Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

12 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja osećam poprilično gađenje što nas kao brane svinjformer, telegraf, grba i slični. Ima stvari važnijih od sporta i buđave aba lige.

U pravu si. Bicemo noj, a kada izvucemo glavu iz peska, okrenucemo i drugi obraz, jer ipak mora neko ko ima vise stila da kaze istinu (ili istina mora da se kaze sa vise stila), jer istina ipak zavisi od toga ko je kaze, a ne od cinjenica.  

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, kokodakalo said:

 drzavno dotiranje klubova jer mislim da u EU postoji ogranicenje po tom pitanju

sta onda radi zalgiris?

8 hours ago, L' Imperatore said:

Kolikogod se nama sviđalo šta je rekao Grbović, ne menja činjenicu da je sendvičar.

ja se sa ovim slazem, i vec sam napisao da me je nekih stvari sramota

ali jednostavno ne vidim drugu opciju

okretanje i drugog obraza mi nije opcija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni dobar izbor. U najmanju ruku ćemo imati fer suđenje a nije ni isključeno da podlegnu malo atmosferi u koju ne sumnjam da će biti naelektrizirana( doduše za Hordova mislim da je malo više imun na takve situacije)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

sta onda radi zalgiris?

 

Nekad je bolje samo ukljuciti google pre nekog pitanja ovde ili konstatacije, sta god da je.

 

Da se vratimo mecu. Mislim da je svima promakla jedna veoma zajeban statisticki podatak, a to da je Ivanovic u sva cetiri meca bio bio u plusu kad je u igri. Ne znam koliko on moze da se trosi danas, ali ta spoljasna lnija moze biti jako nezgodna ako proradi, a nije da su nesto briljirali u poslednja cetiri meca.

 

Mi nemamo alternativu sem da igramo kao i do sad na granici faula, onda pritisak na sudije i verovatno nece ni smeti svasta da sviraju kao u prva dva meca u Beogradu.

 

Ne znam dali ce Rid igrati,ali Nikolic nam je promenio malo game plan, poprilicno se nasi centri nisu snasli sa njim i lepo su to iskoristili Milojevic i ekipa Buducnosti.

 

Bice ovo takticko nadmudrivanje dva trenera,mislim da Miloje mora izvuci nesto novo da bi slavio u BG, a sto se nas tice mislim da bi bilo najbolje da Loyd bude izmena Halu i Loydu po potrebi..Treba nam jos neko sem Dobrica i Loyda da bude pretja spolja, unutra Noko za sad radi dobar posao, ali i on bi trebao da smanji broj gresaka, za sad ga idu neki teski sutevi.

 

Treba videti i kako odgovoriti na small ball sa Lukom i Mitrom..Mitra pustati kao Simonsa spolja jer je dosta opasan kad udje unutra, moze dati kos, ali i poslati dobar pas spolja.

 

Meni i ovi poeni do sad su cudo za kkcz..popeda nam treba da ih drzimo ispod 70p jer u ovom mecu vise verujem nasoj odbrani nego napadu. Ne bi bilo lose i malo obrzati igru kad se udje u seriju pogodaka. Nadam se i dobrom otvaranju meca, da se ne stvori nervoza na terenu, ali i tribinama..

Link to comment
Share on other sites

Hordov zna da ima WTF odluke, ali ok. Bolje za nas nego Javor (ne znaci da je bolji sudija od njega). Radojkovic je solidan sudija, do sada se nije negativno istakao. Nedovic takodje. Relativno "neiskusna" trojka ako se uporedi sa dosadasnjim trojkama u ovom finalu i pogotovo sto se radi o majstorici. Ali, mislim da za nas ovo nije lose.

Edited by drakon1
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Predragdjape said:

Dobro jutro. Kako ti ocenjujes sudijski trio? Da li su dorasli zadatku da sude odlucujucu petu utakmicu finala?

 

 

Da li su dorasli? U top 12 sudaca na abi su ove sezone, dakle nema tu jesu ili nisu, ima da budu spremni kako god znaju i umiju. Radojkovic i Nedovic su relativno manje etablirani, evo im sanse da se dokazu. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Hordov zna da ima WTF odluke, ali ok. Bolje za nas nego Javor (ne znaci da je bolji sudija od njega). Radojkovic je solidan sudija, do sada se nije negativno istakao. Nedovic takodje. Relativno "neiskusna" trojka ako se uporedi sa dosadasnjim trojkama u ovom finalu i pogotovo sto se radi o majstorici. Ali, mislim da za nas ovo nije lose.

Stavise, mislim da je odlicno. Apostol istine navodno odbio da sudi 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sharp said:

 

 

Da li su dorasli? U top 12 sudaca na abi su ove sezone, dakle nema tu jesu ili nisu, ima da budu spremni kako god znaju i umiju. Radojkovic i Nedovic su relativno manje etablirani, evo im sanse da se dokazu. 

Pojam "dokazati" se vrlo široko tumači na ovim prostorima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kosta said:

Moze li Twister da nam dadne info koliko je 'dina zatvora dobio maneken sa fejk koznom jaknom?

Isto koliko je dobio i onaj "delija" što je upao na KZŠ da napušava i napada trenera baskonije, posle par utakmica sedeo je u prvom  redu Pionira

Nema u ovoj borbi naivnih i nevinih, svako se služi svojim oružejem, eto dobilismo smo sudijsku trojku po gazdinom ukusu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LeBron said:

Jel se zna nesto hoce li moci da im igra Rid?

Mada kapiram da nece da kazu sve do utakmice.

Ako bude, to ce biti najbrzi oporavak od povrede prepona koji sam ja video. Reed je u 4. utakmici izasao i nije bilo ni najmanje naznake da moze da se vrati. Tako da mislim da je povreda toliko ozbiljna da on nece igrati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drakon1 said:

Ako bude, to ce biti najbrzi oporavak od povrede prepona koji sam ja video. Reed je u 4. utakmici izasao i nije bilo ni najmanje naznake da moze da se vrati. Tako da mislim da je povreda toliko ozbiljna da on nece igrati.

 

Pri tome, takve povrede su jos gore kad se povreda "ohladi". Ako on nije mogao da igra u trenucima kad su mogli da izgube seriju, najverovatnije nece moci ni sad. Igranje bi bilo veliko zrtvovanje zdravlja, ako povreda zaista postoji. Ali cak i da igra, takva povreda ce mu stvarati nelagodnost kod bilo koje kretnje, posebno bocne. Tako da ce i ako bude igrao biti na 50%. Cak je gore nego Walden koji je, mislim, cak i mogao da igra, ali su nasi ocenili da je rizik nepotreban.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

https://kkcrvenazvezda.rs/2021/05/27/kk-crvena-zvezda-vazno-obavestenje/

 

Pa koliko ce ljudi biti u Pioniru? Ispod 3000 nema smisla da otvaramo halu...

 

 

2 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Pri tome, takve povrede su jos gore kad se povreda "ohladi". Ako on nije mogao da igra u trenucima kad su mogli da izgube seriju, najverovatnije nece moci ni sad. Igranje bi bilo veliko zrtvovanje zdravlja, ako povreda zaista postoji. Ali cak i da igra, takva povreda ce mu stvarati nelagodnost kod bilo koje kretnje, posebno bocne. Tako da ce i ako bude igrao biti na 50%. Cak je gore nego Walden koji je, mislim, cak i mogao da igra, ali su nasi ocenili da je rizik nepotreban.

Pod uslovom da je povreda realna (a, kako smo videli, jeste), onda bi jos najbolje i bilo da zaigra. Recimo celih 40 minuta igrati sa igracem vise... I like.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...