima nešto od Bajbeka, ali bojim se da nećemo ništa izvući od njega.

 

Sve zavisi od toga koga od sadašnjih ćemo zadržati na leto. Ako odu Natho i Asano, a možda i Suma, to će biti urgentne pozicije, bekovi i štoperi će sačekati.

Link to comment
Share on other sites

Reče Stanoje pre par nedelja da je dogovoren napadač za leto, pa pretpostavljam da će Haland na krilo.

A što se Natha i Sume tiče videćemo za kakvu će se formaciju AS opredeliti i kakav će profil igrača tražiti umesto njih.

Više puta je rekao da se kroz ovu sezonu prilagođava igračima koje je zatekao, a da bi od leta to bila ekipa po njegovom ukusu.

A najbitnije je šta će biti sa klubom i ko će ga voditi. Ne isključujem mogućnost da ode ko može i da dobijemo KK scenario iz 2014.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

Tesko da cemo da nadjemo krstenog domaceg beka. Jedin desni bekovi koji nesto vrede su Stojkovic(Vojvodina) i Cirkovic(Cukaricki) a opet i oni imaju svoja ogranicenja. Na levoj smo izgubili Sehovica, sto je ogromna greska uprave.

Dosta ljudi hvali Cirkovica na beku. A  njemu to nije prirodna pozicija. On je tri godine u Metalcu igrao ofanzivno krilo ponekad cak i u samom spicu. Tek kasnije u Vozdovcu je poceo da igra povucenije a sad u Cuki cistog beka. Mislim da je on defanzivno slab za tu poziciju. 
Kao zemlja smo mnogo tanki na bekovima.

Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2021 at 7:08 AM, Dragan Mićić said:

Dosta ljudi hvali Cirkovica na beku. A  njemu to nije prirodna pozicija. On je tri godine u Metalcu igrao ofanzivno krilo ponekad cak i u samom spicu. Tek kasnije u Vozdovcu je poceo da igra povucenije a sad u Cuki cistog beka. Mislim da je on defanzivno slab za tu poziciju. 
Kao zemlja smo mnogo tanki na bekovima.

Pa u nasem fudbalu kad se radi o bekovima, mora da se bira. Ili je stoper ili je krilo. Ja ne pamtim kad smo mi imali kompletnog beka koji moze i ofanzivno i defanzivno. A posto kod Stanoja bekovi igraju bas ofanzivno, bolje Cirkovic nego Miljkon koji godinama nije pogodio igraca svojim centarsutom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne bih ja bas rekao da Stanojevic voli ofanzivne bekove. On voli da igra tako, ali dovodi igrace koji su bolji defanzivno pa sta urade u napadu urade. Pa u prvom mandatu su mu igrali Miljkon, Lazevski i Robi. Robi jeste bio ofanzivniji od ostalih, ali on je najveca prevara u modernoj istoriji srpskog fudbala. Sa ovim bekovima je on usao u LS.

Link to comment
Share on other sites

Dosta smo rastrčani, presing i pritisak dok se nismo odlepili. Jedino ta gomila promašaja na startu meča. Ne znam koliko su ovi protivnici relevantni ali lepo izgleda serija ubedljivih pobeda. Bar nemamo problema da napravimo šansu.

 

edit: Zanima me da li možemo da spojimo Zdjelara i Jojića na sredini i kako bi to izgledalo.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

 

On 3/7/2021 at 6:39 PM, Son_of_a_gun said:

Auh, igramo brate, kaznena ekspedicija.

I umesto da uživamo dok traje, tražimo dlaku u jajetu.

Nema boljih bekova u Srbiji, pogotovo ne jeftinih stranaca. Štoperi igraju odlično.

Holender je suvo zlato, svojim kretanjem razmontira svaku odbranu. Nisam siguran da bi nam klasičan for doneo boljitak.

Ne pamtim bolji Partizan.

Stanoje...nemam reči. :Hail:

Edited by dekifisher
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...