Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Sharp said:

Čuj neki dan saznali, Čović je nadmašio samog sebe. :lol_2:

 

Razbio je svlačionicu upravo radi njega jer ga je vrijeđao i napušavao za vrijeme utakmice. Nikolić je valjda iz osvete njemu odlučio da mu vrati na način da preuredi svlačionicu i to Nebojša jako dobro zna i znao je odmah tu večer kad je to bilo. Zašto su to tek sad odlučili to pustiti u javnost, mislim da je svima jasno.

 

Ček, ti misliš da je to, pod uslovom da je uopšte istina, opravdanje da sudija razlupa svlačionicu? MIslim, kapiram da ne mora svako da voli Zvezdu i još manje Čovića, ali stvarno nemate meru. 

 

52 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sve sto treba da se  zna o upravi KKCZ. Meni nije jasno na  osnovu cega ih biraju.

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Ma ne bi to Nebojsha, to radi samo kartel iz Podgorice 😁

 

Bar nije dosadno dok se ne zavrsi poslednja ABA utakmica u sezoni. 

 

Pamet u glavu, ako bude sranja.. kao sto kaze Djordi, nije nuzno da pobednik ide u EL. 

 

Zamislite da je tamo neki Sedlacek predsednik KK i da ima ove resurse...

 

Ok, skapirali smo. Zvezda je kriva za sve. Ne moraš baš da fladuješ temu na svakoj strani. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Ček, ti misliš da je to, pod uslovom da je uopšte istina, opravdanje da sudija razlupa svlačionicu? MIslim, kapiram da ne mora svako da voli Zvezdu i još manje Čovića, ali stvarno nemate meru. 

 

Naravno da ne mislim, ne znam samo odakle ti takav zaključak na osnovu onog što sam napisao. Moj komentar je išao u smjeru tog da se to desilo prije više od mjesec dana, da Čović jako dobro zna pozadinu cijele priče i da mu očito to nije toliko smetalo da bi se išlo u javnost s time (to je bilo nakon one egal završnice protiv Cedevite i nestanka struje), no nakon što je isti taj Nikolić bio u Podgorici na 4. meču i dogodilo se dolje ono što se dogodilo odjednom Čović vadi snimku (koju je cijelo vrijeme imao) i kreće s pričom oko razbijanja svlačionice. Dakle ne smeta njega što je ovaj razbio svlačionicu niti malo, već mu se osvećuje za Podgoricu. Što je sasvim legitimno da se razumijemo, razbijanje svlačionice od strane Nikolića što god da mu je Nebojša dobacivao je apsolutno neprihvatljivo i treba da za to odgovara, samo nemojmo se praviti da je Čović neki borac za pravdu. Da je sve prošlo normalno na prošloj utakmici i da on i Nikolić trenutno nisu u sukobu (a taj odnos je prije bio dosta bolji) nikad ne bi ova priča izašla u medije. 

Edited by Sharp
  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Ček, ti misliš da je to, pod uslovom da je uopšte istina, opravdanje da sudija razlupa svlačionicu? MIslim, kapiram da ne mora svako da voli Zvezdu i još manje Čovića, ali stvarno nemate meru. 

 

 

Ok, skapirali smo. Zvezda je kriva za sve. Ne moraš baš da fladuješ temu na svakoj strani. 

Nisi ti druze nista skapirao kad ovako repliciras na moj post. Pa za koga se sprema pakao kad je to liga prizvala kako kaze nas funkcioner.

 

To se ne iznosi u javnost, sad vec mozda skapiras da je to paljenje vatre direktno iz kluba i neka vrste pretnje..

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sharp said:

 

Naravno da ne mislim, ne znam samo odakle ti takav zaključak na osnovu onog što sam napisao. Moj komentar je išao u smjeru tog da se to desilo prije više od mjesec dana, da Čović jako dobro zna pozadinu cijele priče i da mu očito to nije toliko smetalo da bi se išlo u javnost s time (to je bilo nakon one egal završnice protiv Cedevite i nestanka struje), no nakon što je isti taj Nikolić bio u Podgorici na 4. meču i dogodilo se dolje ono što se dogodilo odjednom Čović vadi snimku (koju je cijelo vrijeme imao) i kreće s pričom oko razbijanja svlačionice. Dakle ne smeta njega što je ovaj razbio svlačionicu niti malo, već mu se osvećuje za Podgoricu. Što je sasvim legitimno da se razumijemo, razbijanje svlačionice od strane Nikolića što god da mu je Nebojša dobacivao je apsolutno neprihvatljivo i treba da za to odgovara, samo nemojmo se praviti da je Čović neki borac za pravdu. Da je sve prošlo normalno na prošloj utakmici i da on i Nikolić trenutno nisu u sukobu (a taj odnos je prije bio dosta bolji) nikad ne bi ova priča izašla u medije. 

'oce to kod Gazde. U njegovim cuvenim fijokama nisu samo liste, fascikle nego i video zapisi sa inkrminirajucim sadrzajima.

