Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Уффф што бих волео да их згазимо сутра тј данас већ и да баталимо ту АБА лигу па нек се уграју кошарке у бившој Југи без нас. Нека Бокан онда осваја сваке године лигу. Згази их Радоња и да затворимо ту причу једном заувек. Увек закувају па се чуде што се тако понашамо, треба им увек с времена на време показати ко је газда и где су дошли.

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam na temi ABA lige video ovo za smešno kažnjavanje Budućnosti i Bokanove pretnje sudijama pa sam tamo ostavio komentar...
Pre 3 godine napadi na igrače u hotelu i pretnje Bjelici i njegovoj familiji (valjda onom delu koji živi u CG), sad pretnje sudijama i to direktno u hali...
ABA liga to očigledno zna, navodi se u obrazloženju njihovog tela, ali mi dalje igramo normalno košarku i sutra treba u “regularnim” uslovima i beli rukavicama da pobedimo i osvojimo ono sto smo već zaslužili i trebali da osvojimo. Ako nine problem da budemo bolji za 20ak razlike, za svaki slučaj da bi mogli da dobijemo... Pa ko koga zajebava?
 

Covic je u ime Zvezde uradio mnoge gadosti, osramotio nas i bacio ljagu na Zvezdino ime i grb, ali još uvek se ne sećam da je Zvezda pretila otvoreno nekom sudiji ili protivničkom igraču. Izvinjavam se ako sam zaboravio...


 

Edit: Ustvari u svojim privatni obračunima tukao je Andjusa, barem kako kaže Andjus.

Sto je opet bruka za nekog ko je predsednik KKCZ ali nema direktno veze sa takmicenjem i rezultatima Zvezde

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se... ne sećam se da se ovo nekad desilo. Ode sve u 3lpm [emoji20][emoji20][emoji20]



https://www.sportskacentrala.com/2021/05/27/oglasilo-se-udruzenje-sudija-aba-lige-trazimo-samo-jedan-odgovor-ko-je-iz-zvezde-i-lige-zaduzen-za-nasu-bezbednost/

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Moram da kazem da sam i ja kao navijac CZV osecao "atmosferu" linca od pojedinih clanova ovog udruzenja u Podgorici. Ono sto sam video narocito u IV utakmici mogu samo da uporedim sa onim filmom "strah u ulici brestova" , a sudije su mi licile na Fredija Krugera.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da ce veceras biti ruznih scena, sto svakako ne bih voleo.

Treba dokazati kvalitet i bez sudijske kradje koja se desavala u Pg dobiti veceras, mada mislim da nece biti lako, iako sam cuo da dosta cigana ocekuje 10+ pobedu...

Link to comment
Share on other sites

Bio odsutan zbog odrpanka lavrnje.

Sreca necu gledati vecerasnji mec.

Jedino pravedno bi bilo da dobijemo 30 razlike, uz 40 slobodnih bacanja, 6 faulova u napadu buducnosti i 5 gresaka u vodjenju lopte.

I da se usput horski sudije prelepo spominju.

Jer nista manje i ne zasluzuju. Sudije su sad vec same sebi ucrtale metu na celo s utakmicama u podgorici.

Fan fekt je da su najbolje odsudjena i najgore odsudjena utakmica broj 1 i 4. Isti je bio glavni sudija. Sta to znaci? Meni je zakljucak vrlo jasan.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Veliki naklon za Radonju i tim koji su dole otputovali sa ozbljno čvrstom voljom da titulu uzmu po sred Morače iako su i bolje od nas znali šta ih čeka. Prve dve tekme, koje su bile potpuno pod našom kontrolom, donele su nam neophodno samopouzdanje koje je nedostajalo nakon ove kljakave sezone sa nikad kompletnom i uigranom rotacijom. 

Pretpostavljam da će uprava Budućnosti, umesto da umiri svoj tim i probaju da ih usmere samo na košarkaški segment, najveću energiju utrošiti na sto puta ponovljene instrukcije šta da urade u slučaju: vredjanja publike, ubacivanja predmeta, kada Miloje da fasuje tehničku, u kom trenutku se eventualno napušta teren, kako polomiti ili bar isprovocirati Nnoka i izazvati revolt publike i eventualni prekid sa pražnjenjem tribina. Siguran sam da oni večeras ne izlaze na parket Pionira ladne glave i opuštene ruke, fokusirani na segmente igre i dogovorene taktike.

Prosto je to nemoguće.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma sudije ce sigurno na prvi povik sa tribina prekinuti utakmicu i uputiti upozorenje. Vec vidim Milojevica kako povlaci ekipu sa terena. Sudije ce odlukama  provocirati sve dok ne isprazne halu.  A da me ne zacudi da ekipa Buducnosti zatrazi praznjenje hale. Kontam da su nasi spremni na svaki scenario i treba biti mudar koliko god bude moglo.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Ma sudije ce sigurno na prvi povik sa tribina prekinuti utakmicu i uputiti upozorenje. Vec vidim Milojevica kako povlaci ekipu sa terena. Sudije ce odlukama  provocirati sve dok ne isprazne halu.  A da me ne zacudi da ekipa Buducnosti zatrazi praznjenje hale. Kontam da su nasi spremni na svaki scenario i treba biti mudar koliko god bude moglo.. 

