Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

15 minutes ago, Nate said:

sto vise vrtim film, secam se da sam na pominjanje forumasa nnoka kao opcije uvek pomalo vrteo ocima. ne znam ali nesto ne volim te tehnicki ogranicene igrace. neko je lepo primetio, samo da ne bude novi lessort. nije bas toliko neinteligentan, ali  meni je nnoko i dalje prilicno sirov. napadacki uzasno limitiran i zavisan od prave jedinice ili sikme. ono sto me uzasno nervira ume da veze po 3, 4 izgubljene lopte

meni je zao sto ipak nismo pojurili hamiltona, ali koliko cujem zoc nam tu ulazi u igraca. s druge strane, ne sumnjam da obradovic ima infoe do detalja o nnoku. decko vazi za ozbiljnog radnika.

meni je ipak nekako hamilton>>nnoko>jekiri

 

 

edit:sad videh da je zoc napustio fener

Hamilton jeste dobar igrac ali mislim da nije bolji ni od Jekiria ni od Nnoka. Ipak bih voleo da ga vidim kao ovu dvojicu u EL pa da procenim kakav je, Ek je takmicenje u kom je i Maurokefalidis ove sezone u 35oj delovao kao Dvajt iz najboljih dana. Opet kazem jeste Hamilton odlican, ali uvek bih pre birao igrace koji iza sebe imaju El iskustvo. Opet sva trojica zavise od kreatora..

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Igor028 said:

Hamilton jeste dobar igrac ali mislim da nije bolji ni od Jekiria ni od Nnoka. Ipak bih voleo da ga vidim kao ovu dvojicu u EL pa da procenim kakav je, Ek je takmicenje u kom je i Maurokefalidis ove sezone u 35oj delovao kao Dvajt iz najboljih dana. Opet kazem jeste Hamilton odlican, ali uvek bih pre birao igrace koji iza sebe imaju El iskustvo. Opet sva trojica zavise od kreatora..

Ja bih doveo jednog, dvojcu sa EL iskustvom ali bih uvek rizikovao sa nekim EC ili g-league igracem. Jer tesko da mi mozemo platiti iz EL ono sto valja. Ni nnoko ni jekiri nisu prve opcije u svojim timovima i nisu game changeri, a jedan miller nam je spasao sezonu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, LosmiSK said:

Treba sacekati za centra dok zvanicno nepotpise. Stvarno sumnjam da je potpisao za vreme turnira ugovor sa nama.

 

Timski igrac, svidja mi se razmisljanje Saleta. Pravi TIM

Mislim da se do sada nije dogodilo da Misko objavi za nekog igraca, a da se ispostavi kao netacna vest.

Ne bi se on igrao sa svojom reputacijom na takav nacin.

Mozda ce klub sacekati kraj nemacke lige sa zvanicnom objavom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Leonard said:

Mislim da se do sada nije dogodilo da Misko objavi za nekog igraca, a da se ispostavi kao netacna vest.

Ne bi se on igrao sa svojom reputacijom na takav nacin.

Mozda ce klub sacekati kraj nemacke lige sa zvanicnom objavom.

Reputaciju je sam sjebao kad je to napisao a covek igra finale lige za par dana. 

 

Totalno nepotreban tvit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lendri Noko je rođen 1994. godine u glavnom gradu Kameruna. Sa 13 godina je doneo odluku da želi da bude košarkaš, do tada igrao fudbal kao i većina dece u Kamerunu. Slušao je lepe priče o Americi od svog rođaka Luk Emba a Mutea, bivšeg Nba igrača, i odlučio i da se on oproba.

Upisao je istu srednju školu kao i Emba a Mute, koju su još završili i Embid, Ben Simons, Rasel, Er Džej Beret, naš Filip Petrušev i mnogi drugi. Tad je i počeo da ozbiljnije igra košarku.

2012. upisuje koledž Klemson. Bio je prepoznatljiv po svojim fizikalijama i blokadama. U seniorskoj sezoni beležio je 8,1 poen, 5,7 skokova i 2,3 blokade po meču.

1231906.jpg

Nakon koledža nije draftovan i dolazi u Evropu. Sa 22 godine potpisuje za Pesaro.
U Palakanestru prosečno je beležio 6,4 poena i 7,1 skokova, po čemu je bio jedan od najboljih skakača lige.

7ab1653fa6ea0aa50dab18cbdee42fb2-63749-d

Nakon sezone u Italiji ne želi da odustane od Nba sna i vraća se u Ameriku, tačnije u trening kamp Detroit Pistonsa. Katovali su ga i sezonu 17/18 provodi u G-ligi u filijali Pistonsa.
Prosečno je beležio 14,7 poena, 11,5 skokova i 2,1 blokade. Izabran je za najboljeg defanzivca lige.

