Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 minutes ago, berti said:

Na koliko je Hol potpisao? Ja bih mu dao dozivotni ugovor zbog onog bisera na kraju. Pokazao konacno muda idiot, krenuo na kos i onaj ga kao lopatom poklopio. Antologija.

I ja bih mu dao dozivotni ugovor. Ali u Buducnosti. Ustvari, bilo gde, ali ne kod nas.

 

Ne kazem, mozda ga Radonjic opravi sledece sezone ako bude ostao kod nas i kad prodje njegovu pripremu, ali ovako i dalje sa njim... Ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Od kad je Simon bezmudaš, opet sam nešto propustio?

Što se tiče Lojda to je karakterno i igrački jedan od najboljih stranca koje smo imali. Odigrao je top tekmu. Čini mi se da se Lorencu mački Braunu mnogo više tolerisalo, a recimo samo je duplo lošiji košarkaš od Lojda

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Još jedna antologijska pobeda. Ovaj put uz roler-koster sa našim živcima. Naklon do poda svima, zaista.

 

Par crtica, neke su i drugi već primetili:

- Dobrić još jednom pomerio svoje lične granice, možda napomenuti da je ovo 10godina u klubu, računam tu i 3 godine kaljenja u FMP. Izgleda da ipak vredi sačekati da ruže procvetaju.

- Simon da dobije nekog košarkaškog oskara za 4/4, sve je uradio sjajno

- Čini mi se da je Miloje pregoreo nosioce jer su praktično igrali ceo meč (Kobs 34m, Ivanovic 27m, Dača 31m, Rid 32m), kod nas samo Dobric 31m.
- Noko sjajan sinoć, kao da je drugi igrač u odnosu na 1.meč
- Loyd - očekujem da ga Radonja pripremi dobro za sledeći meč, lavovski se bori, gori od želje, verujem kad mu krene i šut za 3p da će igrati sa manje pritiska, oseća veliku odgovornost

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, drakon1 said:

I ja bih mu dao dozivotni ugovor. Ali u Buducnosti. Ustvari, bilo gde, ali ne kod nas.

 

Ne kazem, mozda ga Radonjic opravi sledece sezone ako bude ostao kod nas i kad prodje njegovu pripremu, ali ovako i dalje sa njim... Ne znam.

Ma nema sanse da ga Radonja opravi. Bezmudas je bezmudas, sto dalje od nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I pitanje koje se sada nameće - šta će spremiti DPS za subotu.

 

Koliko sam ja ispratio mi smo ispali maksimalno korektni sa organizacijom. Sve je prošlo u najbolje redu. Svi igrači su bili neverovatno korektni što je sjajna stvar.

 

Ja bih zaista voleo da Bokan&co budu pametni pa da ne prave cirkus i ne kvare vrhunski sportski dogođaj. Ne znam da li bi bilo gore da opet organizuju napade pa da dođe do prekida ili da to prođe tako, pa da bude...ok, važi, vidimo se u Beogradu

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zadržati Lojda ako je ikako moguće za sledeću sezonu, teško da ćemo naći boljeg igrača na toj poziciji. Jeste se on ispromašivao sinoć, ali se ne štedi, biju ga u svakoj utakmici, što kaže Ridji gore slika sve govori, bez ikakvog respekta krenuo da izblokira Rida. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Loyda je stigao umor poprilicno u drugom dijelu sezone, tesko je vuci ekipu u napadu citave sezone a istovremeno krvariti koljena u odbrani. Da smo imali bar jos jednog ozbiljnog igraca na pleju ili na cetvorci, sigurno bi i on bio sad svjeziji.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Čvarkov said:

Zadržati Lojda ako je ikako moguće za sledeću sezonu, teško da ćemo naći boljeg igrača na toj poziciji. Jeste se on ispromašivao sinoć, ali se ne štedi, biju ga u svakoj utakmici, što kaže Ridji gore slika sve govori, bez ikakvog respekta krenuo da izblokira Rida. 

