Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mora se priznati da je Džoni, makar na papiru, ubedljivo najbolji ubod od svih 4/5 igrača na tržištu sa evropskim iskustvom, a pogotovu sa EL iskustvom. Alternativa tome bi bila bunarenje nekog sličnog igrača s one strane okeana, a to je uvek mačka u džaku. Iskreno se nadam da će se pokazati da smo napravili pametan izbor.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja uključim u debatu o O'bryant-u.
Svi su ovde napisali da mu je glava najveći problem, da je previše okrenut sebi i svojoj statistici. Ono što sam ja video (deo u Makabiju nisam mnogo propratio) najsvežije sa početka ove godine iz Lokomotive, jeste da nam je baš nešto ovakvo trebalo. Moj je utisak (uz svo dužno poštovanje prema doktoru Stratosu) da će mu uloga upravo biti slična njegovoj, izmišljanje poena sa istih pozicija sa kojih ih je i Stratos izmišljao. Šutevi preko ruke za tri, školovanje na niskom postu, fadeaway šutevi sa 3-4 metra. Nisu iste pozicije (znam da će neki da se uhvate za to) , ali mišljenja sam da će efekat biti sličan. I Stratos je upadao u crne rupe, ali je češće nosio i podizao ekipu. Ovoj Saletovoj neće toliko često trebati da se podigne, a kada bude trebalo O'bryant, Loyd i Rochestie su i više nego sposobna i raznovrsna družina za to. Koliko sam ja uspeo da vidim, a posle sam malo prelistao i njegov scouiting report, po pitanju asistencija je pismeniji dosta od Stratosa. Počeo je na tome da radi na koledžu, kada su počeli više da ga udvajaju. Imao je krajem prošle i početkom ove priličan broj utakmica sa 5as. Interesantno je da je sa centrom Williams-om koji je gle slučajnosti visok 201cm imao odličnu saradnju koja se često završavala zakucavanjem pomenutog posle dodavanja O' bryant-a. Nije zgoreg podsetiti se da je najčešće i sa Tyas-om igrao u paru...možda i tu leži deo odgovora zašto se za njega odlučilo.
Ono što je meni bilo interesantno, a što bi možda objasnilo taj "problem" glave, jeste da je možda prerano "odrastao". Momak već ima troje dece sa svojih 27 god i verovatno je morao da razmišlja o tome da obezbedi dovoljno novca. Drugo, ogroman je ljubitelj mange, toliki da ima svoju kompaniju (evo sajta koga interesuje www.noircaesar.com ) koja pravi između ostalog i svoju mangu Degeneratez (o košarkaškoj ekipi) a u čijem kreiranju lično Johnny učestvuje, pa mu možda i ta kreativna strana malo odvlači pažnju.
U svakom slučaju mi bi smo verovatno i Karl Melounu našli zamerku, tako da nam ostaje samo da se strpimo još koji dan pa da neke od nas Johnny (raz)uveri u ono o čemu pišemo ovde na poslednjih X upisa. Sutra CSKA...ko će dočekati...


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, big bad bruin said:


U svakom slučaju mi bi smo verovatno i Karl Melounu našli zamerku, tako da nam ostaje samo da se strpimo još koji dan pa da neke od nas Johnny (raz)uveri u ono o čemu pišemo ovde na poslednjih X upisa. Sutra CSKA...ko će dočekati...


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

 

Četvorka bez šuta za 3, sledeći... :smiley60:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Gudura said:

Referees

Crew Chief

LAMONICA, LUIGI

Umpire 1

GARCIA, JUAN CARLOS

Umpire 2

SUKYS, ARTURAS

 

Red bi bio da Lamonica ne kvari procenat kad nam sudi u Beogradu😎

Njemu najviše fali publika, nije to isti čoek u praznoj dvorani ...

  • Like 8
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Džoni je u najboljim godinama za apgrejd svoje karijere prešao iz EL Makabija u EC Lokomotivu a odatle je, po nekim pričama, 

do septembra pregovarao sa nekim japanskim timom :classic_blink: i na kraju došao u KKCZ.

Za Loko je verovatno potpisao zbog masnijeg ugovora, Japan razumljivo srcem, zbog saso mange...a sada je prelomio da dođe u Zvezdu jer je još na koledžu slušao priče o derbiju i ćevapima od Jokićevog brata.

Teško da igrač koji povlači ovakve poteze sanja neku napucanu karijeru i igra za statistiku koja će ga odvesti u top milijunaški klub...verovatnije je jednostavno takav...mangav. :whistling:

 

Da je on nama živ i zdrav, da mu lepo stoji dres...i da Sale retko viče na njega.

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, do ovog posta ja sam bio ubeđen da ima neku farmu u Kaliforniji koja se bavi proizvodnjom marihuane u medicinske svrhe [emoji854] [emoji38]_2:
Šta ti je generacijski jaz...u moje vreme se to nije zvalo tako. Izvinjavam se zbog nesporazuma...[emoji846].

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mile1 said:

Navijas za Zvezdu a ne za Terzica I Covica

Fudbalska sekcija me nije nikad ni zanimala preterano a sa Terzićem još manje. Žao mi je samo mladih momaka iz Ofk-e što su bili primorani da pređu u Zvezdu zbog "gospodina" Terzića. Jedan momak je hteo da batali fudbal jer je ucenjivan da tri godine neće igrati ako ne pređe kod nas (citaj Terzića). A želja tog momka je bila partizan oni su ga hteli, on je hteo kod njih, a sad je igrao na derbiju za nas.  Košarkaška i Fudbalska sekcija zajedničko imaju samo grb i naziv. To su dva univerzuma. Od načina rada transparetnosti i ostalog. I izvinjavam se na Off-u ali gledam kukanje zbog dva meča u sličnom terminu i svi kukaju zbog fudbala. 

Edited by Johnny Štulić
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...