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

ja bih trazio potpisnika ovog saopstenja "udruzenja sudija"

bokanov covek 1/1 i u velikoj meri odgovoran za ovo sto gledamo danas

 

11 minutes ago, Kankkunen said:

 

Nit` je Pionir, a i nidje trudnice.....

Bad Mojo!:smiley33:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa Covic je za ovih 10 godina u kkcz imao sijaset izjava za rubriku neverovatni citati poznatih ali jedna od najjacih je svakako iz 2019-e i dogadjaj vezan za sudije u Podgorici kada je na kzs izneo neku tvrdnju o korupciji i dodao "mozda imam i fotografiju" 😄 😄

 

...ali mozda ima fotku, nije siguran jos nije proverio mozda neko izvadio film iz aparata na svetlu i unistio negativ pa da ne kaze da ima posle da bude da je slagao. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, drakon1 said:

Ali, ovo za Nikolica i garderobu je tacno? Ako jeste, onda on im anger management problem. A deluje kao mali Buda sa njegovom mirnocom. Ocigledno, to mu ne cini dobro pa se pretvori u Hulka kad nije na terenu.

 

Ja koliko znam, on je poznat po kratkom fitilju. Važi za prilično zajebanog lika. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Setite se 2011 said:

Opet saopstenje nakon kojeg nemam pojma sta je tacno. Ima li tog udruzenja sudija ili nema? ako nema, zasto se spominje prvo taj Scepanovic pa onda Boltauzer!? ili ja ne razumem vise naz jezik? sta je ovo?

 

@Sharp, ti sigurno znas vise.

 

7 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Ja koliko znam, on je poznat po kratkom fitilju. Važi za prilično zajebanog lika. 

Vidi, ne bih rekao. Na terenu nikad do sada nisam primetio znakove da je takav. Prznica mala...

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ханибалија said:

Ne mogu da vjerujem da jednu ovakvu rečenicu mogu sklopiti sudije koje bi takoreći trebale biti OBJEKTIVNE.
Šta se njih tiču finansije bilo kog kluba na planeti.

Good old Čovićevsko/Bokansko saopštenje.

 

 

Bas ovo. Ako se vec nesto izmislja to se mora uraditi mnogo kvalitetnije. Ovo kao oni fishing mailovi nekih hakera amatera koji sastave mail na kvazi-srpskom => automatski im poverujem, cim ih procitam 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, drakon1 said:

Opet saopstenje nakon kojeg nemam pojma sta je tacno. Ima li tog udruzenja sudija ili nema? ako nema, zasto se spominje prvo taj Scepanovic pa onda Boltauzer!? ili ja ne razumem vise naz jezik? sta je ovo?

 

@Sharp, ti sigurno znas vise.

 

 

Probat ću doći do izvornog teksta pa da baš vidim što piše. Ovim Bokanovim portalima što su prenijeli vijest ne vjerujem da kažu da je sutra petak. 

 

 

Edit. 

https://radiosarajevo.ba/sport/kosarka/nakon-sramotnog-proslogodisnje-finala-aba-liga-formirala-udruzenje-sudija/351455

Ovdje je vijest o osnivanju udruženja. Vidim da je predsjednik Ranko Šćepanović koji mi je osobno potpuno nepoznat. 

 

Edited by Sharp
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mislim da su mislili na ulaganja oba kluba, da Zvezda kao domacin i ABA moraju da im garantuju bezbednost jer niko tu nije normalan.

pa kako misliš na ulaganja oba kluba, ako je jedan klub žali na suđenje i ti njemu odgovaraš, onda misliš na Zvezdu i njena ulaganja, ne na Budućnost...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

"Komesar za suđenje i sekretar Sudijske komisije naveli su u tužbi da su 22. maja godine došli na utakmicu, te da su u VIP prostor stigli sat vremena pre početka i da im je potom prišao predsednik Budućnosti Dragan Bokan koji im se tom prilikom, uz rukovanje obratio rečima: J..em vas i Sudijsku komisiju i onakvo suđenje u prve dve utakmice, ali o tome ćemo naknadno..."

 

Ovo.Ocigledno ih drzi kad moze ovako nesto da kaze.

I sad mi recite da li su to regularni uslovi kad neko moze ovako nesto da kaze.Kao neki mafijaski bos koga su razocarali pa ce ih kazniti za neposlusnost.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kankkunen said:

Hmmm, da li bi toga bilo da klub nije detaljno saopstio sta se dole desavalo i da sudjenje nije bilo diskutabilno. Izgleda da liga pokusava da  sto pre smiri situaciju tako sto brzo reaguju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Prema nezvaničnim informacijama Mozzart Sporta strahovanja crveno - belih su se ispostavila kao opravdana jer je i Komisija u sastavu Saša Maričić (predsednik), Saša Šarac (član) i Petar Denkovski (član) naglasila da je očekivala kvalitetnije suđenje... 

 

Nas covek i kaze da su greske bile na obe strane?? Eeee @Šarac @Šarac, jedino ako su te nadglasali imas opravdanje... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...