Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Kamen u cipeli se zove Johnny O'Bryant. Sivonja koji mnogo više voli da šutne (pa ako još može fade away) nego da radi pod košem. Ispodprosečan šuter za 3, a još ispodprosečniji za 2, zapravo skandalozno neefikasan za tako jakog i krupnog čoveka. Dodaje samo ako mora. Najgore od svega je što lik stvarno ima kvalitet, na papiru ima sve što nam treba (pa i dosta platežnijim klubovima od našeg) ali u praksi baš ne volim ovakve igrače i ne isključujem mogućnost ni da ga šilbujemo tokom sezone. Daj bobe da grešim.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kamen u cipeli se zove Johnny O'Bryant. Sivonja koji mnogo više voli da šutne (pa ako još može fade away) nego da radi pod košem. Ispodprosečan šuter za 3, a još ispodprosečniji za 2, zapravo skandalozno neefikasan za tako jakog i krupnog čoveka. Dodaje samo ako mora. Najgore od svega je što lik stvarno ima kvalitet, na papiru ima sve što nam treba (pa i dosta platežnijim klubovima od našeg) ali u praksi baš ne volim ovakve igrače i ne isključujem mogućnost ni da ga šilbujemo tokom sezone. Daj bobe da grešim.

A od Chaos-a....kamenolom🤣

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kamen u cipeli se zove Johnny O'Bryant. Sivonja koji mnogo više voli da šutne (pa ako još može fade away) nego da radi pod košem. Ispodprosečan šuter za 3, a još ispodprosečniji za 2, zapravo skandalozno neefikasan za tako jakog i krupnog čoveka. Dodaje samo ako mora. Najgore od svega je što lik stvarno ima kvalitet, na papiru ima sve što nam treba (pa i dosta platežnijim klubovima od našeg) ali u praksi baš ne volim ovakve igrače i ne isključujem mogućnost ni da ga šilbujemo tokom sezone. Daj bobe da grešim.

 

Secam se cuvene najave za Kvinsija 😛

 

Salu na stranu, zadvoljstvo je, mislim, pre svega sto dobijamo nesto "krsteno" na cetvorci. To ipak, u odnosu na do sad raspolozive opcije, slozices se, jeste slucaj.

 

Ajde da kazemo da ne voli da se krlja previse u reketu i kad oseti tvrdo, pre ce da se baci u nazad i opali. Tako da razumem sta pricas. A opet, nije bas ni da je Boris Savovic po tom pitanju.

 

Ne verujem da ce bas moci da ima  10+ suteva po mecu. To je ipak i dalje rezervisano za Lojda. Ali svakako ce uzeti neke suteve Rita, Kuridze, pa i Simonovica. Sto nije previse, tako da ako bude hteo licni ucinak na nivou, morace da da podeblja taj procenat. Uostalom, jedino tako i moze da dobije poverenje koje ima Lojd. Jbg, nije Sasa od juce.

Link to comment
Share on other sites

Ono što je sigurno očekuje nas silazni trend u formi, zbog ubacivanja 3 nova bitna igrača koja nisu prošla pripreme i nisu uigrana sa ostatkom ekipe. Deo objašnjenja zašto trenutno izgledamo kao kaznena ekspedicija u ABA je što smo već 2 puna meseca u trenažnom procesu u skoro punom sastavu.

Ne sumnjam da će većina Cigana imati razumevanja za ovu neminovnost. :default_sofa:

 

Apropo novih igrača, Teriju se zaista radujem, jer se košarka promenila i njegovo prisustvo je pokazatelj da pratimo trendove. Fenemenalna brzina za tu poziciju i lagan skok, to moramo da koristimo. Kad se uigra sa Holom i Ročestijem, biće tu poena sigurno. Na Obrajanta gledam kao Low risk, High reward ulog. Ako krene da divlja i da izigrava Lebrona, pakujemo ga nazad. Ali ako se uklopi i pronađe svoje mesto u ekipi, stvarno može biti neprijatan. Dominantno telo na 4 rekao bih čak i za EL standarde. Pored šuta, rekao bih da ima tu i druge košarkaške fundamente koje su misaona imenica za većinu naših visokih. 2 pitanja se meni nameću: 1) U kakvom je stanju fizički? 2) Da li će Sale uspeti da ga uklopi?

Dobra je stvar što je kompatibilan i sa Terijem i sa Reathom, pa i Kuridzom i Simketom. S druge strane kada bude stani pani očekujem petorku Hol, Lojd, Davidovac, Obrajan i Kuzma. Ima tu i size-a i strech-a i reach-a, a bogami i asist-a. :64:

Edited by Obi-Wan
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Kamen u cipeli se zove Johnny O'Bryant. Sivonja koji mnogo više voli da šutne (pa ako još može fade away) nego da radi pod košem. Ispodprosečan šuter za 3, a još ispodprosečniji za 2, zapravo skandalozno neefikasan za tako jakog i krupnog čoveka. Dodaje samo ako mora. Najgore od svega je što lik stvarno ima kvalitet, na papiru ima sve što nam treba (pa i dosta platežnijim klubovima od našeg) ali u praksi baš ne volim ovakve igrače i ne isključujem mogućnost ni da ga šilbujemo tokom sezone. Daj bobe da grešim.

