Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

19 minutes ago, mmajstor said:

Malo se ovo amaterski radi. Zar klub nema neke svoje novinare da objave ovo kao svoj autorski tekst? Mnogo bi efikasnije izgledalo da ovo bude stav trece "nezavisne" strane... 

Ima, Informer :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hugo Punch said:

Nisam to rekao.

 

Kazem samo da to nije sport i da ova atmosfera koja je potpuno nezdrava jednostavno ne zavredjuje da okupira nase zivote.

Tu se slazem. Samo mislim da ovaj slucaj i ova desavanja, pod uslovom da je ovo saopstenje 100% istinito, ne bi trebali biti razlog raspada ABA. Alternative su, barem meni, manje privlacne...

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Jedini spas je da play off sude EL sudije koje nisu ex Yu. 

 

Dajte i onu Panterku, sve je bolje od 3. utakmice u Alimpijevoj sezoni i 4. u ovoj. 

 

Naravno, ovo se neće desiti, ali narednih sezona može biti samo gore što se tiče bezbednosti učesnika finala. 

Ovo je vec davno trebalo uzeti u razmatranje. Barem jedan sudija da bude EL. U zavisnosti od slucaja mozda i trojica. Puno skuplje to nije ako se ogranici na play off finale i ev. finalnu utakmicu polufinala.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Tu se slazem. Samo mislim da ovaj slucaj i ova desavanja, pod uslovom da je ovo saopstenje 100% istinito, ne bi trebali biti razlog raspada ABA. Alternative su, barem meni, manje privlacne...

Ako je alternativa ugovor sa EL i igranje KLS, ja ne bih toliko bio tužan : D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Tu se slazem. Samo mislim da ovaj slucaj i ova desavanja, pod uslovom da je ovo saopstenje 100% istinito, ne bi trebali biti razlog raspada ABA. Alternative su, barem meni, manje privlacne...

a sta je po tebi resenje?

pomiriti se sa tim da se dole ne moze igrati?

pa zatim praviti adekvatan revans ovde...sve dok ne izbije neki veci incident?

 

ko je uopste odgovoran za ovakvu situaciju i sudjenje?

cime to bokan kupuje ovakvo sudjenje i zasto se to tolerise?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako je alternativa ugovor sa EL i igranje KLS, ja ne bih toliko bio tužan : D 

To da. Samo mislim da se nece desiti tj. da nije realno.

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

a sta je po tebi resenje?

pomiriti se sa tim da se dole ne moze igrati?

pa zatim praviti adekvatan revans ovde...sve dok ne izbije neki veci incident?

 

ko je uopste odgovoran za ovakvu situaciju i sudjenje?

cime to bokan kupuje ovakvo sudjenje i zasto se to tolerise?

 

Dropkick predlozio, ja se slozio. Vidi gore.

Link to comment
Share on other sites

Pizdeli smo ranije zbog desavanja u domacem prvenstvu, uglavnom iz opravdanih razloga. Ta ABA nam je delovala kao spas od svega onoga sto se desavalo voljom jednog kluba. Sada pizdimo zbog ABA lige i ovoga sto se desava. Naravno, opravdano. Ima li nekog delica krivice u nama ili iz nekih  razloga nam svi rade o glavi. U kls nam je o glavi radio onaj ko ne zeli da preda tron, u aba nam rade o glavi oni koji zele tron.

Najbitnije je da kako znamo i umemo dobijemo tu petu. A ovi ostali mogu da se onda teraju u kurac.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

I meni je čudno što se na live-u nije više pisalo o ovome. Ovo gaženje se je videlo uživo na kameri sa kontra strane. Posle samo potvrdili sa snimkom. A koliko se sječam sa snimka, Pukl stoji ovde u liniji sa perfektnim pogledom na ovo i ladno diže tri prsta. I naravno nikome nije palo na pamet da se proveri.

 

Meni je cudno da sa nase klupe se nista nisu bunili povodom ove ''trojke'', a videlo se jos u prenosu da bi mogla da bude dvojka. Ja sam bas prokomentarisao kad su komentatori sa Arene rekli trojka Nikolica, ja usao u klinch sa njima razgovajaci preko televizora :lol_2: dvojka je , nije trojka, i onda sam se iznenadio kad su stvarno priznali kao trojku.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Najvažnije je da smo pokazali u ove 4 tekme da smo bolji na parketu i da su nas jedva dobili uz toliki vetar u leđa.. Domaći teren nam donekle obezbeđuje da vetra neće biti.. Po svemu sudeći biće bez Rida a kod nas se Volden valjda malo adaptirao na plej of mod posle povrede. Po meni se ne postavlja pitanje da smo bolji tim. Znači sve što treba je da izađemo kao besni psi i da ih pojedemo..

