Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 hours ago, Devil In My Pants said:

Ne znam koliko on moze da se trosi danas, ali ta spoljasna lnija moze biti jako nezgodna ako proradi, a nije da su nesto briljirali u poslednja cetiri meca.

 

Nece niko da objasni LosmiSK-u da se ne igra danas, nego namerno hocete da se iznenadi kad provali da je nema.... bas ste zlocesti. 

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Stavise, mislim da je odlicno. Apostol istine navodno odbio da sudi 🙂

 

Sisa.

Ako je neko trebao da odbije da sudi to je onda Pukl, ali ocigledno taj obraza nema. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad je bolje samo ukljuciti google pre nekog pitanja ovde ili konstatacije, sta god da je.
 
Da se vratimo mecu. Mislim da je svima promakla jedna veoma zajeban statisticki podatak, a to da je Ivanovic u sva cetiri meca bio bio u plusu kad je u igri. Ne znam koliko on moze da se trosi danas, ali ta spoljasna lnija moze biti jako nezgodna ako proradi, a nije da su nesto briljirali u poslednja cetiri meca.
 
Mi nemamo alternativu sem da igramo kao i do sad na granici faula, onda pritisak na sudije i verovatno nece ni smeti svasta da sviraju kao u prva dva meca u Beogradu.
 
Ne znam dali ce Rid igrati,ali Nikolic nam je promenio malo game plan, poprilicno se nasi centri nisu snasli sa njim i lepo su to iskoristili Milojevic i ekipa Buducnosti.
 
Bice ovo takticko nadmudrivanje dva trenera,mislim da Miloje mora izvuci nesto novo da bi slavio u BG, a sto se nas tice mislim da bi bilo najbolje da Loyd bude izmena Halu i Loydu po potrebi..Treba nam jos neko sem Dobrica i Loyda da bude pretja spolja, unutra Noko za sad radi dobar posao, ali i on bi trebao da smanji broj gresaka, za sad ga idu neki teski sutevi.
 
Treba videti i kako odgovoriti na small ball sa Lukom i Mitrom..Mitra pustati kao Simonsa spolja jer je dosta opasan kad udje unutra, moze dati kos, ali i poslati dobar pas spolja.
 
Meni i ovi poeni do sad su cudo za kkcz..popeda nam treba da ih drzimo ispod 70p jer u ovom mecu vise verujem nasoj odbrani nego napadu. Ne bi bilo lose i malo obrzati igru kad se udje u seriju pogodaka. Nadam se i dobrom otvaranju meca, da se ne stvori nervoza na terenu, ali i tribinama..
Potpisujem, po meni najvaznija stvar cw biti otvaranje, ako ih odmah uvedemo u nervozu mislim da su gotovi. Jos jedna napomena, nisu se oni vracali nekim svojim dobrim igrama vec odlukama sudija koje su u nekim momentima bile skandalozne. Njihova spoljna linija nece doci do izrazaja ni u petoj utakmici jer im jednostavno to ne dozvoljavamo, mislim da cemo da ih bijemo za sve pare pogotovu jer sudije nece smeti bas da navlace za njih kao u Podgorici.

Mogu da kazem da me je malo razocarala Buducnost, igracki su bolji od nas a bili su konstantno u podredjenom polozaju. Mozda ima i do trenera, ovaj Milojevic nije za pritisak, eh sto nece preuzeti komsije [emoji23], i ekipa mu lose reaguje na batine, imam neki dobar osecaj, cini mi se da ovo ide +10 za nas.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kankkunen said:

Uhhh, vec smo na milion obrtaja...

 

Samo, sto bi Nikolic razvaljivao svlacionicu? Tu su bili jos i Nedovic (joj!) i Porobic.

 

Pre da je to bio Perry koji ga je trazio i nije nasao pa iskalio bes na zidovima od kartona. Bogami, ja se tu ne bih sakrivao da me neko trazi za gepekovanje... 🙂

On 5/25/2021 at 4:01 PM, Kankkunen said:

Kako je Uroš Nikolić polupao svlačionicu (video) ... :classic_biggrin:

Ja se mislio da se zezas, a i nisam shvatio foru...

 

Edit: I koji ce nam moj sad "istraga"? Trebali su to traziti kad su saznali da ce da sudi u Podgorici, a ne sada. Jedino ako ne zele da mu se osvete, pa da ga EL opozove sa F4...

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Uhhh, vec smo na milion obrtaja...

 

Samo, sto bi Nikolic razvaljivao svlacionicu? Tu su bili jos i Nedovic (joj!) i Porobic.