DOUYyfUX0AAYQWg.jpg

Ni dobra sezona u G ligi nije bila dovoljna za Nba ugovor i vraća se u Evropu. 2018. godine potpisuje za tursku Sakariju. Izdominirao je u uvodnih 6 kola s prosečno 17,5 poena i 9,3 skokova. Protiv budućeg učesnika F4 Evrolige Efesa ubacio je 22 poena i upisao 13 skokova. Dominantan je bio i u Evropa kupu koji je igrala Sakarija s preko 14 poena i 9 skokova po meču. Moćan ulazak u sezonu nije prošao neopaženo i preotela ga je berlinska Alba sa starim liscem Aitom na klupi.
Išla je Alba do finala Evrokupa i Bundeslige te sezone, ali bolji su bili Valensija, odnosno Bajern.
Noko te sezone (18/19):
Evrokup - 5,9p, 5,1sk
Bundes - 9,5p, 6,5sk

Ostao je u Albi i zaigrao Evroligu.
U pristojnom svetlu se prikazala Alba, kao i Noko sa 8,7p i 5,8sk.
Trenutno hitaju konačno ka tituli u Nemačkoj, a Noko prosečno beleži 10,3 poena i 6,1 skokova.

landry-nnoko-alba-berlin-eb19.jpg?fit=12

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
Simonovic bi bio jedno tri puta jeftiniji.  A svakako moze da doprinese. Fizicka forma mu je kao da ima 25 godina. Nije on za zanemarivanje. 
Upravo. Simon je uvek na pripremama bio fit i dry as martini...retko iskače iz opanaka...nikad nervozan. Namako finu kintu u medjuvremenu i za njegove minute ne brinem. Simonović džigerice ne jede.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ulicni basketas Laki said:


On je na 4 igrao silom prilika, kad se povredio Mitrović. Jeste rešetao, ali je teško čuvao protivničke krilne centre.

 

Simonovic je pre neki dan solidno cuvao jednog Mirotica, lupio mu je cak i bananu kad je ovaj pokusao fade away.

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.f657ef919571626a333074ba75e25cab.png

 

Od ovih sto nisu na terenu, tu su jos i Ristic (sa pozajmice) i Jovanovic. 

I cetvorka iz FMP-a koja se najvise pominjala - Uskokovic, Radanov, Reath, Djordjevic.

 

Covic i Nenadic su valjda pod ugovorom ali necemo ih gledati u nasem dresu...

Gist je valjda vec bivsi ako smo se dogovorili, a Ojo valjda nije produzio i istice mu sada ugovor. 

Stimcu je istekao, i nadam se da je to to sto smo videli od njega. 

 

Da stavim i zelje-cestitke-pozdrave?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Princeton21 said:

"Sa sa Obrado vic ce u novoj sezo ni predvo diti sa klu pe ekipu beogradskih crve nno belih!",

 

SA KLU

SA LUK

SikmA Luke

 

Boom!

Sa Sa Obradovic,zna ci sa Obradovicem za pomocnika dolazi jos 1 Obradovic iz Fenera za pomocnika!

Bum tras 😁

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Princeton21 said:

"Sa sa Obrado vic ce u novoj sezo ni predvo diti sa klu pe ekipu beogradskih crve nno belih!",

 

SA KLU

SA LUK

SikmA Luke

 

Boom!

 

Ovo sam i ja razmišljao. Svi misle Miškova fora katastrofa, a na kraju če se ispostaviti da je u jednu rečenicu ukomponovao čitav naš prelazni rok

Link to comment
Share on other sites

Nnoko je definitivno,citam Albin deo foruma i kukaju poprilicno. Moguce da ce Aito i otici posle ove sezone. i moguce da dovedu Kalesa iz Vehte. 

 

Nnoko je vrhunski defanzivac na EL nivou, sve stize, jako dobro cita odbranu i elitni je ofanzivni skakac. Pored toga, dobar je zastitnik obruca i veoma dobar je pick and roll igrac.

 

Mana mu je kad je daleko od kosa i posebno ako mora da spsuti loptu ili podeli pas pod pritiskom tu je bukvalno uzasan  ima extremno puno greski. Retko sutira van reketa, ali nije da ne zna i to da pogodi i ako mu to nije vrlina.

 

Po menije sad vec steta ako Kuzmic ne bude osposbljen za nekih 15ak minuta i sto to nije stari defanzivni Kuz, mislim da bi onda skroz zatvorili reket. Pord njih tu da budu Rit, Simana i tu je onda jako tesko uci u reket. Onda nam na cetiri treba igrac koji ima visok IQ tipa Sikma, Mitrovic pre povreda da zna da podeli pas i razbije odbranu i ako mislim da ce Obradovic vecinu vremena igrati neki fazon small ball-a.

 

Na kecu, ali i na mestu beka nam trebaju dobr asistenti koji znaju da kreiraju za sebe ali i za druge. Mislim da cak i Hermanson izlazi iz ugovora za Albu a on je igrac sa extremno velikim IQ a moze tj jeste kombo.

 

Mislim da ni Hermanson nije imao veliku platu u Albi posto je dosao iz Reimsa u Albu i za nekih 350k mislim da bi se mogao pazariti.

 

 

Edited by LosmiSK
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nnoko je solidno rešenje za ono što nama treba, 208 i dugoruk, ipak nije skraćen. Biće svakako komičnih situacija sa njim kao i sa Lessortom jer je daleko od tehnički poliranog igrača, al sasvim solidna pnr opcija i pristojan defanzivac koji može da napreduje u mnogim segmentima igre. Jekiri je bolji napadač, a Hamilton je baš mrga - od ovih igrača koji su se pominjali, Nnoko je nešto između, a verujem da je jeftiniji od obojice, Jekiri je ipak imao ozbiljnu EL statistiku, a Hamilton je bio najatraktivniji igrač Evrokupa plus je ogroman. U svakom slučaju nam je trebao ovakav profil centra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...