Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

10 hours ago, MetalHead said:

S druge strane 

Sadik

Asano - Markovic

Naco - Suma

Zdjelar

 

jeste dosta fina postavka, uz Scekica, Smiljanica, Matica da udju kad zatreba, odigraju nesto takticki u zavisnosti s kim se igra, odmore ove startere, uz jos i ove mlade, da odigraju i po neku celu utakmicu sa slabijim klubovima iz superlige. 

 

Ovo moze u superligi (mada se Savo Milosevic ne bi slozio sa mnom), ali u Evropi mora Scekic.

 

Stojkovic - Urosevic, Bagnac, Vitas, Miljkovic - Scekic, Zdjelar - Asano, Natho, Markovic - Sadiq. Tu su problem izmene, da vidimo sta je na klupi: Soumah, Stevanovic, Lutovac, Ostojic, Matic i to je manje vise to.

 

Partizan ima sasvim dobre sanse da prodje Belgijance i Leh, ali ova ekipa ce imati problema sa protivnikom koji se brani, kao i sa ogranizovanim protivnicima koji imaju jake kontre.

Link to comment
Share on other sites

Pricao je Stanoje da su Vitas, Scekic i Suma zbog bolesti/povrede neizvesni za 90 minuta.

Scekic je zbog temperature i preskocio Zlatibor, dok je ovo sa VItasom info od juce.

 

Tako da najverovatnije idemo sa...

 

Stojkovic
Miljkovic-OStojah-Badnjak-Urosevic
Asano-Zdjelar-Natho-Stevanovic
Sadiq-Lazar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam u poslednje vreme stalno pesimističan po pitanju FKP

a danas sam jako pesimističan, što na kraju ispadne obrnuto jer uglavnom nemam pojma

znači na svom pesimizmu temeljim određeni optimizam

 

ako me iko razume, shvatiće kakav sam ja kreten...

:smiley7:

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cooper said:

1.83 na njih, 4.2 na nas

 

When the odds are 1.83 team wins 86% matches with these odds.

Kad veruješ u statistiku lepo odigraš sistemski tiket 8 od 10 sa pomenutim kvotama i svake sedmice uzimaš pare. Bog da te vidi 😄

 

Kladionice su vas potcenile, umeju naše ekipe da igraju protiv "jačeg" protivnika. Istorijski gledano uvek nam je bolje išla defanziva, iskopaj šanac i bog da te vidi. Sretno večeras, daje ga vaš Takajuki Suzuki.

Edited by Liska Manjina
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

Kad veruješ u statistiku lepo odigraš sistemski tiket 8 od 10 sa pomenutim kvotama i svake sedmice uzimaš pare. Bog da te vidi 😄

 

Kladionice su vas potcenile, umeju naše ekipe da igraju protiv "jačeg" protivnika. Istorijski gledano uvek nam je bolje išla defanziva, iskopaj šanac i bog da te vidi. Sretno večeras, daje ga vaš Takajuki Suzuki.

Ovo zapravo jeste odlična taktika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...