Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

uh brate grba je sve u pravu ali pojeo je ogroman sendvic za ovo.

ovako nas ni vesna ne bi branila. meni neprijatno.

 

i cekaj jel ovo neka specijalna emisija o tome kako smo pokradeni? 😁

 

 

Edited by ИEsA IlIC
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ИEsA IlIC said:

uh brate grba je sve u pravu ali pojeo je ogroman sendvic za ovo.

ovako nas ni vesna ne bi branila. meni neprijatno.

 

i cekaj jel ovo neka specijalna emisija o tome kako smo pokradeni? 😁

 

 

Bravo za Grbu. Nije mi ni najmanje neprijatno. Nek mu daju prase (ili sta vec hoce), a ne sendvic.

  • Like 10
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

hoce biti nekih majica? 

 

 

Ako osvojimo kup veceras bice maja.

 

Iako najvise pratim kk i obozavam nase igrace za KK nisam radio jos od onog kalendara sa superherojima, ako se poklope neke stvari mozda u buducnosti ponovo bude neki moj dizajn.

 

Do tada ce sigurno da se radi nesto za reprezentaciju i za neke fudbalske/kosarkaske legende.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

 

daj ih, ja ih se ne secam. a klacovao x puta. 

 

 

 

protiv Asvela ovde u produzetku na 2 min do kraja na minus 2 promasuje slobodno bacanje

protiv Zalgirisa u Kaunasu na 5 sekundi do kraja i 1 razlike za nas promasuje prvo slobodno bacanje, Zalgiris potom promasuje trojku za pobedu

protiv Panatinaikosa ovde na 15 sekundi do kraja i 2 razlike za nas promasuje jedno i time ostavlja Pao u igri da trojkom ode u produzetke, ali su srecom promasili

protiv Makabija mu grande Felipe dodaje iza ledja i ostavlja ga samog na trojci, sut za pobedu u Tel Avivu i promasuje. Makabi nas onda odrao u OT.
ovo je samo EL


Morao sam da proverim cisto vreme koje je bilo do kraja, ali se secam situacija. Generalno, od 8 slobodnih bacanja koje je promasio u EL, 7 je bilo u 4. cetvrtini ili produzetku. Zato mi je i zapalo za oko, jer mi je bilo cudno da njemu zadrhti ruka na kraju, s obzirom da jeste clutcher.

 

I ne mislim da ovime dovodim u pitanje Bilijevo majstorstvo, kojim nam je doneo dosta pobeda u zavrsnici, samo hocu da kazem da postoji i sivo, a ne samo crno i belo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pomislih da ne napisem nista u vezi utaknice dok mi je "vrela glava" od sinoc. I evo cini mi se da sam se malo primirio pa da napisem par komentara. Svaka cast nasim igracima na borbi u izgleda najneprijateljskij dvorani u Evropi (za Crvenu Zvezdu). Borili su se odlicno ali nije bilo dovoljno. Razlozi su razni i pobrojani ovde vec na nekoliko strana.

Meni upada u oci kratka rotacija. Nama na klupi sede bez potrebe Rit, Kuridza, Uskokovic, Radanov. Cak 4 igraca. Ovi sto igraju su zbog toga u problemu. Lazic koji se trosi u odbrani za dvojicu, nakon 3 minuta lipse totalno. Lojd, koji ima najvise minuta na utakmici je preopterecen. Jos kada upadnemo u problem sa faulovima mi se unezverimo.

Centri su nama kljuc za petu utakmicu. Ako ponove partije prvenstveno iz Beograda i kupe svaki treci skok u napadu, nema zime. Samo da se iskontrolise broj faulova u napadu. Ne znam da li se bilo kojoj drugoj ekipi na ovim prostorima svira toliko faulova u napadu. Ako vidis da su sudije majmuni, pa redukuj malo to pomeranje u bloku majku mu (rade svi centri ali izgleda nasi najociglednije :))

Radonji preporucujem da poslednje(odlucujuce) napade drugacije nacrta. Ovo sa Lojdom znaju svi (bukvalno svi)

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

Meni je cudno da sa nase klupe se nista nisu bunili povodom ove ''trojke'', a videlo se jos u prenosu da bi mogla da bude dvojka. Ja sam bas prokomentarisao kad su komentatori sa Arene rekli trojka Nikolica, ja usao u klinch sa njima razgovajaci preko televizora :lol_2: dvojka je , nije trojka, i onda sam se iznenadio kad su stvarno priznali kao trojku.

U trecoj je Italijan gazio liniju i to dobro kada je sutirao i dobio 3 slobodna (dao sva tri). Pogledali su snimak, cirka dve mili sekunde. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav iskren i posten nastup Grbovica na areni.... Svaka cast momcino, ja mislim da je potpuno jasno svakom normalnom coveku sta se desavalo u Podgorici.
 
I hvala mu na ovome. Covek je Grobar do koske, ali je i COVEK. A to je najvaznije.


Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Dokle je došlo kad se na areni emituje emisija ABA specijal o finalu koja je 90% posvećena suđenju. Mada nije ni loše da auditorijum koji ne gleda utakmice nego komentariše na osnovu statistike vidi situacije svojim očima.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Verovatno je bolje da se klub oglasi i sa ovakvim saopštenjem nego da dočekamo kupljenu majstoricu bez reakcije. Plašim se samo Čokijevog raskalašnog talenta sada, kada je sve opet u završnici stiglo do poznatog močvara levela i ''do or die'' razrešenja. Taj skil dugo nije imao prilike da upotrebi a nema nikakve zadrške i limita ni iz ugla državnih instanci...čak nasuprot. Nadam se da će svim mobilisanim snagama i službama jasno biti stavljeno da znanja da igrači ne smeju fizički biti ugroženi a posebno ne rizikovati prekid ubacivanjem ičega na teren. I naša igra i želja da ih pregazimo biće na taj način upitna ako se tekma prekine više puta iz bilo kog razloga. Navijanje redara i snaga našeg tima će biti dovoljni za pobedu. Ako ovo saopštenje u kombinaciji sa pritiskom Pionira i Čokijevim uticajem doprinesu da sudjenje bude i približno nivou prve dve tekme finalne...onda smo svi nešto naučili iz ove agonije.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Hugo Punch said:

Kakav iskren i posten nastup Grbovica na areni.... Svaka cast momcino, ja mislim da je potpuno jasno svakom normalnom coveku sta se desavalo u Podgorici.

 

I hvala mu na ovome. Covek je Grobar do koske, ali je i COVEK. A to je najvaznije.

On jeste igrao za Partizan, ali je ovde vise puta ponovio da ne smemo da dozvolimo da se ovako sudi predstavniku Srbije, navodeci da su nasi klubovi nosioci, da je nasa firma glavni sponzor... a na drugoj strani se dozovljava to sto se dozvoljava. Da li je to uticaj SNS ekipe, ili ne, u svakom slucaju, Grba zna kosarku, lepo je opisao mnoge situacije i izanalizirao... 

Velika je steta sto se ovakve stvari dogadjaju. Ranije sa Partizanom, sada sa Titogradjanima... 

Edited by Inbox
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kao navijaci smo totalno propali. Brani nas Grba, sudije krive,napustamo takmicenje. ABA liga je za nas i kosarku u regionu bitnija nego EL dok god nemamo para da se nosimo sa njom. Kome ABA sluzi samo da se docepa EL i EC, taj je dobrano omasio kos. Bukvalno jedina liga u ex SFRJ koju ima smisla gledati.

 

Gostovanja jesu teska, krade se, pritisci su ogromni sa obe strane. Sad ispade da je Covic neka seka persa koja se bori jedina za kosarku u regionu.

 

Cetiri utakmice smo odigrali fajterski, delujemo cak i dosta bolje od Buducnosti koja uvek vija rezultat. Palamudjenje nekih igraca na 68-78 i sutevi sa poludistance su nas unakazili.Lazic dve utakmice reseva direktnom greskom koja utice na rezultat.

 

Mi smo juce imali 50-40-80 i opt izgubili,imamo 2-2 a delujemo mnogo ozbiljnije. Vise faulova pravimo jer igramo prava krvava kolena. Tedencija sudija nije bila upitna,ali na kraju od-10 nisu oni odlucili rezultat to je smesno napisati.

 

Nadam se da se necemo ponovo blamirati kao sto pola drustvenih mreza priziva proslu majstoricu i skup knjizevnika na terenu, ako napravimo neko sranje EL necemo videti i da osvojimo ABA. Treba da budemo iznad svega, da sutra bude luda atmosfera i da ih rasrafimo sportski i odemo u tu EL.

 

Ovoliko kukanja nisam video nikad,svaka cast Radonjicu kakav je gospodin i precutao sve...ugledajte se malo na njega, covek je uspesan i ja verujem u njega..na navijace ne bih stavio dva centa u ovom slucaju.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je to sto trazimo fer sudjenje u petoj utakmici, ali nekako mi to nije dovoljno. Podeca me na ono u politici kad se "pozivaju obe strane da se uzdrze". 

Znaci sta je bilo - bilo je, ovde podvucemo crtu i sada cemo fer. Vrlo lepo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, duboko said:

Lepo je to sto trazimo fer sudjenje u petoj utakmici, ali nekako mi to nije dovoljno. Podeca me na ono u politici kad se "pozivaju obe strane da se uzdrze". 

Znaci sta je bilo - bilo je, ovde podvucemo crtu i sada cemo fer. Vrlo lepo.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Setite se 2011 said:

 


Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

 

Јбт наслушах се кошарке од Грбе. Колико ситних детаља, а колико утичу на резултат. Боље што нисам гледао ову текму јер би тв завршио напољу. А волео бих да некако негде сретнем било ког од ових јадника, не могу да их назовем судијама, да им се нај...... миле мајке за све што су нас карали до сад.  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...