Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

7 minutes ago, propolis said:

Nije fer što je procurela vest, a Albu čeka borba za titulu. 

 

Nek  Misko o tome razmislja, on je objavio vest.

Inace, slazem se sa konstatacijom. Malopre bas pomislih da je glupo. Mogu da zamislim kako se osecaju navijaci Albe.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Cvarkov said:

Sasvim logičan potez dovođenje Simona, dobar ball handler. 🙃

 

Ne znam koliko je logičan, ali je realan. Očigledno je da nam je Miško sada ponovo glavni dobavljač, a kada ti Miško dovede nekog ekstra igrača (sada je to Nnoko), sledeći korak je da moraš da uzmeš i nekog njegovog ortaka kojeg ti on uvali. Ali svakako bolje Simon nego Kešelj   😁

Edited by Haggard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Haggard said:

Ali svakako bolje Simon nego Kešelj   

 

Simonovic nikad nije propustio priliku da nas iznenadi pozitivno. U sistemu gde igra ima glavu i rep, a svaki igrac jasno odredjenu ulogu, mislim da njegov doprinos moze ponovo da bude sasvim zadovoljavajuc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Simonovic nikad nije propustio priliku da nas iznenadi pozitivno. U sistemu gde igra ima glavu i rep, a svaki igrac jasno odredjenu ulogu, mislim da njegov doprinos moze ponovo da bude sasvim zadovoljavajuc.

 

Stižu ga godine, nije ipak on više isti igrač kao pre tri godine, ali neku manju rolu možda može da izgura. Pride uvek pričaju da je super momak i dobar za svlačionicu.

Danas sam gledao Unikahu, čini mi se da nije ni ulazio.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

sto vise vrtim film, secam se da sam na pominjanje forumasa nnoka kao opcije uvek pomalo vrteo ocima. ne znam ali nesto ne volim te tehnicki ogranicene igrace. neko je lepo primetio, samo da ne bude novi lessort. nije bas toliko neinteligentan, ali  meni je nnoko i dalje prilicno sirov. napadacki uzasno limitiran i zavisan od prave jedinice ili sikme. ono sto me uzasno nervira ume da veze po 3, 4 izgubljene lopte

meni je zao sto ipak nismo pojurili hamiltona, ali koliko cujem zoc nam tu ulazi u igraca. s druge strane, ne sumnjam da obradovic ima infoe do detalja o nnoku. decko vazi za ozbiljnog radnika.

meni je ipak nekako hamilton>>nnoko>jekiri

 

 

edit:sad videh da je zoc napustio fener

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pera, Milko, Gist... Ne znam ko jos. Ne treba da dovodimo igrac na zalasku karijere vec ljude zeljne dokazivanja i u najboljim godinama. Simonu svaka cast za sve ali mislim da mozemo mnogo bolje da nadjemo na trzistu. Ovaj Nn se u to uklapa. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Obi-Wan said:

Jel ovaj Nkosk zna nešto osim alley-oop-a i prikucavanja? Nisam ga nesto zapazio do sad...

Nasim centrima je davao poene i sa niskog posta,nije bilo lepo za oko ali je pogadjao te polu horog suteve...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Za jedno 100k evra, tesko. Izvini sto insistiram, ali Simonovic ne bi bio starter, a ni skup. Ja sam za.

Moze biti da si u pravu, svakako verujem Sasi. Videcemo sta ce biti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Uti said:

Nasim centrima je davao poene i sa niskog posta,nije bilo lepo za oko ali je pogadjao te polu horog suteve...

 

To protiv nas je manje više bio incident, nije ni blizu dobar finišer sa posta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci ovako za sad to izgleda, pod nekom pretpostavkom da nas Simanic napusta:

 

1  X1, X2,

2. X3, X4, Radanov

3. Dobric, Lazic

3./4. Davidovac, Simonovic

4./5. Rit, Kuridza

5. Nnoko, Kuzmic

 

Od stanja Kuzmica verovatno zavisi da li ce se traziti jos jedna klasicna petica, mozda Apic, nikako Jovanovic i Ristic. U svakom slucaju, sasvim dovoljno novca ostaje za spoljne pozicije. Tu ne sme da se masi i to moraju biti kapitalci. Tu smo imali Lorenza, Djenku, Berona i Pantera. Ozbiljna cetvorka. To se mora nadoknaditi.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Ulicni basketas Laki said:

Ne razumem zašto bi Simonović bio konkurencija Boriši? Simonović igra na poziciji 3, a po potrebi 4. Boriša je isključivo 4, a po potrebi će grejati klupu u FMP-u, ako se ne probudi.

 

Simon na 3 nije ni za FMP. Dokazano u vise navrata. On je dobre partije pruzao iskljucivo na cetvorci. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

To protiv nas je manje više bio incident, nije ni blizu dobar finišer sa posta.

Tako je i izgledalo samo su mu sutevi ulazili,nije pravio bog zna kakvu prednost.Mada ni to nije bitno toliko,nama je Kuzmic bio mvp meseca a drven je poprilicno i nema neku ledjnu tehniku.Jako je bitno kako ce Sale postaviti igru ,jer ako budemo igrali kao ove godine sa dosta izolacija i losim protokom lopte nece se nijedan centar nadavati poena...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...