Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

10 hours ago, MetalHead said:

S druge strane 

Sadik

Asano - Markovic

Naco - Suma

Zdjelar

 

jeste dosta fina postavka, uz Scekica, Smiljanica, Matica da udju kad zatreba, odigraju nesto takticki u zavisnosti s kim se igra, odmore ove startere, uz jos i ove mlade, da odigraju i po neku celu utakmicu sa slabijim klubovima iz superlige. 

 

Ovo moze u superligi (mada se Savo Milosevic ne bi slozio sa mnom), ali u Evropi mora Scekic.

 

Stojkovic - Urosevic, Bagnac, Vitas, Miljkovic - Scekic, Zdjelar - Asano, Natho, Markovic - Sadiq. Tu su problem izmene, da vidimo sta je na klupi: Soumah, Stevanovic, Lutovac, Ostojic, Matic i to je manje vise to.

 

Partizan ima sasvim dobre sanse da prodje Belgijance i Leh, ali ova ekipa ce imati problema sa protivnikom koji se brani, kao i sa ogranizovanim protivnicima koji imaju jake kontre.

Link to comment
Share on other sites

Pricao je Stanoje da su Vitas, Scekic i Suma zbog bolesti/povrede neizvesni za 90 minuta.

Scekic je zbog temperature i preskocio Zlatibor, dok je ovo sa VItasom info od juce.

 

Tako da najverovatnije idemo sa...

 

Stojkovic
Miljkovic-OStojah-Badnjak-Urosevic
Asano-Zdjelar-Natho-Stevanovic
Sadiq-Lazar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam u poslednje vreme stalno pesimističan po pitanju FKP

a danas sam jako pesimističan, što na kraju ispadne obrnuto jer uglavnom nemam pojma

znači na svom pesimizmu temeljim određeni optimizam

 

ako me iko razume, shvatiće kakav sam ja kreten...

:smiley7:

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cooper said:

1.83 na njih, 4.2 na nas

 

When the odds are 1.83 team wins 86% matches with these odds.

Kad veruješ u statistiku lepo odigraš sistemski tiket 8 od 10 sa pomenutim kvotama i svake sedmice uzimaš pare. Bog da te vidi 😄

 

Kladionice su vas potcenile, umeju naše ekipe da igraju protiv "jačeg" protivnika. Istorijski gledano uvek nam je bolje išla defanziva, iskopaj šanac i bog da te vidi. Sretno večeras, daje ga vaš Takajuki Suzuki.

Edited by Liska Manjina
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

Kad veruješ u statistiku lepo odigraš sistemski tiket 8 od 10 sa pomenutim kvotama i svake sedmice uzimaš pare. Bog da te vidi 😄

 

Kladionice su vas potcenile, umeju naše ekipe da igraju protiv "jačeg" protivnika. Istorijski gledano uvek nam je bolje išla defanziva, iskopaj šanac i bog da te vidi. Sretno večeras, daje ga vaš Takajuki Suzuki.

Ovo zapravo jeste odlična taktika.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...