A zasto si uveren u sudijsku kradju? U prve dve je bilo blago na nasu stranu, a dole se ocekivalo i dogodilo natezanje za njih. Zasto u ovoj ne bi bilo barem 50:50? Ja se vise slazem sa kolegom iznad - provokacije, grubi faulovi, gestikulacija ka gledaocima. Bice vaznija glava nego biceps i igracima, ali i publici. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Inbox said:

A zasto si uveren u sudijsku kradju? U prve dve je bilo blago na nasu stranu, a dole se ocekivalo i dogodilo natezanje za njih. Zasto u ovoj ne bi bilo barem 50:50? Ja se vise slazem sa kolegom iznad - provokacije, grubi faulovi, gestikulacija ka gledaocima. Bice vaznija glava nego biceps i igracima, ali i publici. 

Generalno, nisam uveren u sudijsku kradju vec mislim da ce oni ici na provokaciju zbog praznjenja hale, jer ce samim tim biti lakse ekipi Buducnosti. Dovoljne su dve odluke da cela hala skoci i pocne da im pridaje razne epitete.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja necu biti nesto narocito srecan i ako osvojimo veceras.

Ona cetvrta utakmica je potpuni poraz sporta, lige i kosarke. Nikad vece razocarenje i gadjenje prema sportu nisam osetio kao te veceri. Mozda je uporedivo jos samo polufinale svetskog protiv Turske.

Bas neki grozan osecaj.

Prosto ovo vise nije stvar ni titule nego dokle ce neki ljudi ici jako, cak iako i kladionice i svi znaju sta ce se desiti u podgorici.

I opet to urade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje da li ću i gledati jer se u istom terminu igra F4 EL a tamo će fokus biti samo na košarku, treba jak želudac za ove lokalne igrarije. Nadam se da će igrači zadržati fokus na igru, do sada smo čisto igrački bili bolji u ovoj seriji. A ako može jedna dodatna želja, ako se uđe u neizvesnu završnicu da batalimo opet Loyd 1 na 5 taktiku, car je on al to ne prolazi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad snimak prve tekme...ulazi Rit. Krupan kadar na njega...atleta...volina.

On i Boriša u frejmu i rič-u mrtva-trka ali nažalost i u efektivi. Nakon minut i po ga trener vadi iz igre da ne povredi nekog od naših. Ako ga Ra nie mogao osposobiti i staviti u funkciju za bar desetak minuta na ovom levelu neće se taj najesti leba od košarke. Onaj osećaj kada te na četvorci uspešno zameni 8cm niži forward koji preksutra puni 35 godina.

 

Tesno nam ga skroji nane...

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Predragdjape said:

Vec vidim Milojevica kako povlaci ekipu sa terena.

 

Nece se desiti. Barem ako ne uletimo na teren.

 

3 hours ago, Predragdjape said:

Ma sudije ce sigurno na prvi povik sa tribina prekinuti utakmicu i uputiti upozorenje

 

Desice se sigurno.

 

2 minutes ago, Gaga said:

Rid povredjen?

 

Jeste. Ali ja sam siguran da ce da proba da igra.

Link to comment
Share on other sites

Ma sudije ce sigurno na prvi povik sa tribina prekinuti utakmicu i uputiti upozorenje. Vec vidim Milojevica kako povlaci ekipu sa terena. Sudije ce odlukama  provocirati sve dok ne isprazne halu.  A da me ne zacudi da ekipa Buducnosti zatrazi praznjenje hale. Kontam da su nasi spremni na svaki scenario i treba biti mudar koliko god bude moglo.. 
Jedina dva aktera ove serije , kojima se nema ništa zameriti, su Dejan Radonjić i Dejan Milojević

Verujem da će tako i ostati

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sigurno našim nosioca ne nedostaje samopouzdanje a i zašto bi?

Kuz i Simon da saberu zbirno kasvetnih 12-15 poena...bude to mašala.

Ako Dobri, Laza i Nnoko na početku zadnje četvrtinu imaju samo po tri lične...mi ćemo našu prednost da izšalujemo, nalijemo beton i isperdašimo na grubo u dve ruke.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Setite se 2011 said:

Jedina dva aktera ove serije , kojima se nema ništa zameriti, su Dejan Radonjić i Dejan Milojević

Verujem da će tako i ostati

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

Nema se nesto mnogo zameriti ni igracima, tu je manje vise sve korektno osim sitnih bacakanja, al tu su opet krive sudije.

Tenzije duvaju sa druge strane.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NMX said:

Kvota na nas pala sa 1.65 na 1.35.

 

Izgleda da je Mocart saznao sastav obezbeđenja pored terena koje je Ćoki spremio. :s_d:

Mislim da nije nikad ni bila 1,65. Od kad su izašle kvote, tu su negde na oko 1,30, 1,35.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...