Može, al prvo jednu sezonu u FMP na doradu i kod Klipe na individualni rad ... ovako, mrka kapa.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Radonja je malo preterao sa Lojdom u prvom poluvremenu,ako sam dobro zapamtio prvi put je izasao na odmor posle 13 ili 14minuta igre sto je mnogo za onakvu utakmicu. Mozda je ta potrošnja u prvom uticala na losije izdanje u drugom. Odavno nisam video energiju nasih košarkaša kao sinoc, mozda zadnjih 4 ili 5 godina. Podsećala me na onu seriju utakmica u El sa Realom,Himkijem i Bajernom.

 

Link to comment
Share on other sites

Malo su mi glupe ove kritike za Lojda kad em je odbrana Budicnosti koncipirana da njega brane svim silama i to otvara prostor drugim nasim igracima, em toliku zelju i potrosnju u odbrani i skoku nisam video kod nekog stranca jos od Djenke.

Rid ide da monstruoznu zakuca a Lojd ni da ustukne za pedalj nego pravo u meso i pravi odlican faul

  • Like 16
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Fakat je da bas i nismo imali neku jaku bazu domacih igraca nakon  odlaska onih tipa Kalinica, Bobija, dalje Jovica pa i povrede Mitrovica, Dangubica itd, i da je jednostavno splet okolnosti bio takav da ostavimo Segija, sto nam je sada jelte leglo ko budali pljuska ali realno ne bi bio ovde sada da je bila jaca konkurencija u delu domacih igraca.

Pa mi smo prepariranog Simanica drzali ihaha godina i svakog dana palili svecu da proigra, dobro osim one sezone kod Tomica kad mu je valjda konzola bila pokvarena 

Link to comment
Share on other sites

kakve gluposti se pisu apropo loyda, al nije da cudi s obzirom da je gro navijaca, najblaze receno, kosarkaski nepismeno..

chu placen je da daje 30 poena, i ako to ne isporuci nije ni za kratz..

nema ni u nba svega par igraca koji mogu da isporuce te brojke kad je bitno, i pri tom, oni su placeni desetinama miliona..

koliko ima klubova po el, koji placaju tri puta vise igraca od loyda, i imaju takvih i kvalitetnijih igraca vise od pola tima pa opet nista ne naprave..

i onda najbolje, da ovog naseg jednog koji je  placen 300-400-500k,(nebitno koliko) i na kojem je celi fokus protivnicke odrbani ne ubaci 30+, treba ga zapaliti..

decko i dalje asistira, bori se, ne povlaci se ni pred reedom, a sut jbg trenutno ne ide pa ne ide,  krenuce..

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto je problem reci za Loyda da nije u suterskoj formi u ovom plejofu? Covek sutira 6/28 za 3p, ajd da budemo svi iskreni I priznamo da smo malo vise ocekivali.

To apsolutno ne menja stvar da je Loyd zasluzio svaki cent ugovora I da je jedan od najboljih kosarkasa koji je nosio 'sveti dres', kad kazem jedan od najboljih, mislim na kolicinu kosarkaskog skilla koji demonstrira cele sezone. Uz to je neverovatno dobar momak, skroman, poslednji ko bi pravio problem 'svlacionici'. Ne stedi se u odbrani a cesto cuva fizicki dosta jace igrace, od kada je poceo da vise obraca paznju I na assist, videli smo I nekoliko stvarno carobnih assista. Sinoc je doprineo I sa 5 uhvacenih lopti, kad govorimo o tome I koliki je borac. Bukvalno igrac za pozeleti u svom timu.

Opet, makar u ovom plejofu, iako su mu sve partije (osim druge utakmice protiv Igokee) bile vise nego korektne, u tim do or die momentima u timu su se bolje pokazali I Dobric I muceni Simon. Zasto je to toliko tesko priznati? 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...