 

Pre da je to bio Perry koji ga je trazio i nije nasao pa iskalio bes na zidovima od kartona. Bogami, ja se tu ne bih sakrivao da me neko trazi za gepekovanje... 🙂

Ja se mislio da se zezas, a i nisam shvatio foru...

Kažu da je bio ljut na jednog od kolega zbog nekih odluka u toku utakmice, eto, ako lažu mene ... :classic_smile:

bili tu ljudi iz obezbeđenja,.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čuj neki dan saznali, Čović je nadmašio samog sebe. :lol_2:

 

Razbio je svlačionicu upravo radi njega jer ga je vrijeđao i napušavao za vrijeme utakmice. Nikolić je valjda iz osvete njemu odlučio da mu vrati na način da preuredi svlačionicu i to Nebojša jako dobro zna i znao je odmah tu večer kad je to bilo. Zašto su to tek sad odlučili to pustiti u javnost, mislim da je svima jasno.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ne bi to Nebojsha, to radi samo kartel iz Podgorice 😁

 

Bar nije dosadno dok se ne zavrsi poslednja ABA utakmica u sezoni. 

 

Pamet u glavu, ako bude sranja.. kao sto kaze Djordi, nije nuzno da pobednik ide u EL. 

 

Zamislite da je tamo neki Sedlacek predsednik KK i da ima ove resurse...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Cek taj Nikolic je sad u Podgorici sudio? :D
 
Koji cirkus od lige. 
Nastavlja se... ne sećam se da se ovo nekad desilo. Ode sve u 3lpm [emoji20][emoji20][emoji20]



https://www.sportskacentrala.com/2021/05/27/oglasilo-se-udruzenje-sudija-aba-lige-trazimo-samo-jedan-odgovor-ko-je-iz-zvezde-i-lige-zaduzen-za-nasu-bezbednost/

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Quote

Oglasilo se Udruženje sudija ABA lige: Tražimo samo jedan odgovor, ko je iz Zvezde i lige zadužen za našu bezbednost

 

Spremili smo obezbeđenje sa višegodišnjim iskustvom u zaštiti terena i učesnika na terenu 

 

delije.jpg

 

  • Like 4
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Setite se 2011 said:

Nastavlja se... ne sećam se da se ovo nekad desilo. Ode sve u 3lpm emoji20.pngemoji20.pngemoji20.png



https://www.sportskacentrala.com/2021/05/27/oglasilo-se-udruzenje-sudija-aba-lige-trazimo-samo-jedan-odgovor-ko-je-iz-zvezde-i-lige-zaduzen-za-nasu-bezbednost/

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

Treba im garantovati bezbednost pre ,za vreme ,pa cak i 2 sata posle podizanja pehara Branka Lazica.

Sve ostalo nije u skladu kosarkaskih i ljudskih pravila 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Setite se 2011 said:

Nastavlja se... ne sećam se da se ovo nekad desilo. Ode sve u 3lpm emoji20.pngemoji20.pngemoji20.png



https://www.sportskacentrala.com/2021/05/27/oglasilo-se-udruzenje-sudija-aba-lige-trazimo-samo-jedan-odgovor-ko-je-iz-zvezde-i-lige-zaduzen-za-nasu-bezbednost/

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

ja sam ocekivao da ce udruzemje suditi svoje clanove zbog lopovske predstave u podgorici. mozda ih izbaciti iz udruge.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja bih trazio potpisnika ovog saopstenja "udruzenja sudija"

bokanov covek 1/1 i u velikoj meri odgovoran za ovo sto gledamo danas

 

Vjerovatno neki sin ministra, specijalizovan za pljuvanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Sharp said:

Čuj neki dan saznali, Čović je nadmašio samog sebe. :lol_2:

 

Razbio je svlačionicu upravo radi njega jer ga je vrijeđao i napušavao za vrijeme utakmice. Nikolić je valjda iz osvete njemu odlučio da mu vrati na način da preuredi svlačionicu i to Nebojša jako dobro zna i znao je odmah tu večer kad je to bilo. Zašto su to tek sad odlučili to pustiti u javnost, mislim da je svima jasno.

Auuhhh. Pa, zbog napusavanja da razbija svlacionicu!? To se drugacije radi. Saceka se sledece utakmica, pa... Kao ova u Podgorici... 🙂

 

Zasto je to sad izaslo, to je jasno. Bullshit da se to tek sada saznao...

Auh, ovo bas eskalira sada... A sta je to sa ocenama, njihovim manipulacijama i neistinama iz tog saopstenja sudija? O cemu oni to?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...