Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 hours ago, svarozicslo said:

 

Видиш да је човек ван себе 😄  😄 😄 

Miran kao zen budizam majstor.

2 hours ago, drperce said:

 

Kosta zvani Cezar.

Samo da ga sin Brut aka Delgado ne rokne kad Fejkersi i Leflop ispadnu od Sansa

Wishful thinking, doktore.

A ispadne li GOAT od Sunsa, nece biti tragedija.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Piksi said:

Apropo Milka, profesionalizma itf., mala digresija.

Životni put je Milka doveo u Maribor, gde i ja živim.

To je sad već nekoliko godina unazad, bila neka emisija i pričaju Milko i Zlatko Zahović na pecanju. I tako dođe tema baš na taj prelazak u Partizan i kaže Zlatko "Pa normalno je to, da se uvek prelazi iz manjeg u veći klub".. a Milko uzvrati "Jeste, tačno, samo ne znam šta je meni bilo". 

To je istina. Slično je  i meni rekao. Igrali smo jedan protiv drugoga više puta  I kad sam igrao, branio za Novo Mesto i za Željezničar iz Ljubljane. Dao mi je i gol iz slobodnog u Mariboru. Izgubili 4:3 golom Bozga iz sumnjivog penala gdje se Šimunđa sam sebe spotaknuo. A ja kao veliki zvezdas nisam mogao a da ga ne pitam za razlog zašto je prešao u Partizan. U toj Ljubljani suigrači su mi još bili Miljenko Aćimović, doduše tada rezerva i Slaviša Stojanović, trener koji nam je donio titulu a isto tako tada bio uglavnom rezerva. A inače je  navijač Partizana bio tada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Mislis, Kosta se registrovao. I zasto mu je go covek na profilu.

Ne znas ko mi je na avataru? Auu. 😶

Odlicno saopstenje gazde. Bit ce ih jos. Odlicno.

I poziv na opstu mobilizaciju 💪🦾🧛‍♂️

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Mile1 said:

spacer.png

Ovo sam juce napisao na live temi zaista mi nije jasno kako ovo nisu pregledali posle postignute trojke.Na kraju taj jedan poen je i presudio

 

I meni je čudno što se na live-u nije više pisalo o ovome. Ovo gaženje se je videlo uživo na kameri sa kontra strane. Posle samo potvrdili sa snimkom. A koliko se sječam sa snimka, Pukl stoji ovde u liniji sa perfektnim pogledom na ovo i ladno diže tri prsta. I naravno nikome nije palo na pamet da se proveri.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Moram da pomenem kako  Davidovac opet nije faktor u finalnoj seriji, a jedini je uz Lojda i Dobrica koji moze nesto da uradi u napadu u kontinuitetu.

Stalno idu nase price kako "DeDa vadi stvar" kad je gusto, a jedna cinjenica je on u finalnim serijama sporedni igrac koji moze samo iz senke da uradi nesto.

 

U Alimpijevoj sezoni:

2.75 poena uz 25% iz igre, bez date trojke u 4 finalne utakmice i prosecan indeks 0.5, za preko 16 minuta po utakmici.

Tomiceva sezona:

6.6 poena, 39% iz igre, indeks 9, prvenstveno sto smo ih ubili one 3 domace tekme sa +100, ali mogu da kazem da se ovde video statisticki napredak

Radonjiceva sezona:

7.75 poena, sut 12/32 - 37.5%, trojke 4/15, indeks nesto manje od 10 za preko 26 min u igri.

 

Imao je par sekvenci, gde je u mini serijama dolazio do poena, ali ga uglavnom nema nigde. Stvarno sam ocekivao da ce ovo finale odigrati onako kako ume i u Evroligi.

Niti asistira (manje od 1 asistencija po utakmici), niti pogadja trojke (1 trojka po tekmi iz skoro 4 pokusaja), niti se spusta u reket. Bas bledo izdanje za moj ukus i ocekivanja u ove 4 utakmice.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Saopstenje kao da je nabrzinu sklepano ali ok moze da posluzi za dizanje tenzija pred peti mec jer ovo vise nema veze sa sportom i ocigledno drugacije ne moze.

 

Nadam se da ce biti 8000 ljudi, uz distancu i masku naravno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Moram da pomenem kako  Davidovac opet nije faktor u finalnoj seriji, a jedini je uz Lojda i Dobrica koji moze nesto da uradi u napadu u kontinuitetu.

Stalno idu nase price kako "DeDa vadi stvar" kad je gusto... 

 

Ceka petu... 

Link to comment
Share on other sites

KK Crvena zvezda obećava svima da će se do kraja bez obzira na cenu, boriti da na utakmici svi imaju ravnopravne uslove na terenu, da pobedi bolji i da košarka bude u prvom planu. Zato proglašavamo opštu mobilizaciju svih naših pristalica sa željom da budu uz nas i podrže nas u nastojanjima da sprečimo pojedince i njihove kriminalne i korupcionaške ,,hobotnice" da nas još jednom ubede da je ,,pobedila košarka" nakon utakmica 3 i 4 u kojima je naš tim brutalno pokraden i u kome mu je bukvalno zabranjeno da igra, dok su ih reševali  i odlučivali umesto igrača na terenu, pojedinci opterećeni strahom, raznim hipotekama ili uslugama poput uhlebljenja članova porodice u pojedinim korporacijama?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Mislim da nije morao da ovako u vidu pretnje najavljuje sta ce se desiti u petak. Samo jos fali da na osnovu ovog saopstenja ABA donese odluku da se igra pred praznim tribinama.

 

Ne mogu oni da isprazne halu koliko mi novinara možemo da ubacimo :kece:

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

Malo se ovo amaterski radi. Zar klub nema neke svoje novinare da objave ovo kao svoj autorski tekst? Mnogo bi efikasnije izgledalo da ovo bude stav trece "nezavisne" strane... 

A jbg ne valja kad se ne da saopstenje, ne valja kad se da. Ocigledno da moraju da se skinu rukavice

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

– Kako je moguće da jedan od sudija četvrte utakmice kao obrazloženje za lošu odluku kao opravdanje navodi jednom članu KK Crvena zvezda “ da je nama lako jer nas čuva policija, a on mora da izvuče živu glavu iz Podgorice”?


Ako je ovo tacno ko ih hebe, imaju opciju da odbiju da sude u Podgorici. Ali naravno da nije tacno, ako iz nekog razloga ne sude casno to je zato sto Sreten Radovic razlog

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...