Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

 
Jos jedan u nizu igraca u SuperLigi Srbije koji dolazi iz Calcio-a gde se nije nametnuo... Iako ima nas pasos nikada nije igrao u Srbiji do sada. Ali jeste odigrao nesto za mladje kategorije srpske reprezentacije. Vozio se od Juventusa/Torina, preko Austrije i Slovenije.
 
Inace taj niz koji pominjem pre svega mislim na pojavu da su ofanzivni igraci dolazili kao na traci - Boace, Falcinelli, Sadiq... nedavno u FKCZ ovaj Luka Markovic koji je poslat u N.Pazar a da nije ni ozvanicen dolazak. Ranije smo imali Radonjica u FKCZ... jel bilo jos nekog u FKP, ne mogu da se setim sada?
 
Denis obećava. Skroz je ok ovo što je pokazao do sada. Stevanović mora da se gura pa dečko ne dobija minute a vidi se da zna.

Poređenje njega i A. Stevanovića nema nikakvu utemeljenu logiku

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patriota iz kauca said:

Poređenje njega i A. Stevanovića nema nikakvu utemeljenu logiku

Nisam uporedjivao niciji kvalitet vec samo "poreklo" - kao sto rekoh svim ovima koje sam pomenuo zajednicko je da nisu uspeli u Italiji. 😉 

 

Ne znam bas toliko o Alenu i Denisu da bih mogao da se usudim da ih poredim kao igrace 🙂 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Vučela na respiratoru?! emoji50.png

 

Kažu da nikad nikom ne treba želeti zlo, ali prosto ne mogu da u njegovom slučaju ne napravim izuzetak.

Samo zbog takvih kao on poželim da je hrišćanstvo u pravu i da postoji pakao.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Patriota iz kauca said:

Kakve su ovo priče o odlaganju? SNS mediji spinuju kako je fer i korektno da se odloži derbi jer su dva ključna igrača Zvezde zaražena u suprotnom je neregularno.

U tom slučaju regularno je samo ili da se igra ili 3:0 za Partizan.

Bez dileme sam siguran da bi to bio epilog da je obrnuto.

Pišu da bi se neko upecao na to, čitao i komentarisao. Valjda je do sada poznato kako funkcioniše naše burek novinarstvo. Dovoljan je odgovor genseka zajednice prvoligaša: "Nije se ni pričalo o tome".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dileme nema kad je u pitanju način na koji se Nemanja Nikolić rastao od Partizana. Podneo je veliku žrtvu, poneo se džentmenski, oprostivši klubu 100.000 evra.

Kakvo ucenjivanje, nisu hteli da ga puste dok nije "oprostio" dug. Jedva cekam da se promeni ova vlast pa da svi igraci koji su ovako ucenjivani izadju u javnost sa svojim pricama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš loše vreme za derbi.

Em nema publike, em su 4 potencijalna startera bez utakmice i treninga, em je otišao Sadik koji je realizator i kreator polovine naših golova.

Problem uigranosti, realizacije, uz ove nove i kondicija, još je specijalista za derbije Šćekić povređen.

Ne vidim na koji način mi ovo dobijamo, ali ima nešto u pristupu svakom derbiju, koji izvlači 100% kod naših momaka.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cooper said:

Baš loše vreme za derbi.

Em nema publike, em su 4 potencijalna startera bez utakmice i treninga, em je otišao Sadik koji je realizator i kreator polovine naših golova.

Problem uigranosti, realizacije, uz ove nove i kondicija, još je specijalista za derbije Šćekić povređen.

Ne vidim na koji način mi ovo dobijamo, ali ima nešto u pristupu svakom derbiju, koji izvlači 100% kod naših momaka.
 

 

Ne verujem šta pišem, ali slažem se od reči do reči! Živeli Coopere pa neka manje lošiji pobedi!

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...