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

i dalje mi nisi odgovorio kako smo dosli do ovoga

cime je to bokan kupio da futura ne sme da izgubi tekmu u podgorici?

Ne znam. Najbolje pitaj onog sudiju sinoc koji je rekao da mora da gleda da izvuce zivu glavu iz Podgorice. Ili Radovica. Steta sto ta nasa saopstenja nikad nisu detaljnija...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Jedini spas je da play off sude EL sudije koje nisu ex Yu. 

 

Dajte i onu Panterku, sve je bolje od 3. utakmice u Alimpijevoj sezoni i 4. u ovoj. 

 

Naravno, ovo se neće desiti, ali narednih sezona može biti samo gore što se tiče bezbednosti učesnika finala. 

ABA neće imati nikakav značaj, sem plekanog pehara i malo bižuterije ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

15 hours ago, Dropkick Murphys said:

Umeo je Bili da clutchuje ali isto tako i da zakaže u neizvesnim završnicama....što sa slobodnih bacanja, što u otvorenim šutevima.

3-4 situacije su mi u glavi ovako na prvu

 

daj ih, ja ih se ne secam. a klacovao x puta. 

 

9 hours ago, drperce said:

A

 

hoce biti nekih majica? 

 

4 hours ago, Zvezdinho said:

Volden igra povredjen, pre toga je propustio dosta treninga, samo da se kaze nesto i u njegovu odbranu.

 

onda je povredjen jedno 90% sezone. 

 

3 hours ago, svarozicslo said:

 

Ono što meni još pada na pamet, jeste da je ovo sve režija marketinško -ekonomsko-politička... Peta utakmica, velika pažnja javnosti, medija, reklame + uvek dobrodošlo skretanje pažnje na sporedne stvari... U tom scenariju, nemam sumnje u našu pobedu u petak.

 

to je to. meni su recimo neverovatne rekcije nase klupe na ocigledne kradje i sto niko ne reaguje, sto smo potpuno mirni posle poraza gde smo imali dva suta za titulu, kao sve ok.

njima 30+ bacanja, ok. kradu nas, ok. 

 

velika si vesna, velika!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ИEsA IlIC said:

 

 

daj ih, ja ih se ne secam. a klacovao x puta. 

 

 

hoce biti nekih majica? 

 

 

onda je povredjen jedno 90% sezone. 

 

 

to je to. meni su recimo neverovatne rekcije nase klupe na ocigledne kradje i sto niko ne reaguje, sto smo potpuno mirni posle poraza gde smo imali dva suta za titulu, kao sve ok.

njima 30+ bacanja, ok. kradu nas, ok. 

 

velika si vesna, velika!

Meni je to isto malo bilo cudno. Jedini se, barem se tako videlo na TV-u, Loyd iznervirao i odmahivao Peteku koji odlazi u svlacionicu. Mislim da  je i Davidovac nesto hteo da kaze Nikolicu posle zadnjeg suta. Ostatak: sve okej. Dobric vrlo srdacan i predusretljiv kod pozdravljanja, ostali vrlo prijazni. Mozda je tako i bolje, ali meni bi pukao kurac da sam bio na licu mesta i najmanje sto bih uradio je da izjurim sa parketa bez pozdrava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Meni je to isto malo bilo cudno. Jedini se, barem se tako videlo na TV-u, Loyd iznervirao i odmahivao Peteku koji odlazi u svlacionicu. Mislim da  je i Davidovac nesto hteo da kaze Nikolicu posle zadnjeg suta. Ostatak: sve okej. Dobric vrlo srdacan i predusretljiv kod pozdravljanja, ostali vrlo prijazni. Mozda je tako i bolje, ali meni bi pukao kurac da sam bio na licu mesta i najmanje sto bih uradio je da izjurim sa parketa bez pozdrava.

Priča se po čaršiji da niko neće da sudi petu utakmicu ... spremaj opremu i budi ispred Pionira :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Priča se po čaršiji da niko neće da sudi petu utakmicu ... spremaj opremu i budi ispred Pionira :classic_biggrin:

Hahha, nisam neutralan. Nisam vakcinisan, nemam pcr-test, treba mi avionska karta... Neka hvala, sledeci put...:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...