 

Što je jako zanimljivo. Ako ga ja dobro pamtim iz njegovih college dana i ako ga nisam pobrkao sa nekim, on je na LSU bio klasična petica. I to ona što ne izbija iz reketa. Ispraviče me NCAA poznavaoci, ako grešim.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Obi-Wan said:

Apropo novih igrača, Teriju se zaista radujem, jer se košarka promenila i njegovo prisustvo je pokazatelj da pratimo trendove. Fenemenalna brzina za tu poziciju i lagan skok, to moramo da koristimo. Kad se uigra sa Holom i Ročestijem, biće tu poena sigurno. Na Obrajanta gledam kao Low risk, High reward ulog. Ako krene da divlja i da izigrava Lebrona, pakujemo ga nazad. Ali ako se uklopi i pronađe svoje mesto u ekipi, stvarno može biti neprijatan. Dominantno telo na 4 rekao bih čak i za EL standarde. Pored šuta, rekao bih da ima tu i druge košarkaške fundamente koje su misaona imenica za većinu naših visokih. 2 pitanja se meni nameću: 1) U kakvom je stanju fizički? 2) Da li će Sale uspeti da ga uklopi?

Dobra je stvar što je kompatibilan i sa Terijem i sa Reathom, pa i Kuridzom i Simketom. S druge strane kada bude stani pani očekujem petorku Hol, Lojd, Davidovac, Obrajan i Kuzma. Ima tu i size-a i strech-a i reach-a, a bogami i asist-a. :64:

 

Ako bi mogao da objasniš, koji su to drugi košarkaški fundamenti? Mene baš zanima, a O'Brajanta skoro uopšte nisam pratio. Nisam ga gledao u Lokomotivi, a iz Makabija se sećam samo - skok&šut. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Vamos Laki said:

Moram priznati da se slazem sa Chaosom oko Dzonija.

Ali ipak vise verujem Saletu, tj siguran sam da on vidi njegovu ulogu na pravi nacin.

Pretpostavljam da je prelomio oko Dzonija nakon Zalgirisa i onih Ritovih gresaka.

A mozda je Dzoni jos pre te utakmice bio u pregovorima sa nama nevezano za Ritove greske i poraz od Zalgirisa? Koliko smo mogli da procitamo, on je bio velika zelja Obradovica jos od starta prelaznog roka. I da, treba nam igrac koji zna ispod kosa, pa cak i da izdivlja i izmisli poene kad je potrebno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

A mozda je Dzoni jos pre te utakmice bio u pregovorima sa nama nevezano za Ritove greske i poraz od Zalgirisa? Koliko smo mogli da procitamo, on je bio velika zelja Obradovica jos od starta prelaznog roka. I da, treba nam igrac koji zna ispod kosa, pa cak i da izdivlja i izmisli poene kad je potrebno. 

Taj rad ... e sad, što nekima ne odgovara, jbg. :default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Predragdjape said:

A mozda je Dzoni jos pre te utakmice bio u pregovorima sa nama nevezano za Ritove greske i poraz od Zalgirisa? Koliko smo mogli da procitamo, on je bio velika zelja Obradovica jos od starta prelaznog roka. I da, treba nam igrac koji zna ispod kosa, pa cak i da izdivlja i izmisli poene kad je potrebno. 

Ma jok, odmah ga zvao posle utakmice, procitao je par upisa na poznatim forumima, ovaj deckonja rekao nema problema, posaljite mi ugovor i eto ga sutra u Beogradu, sve zbog Reatha, Kuridze , Simona i ekipe. 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Ma jok, odmah ga zvao posle utakmice, procitao je par upisa na poznatim forumima, ovaj deckonja rekao nema problema, posaljite mi ugovor i eto ga sutra u Beogradu, sve zbog Reatha, Kuridze , Simona i ekipe. 

Dodaj tu i zbog neocekivanog poraza od Zalgirisa.

Edited by Predragdjape
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ko ce bre da plati ovaj roster bem ti sunce?

 

Jos bilo najavljeno rezanje budžeta usled krize i korone, seku se plate u svim sektorima, gomila ljudi na minimalcu.

Nece biti očekivanih prihoda od sezonskih i dnevnih ulaznica, vrv ce biti i manje interesovanje sponzora zbog praznih tribina. 

 

Meni ama baš ništa nije jasno,a pogotovo mi nikad nece biti jasno zašto se Radonji nije spremio ovakav budzet u poslednjoj sezoni kad smo bili domaćini F4. 

Link to comment
Share on other sites

Znaci i Sale mu vidi ulogu kao i ja laik - pusti ga da izdivlja kad nam stane organizovani napad i zatvore sve. Lutrija je kako ce to da funkcionise, ovi njegovi procenti nimalo ne obecavaju, ali ajde. Mozda se uklopi, pa to bude odlicna prica, jer na papiru ima sve sto mu je potrebno

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

A mozda je Dzoni jos pre te utakmice bio u pregovorima sa nama nevezano za Ritove greske i poraz od Zalgirisa? Koliko smo mogli da procitamo, on je bio velika zelja Obradovica jos od starta prelaznog roka. I da, treba nam igrac koji zna ispod kosa, pa cak i da izdivlja i izmisli poene kad je potrebno. 

Shvatas sve bukvalno, a da ne pricam o Sarcu koji ide u neki nenormalan ekstrem koji nije vredan komentarisanja.

Sasvim je moguce da je on Sasina zelja od ranije.

A sto nije dosao ranije onda?

Ja samo smatram da je Sasa mozda nakon Zalgirisa prelomio definitivno.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vamos Laki said:

Shvatas sve bukvalno, a da ne pricam o Sarcu koji ide u neki nenormalan ekstrem koji nije vredan komentarisanja.

Sasvim je moguce da je on Sasina zelja od ranije.

A sto nije dosao ranije onda?

Ja samo smatram da je Sasa mozda nakon Zalgirisa prelomio definitivno.

Imao je porodične probleme

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...