Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Simonovic kada ne namesti noge pri sutu skoro nikad ne pogodi.

Hall najgori plej u poslednjoj deceniji, Covic included.

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jel sme tu negde da se pomene i trener?

sale je za isto ovakvo go*no od igre sutiran svaki dan simikama u guzicu

Obradovic ako je selektirao ovakvu ekipu ko ga jebe, a ako je dozvolio Covicu da selektira ovakvu ekipu onda ko ga jebe.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo momci. Svaka cast. Da mogu ne bih ih vise gledao, ali sam se kao mali navukao. Navijao sam za njih i kad ih je bilo 6 u timu, ali ovakav nivo kurcobolje nikada nisam gledao. Sve bih dao da zamenim taj tim sa ovim, jer su ti momci ginuli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cavani said:

Simonovic kada ne namesti noge pri sutu skoro nikad ne pogodi.

Hall najgori plej u poslednjoj deceniji, Covic included.

Obradovic ako je selektirao ovakvu ekipu ko ga jebe, a ako je dozvolio Covicu da selektira ovakvu ekipu onda ko ga jebe.

pa da, ko ih jebe

a radonja muceni suvu drenovinu cedi

madjija

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sta reci nakon ovakve igre. Sramota. Alba sa osmehom na licu i bez nekog velikog napora nakanta nas 20+. Toliko smo neinvetivni u napadu da bole oci od gledanja. Odbranu tek svaku drugu utakmicu odigramo nesto. Danas smo jurcali kao muve bez glave i dopustali ofanzivne skokove na kilo.

I pored slabijeg igrackog kadra, ja uvek nakon ovakvih blamaza krivim trenera. Radonjic je inace slab motivator, ali je znao makar odbranu uvek da organizuje.

Formu nekako moramo krenuti da podizemo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pavijan2 said:

Ovoliko idiotskih grešaka može biti samo posledica katastrofalne fizičke spreme.

Nemam drugog objašnjenja.

 

Upravo o tom razmisljam. Jedina stvar koja moze da opravda ovako lose stanje ovih momaka.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila samo mala demonstracija sta nas ceka ako u buducnosti budemo dovodili Kuridze i ostale polupance, i budemo se lozili na Josila i slicne likove. 


KK Crvena Zvezda ako ne moze da nadje igrace i napravi sistem za ovu nakaradnu EL onda ne treba ni da je igra. Kao FK. LE je taman po meri. Kada poratsemo kada se privatizuje 

kada budu neka druga vremena, neka druga El a ne ovaj monstrum od 30+ kola gde se draz izgubi oko desetog, onda i da igramo do tada A river derchi sto bi rekao Aldo Rejn. 


 

P.s. Da dodam i razvojni klub koji je sve ove sezone postoji samo da bi mali retardirani tatin sin imao gde da igra posto svojim skilom ne moze da igra ni u 

beton ligi kod mene. Inace ako nekoga zanima statistika ABA lige verovali ili ne covek koji je u celoj ligi sutnuo najvise trojki je Filip Covic, koji se opet po procentima ubacenih trojki

nalazi na visokom 96-om mestu ostavivsi iza sebe nekada projektovane ALL STAR sutere za 3 Vukovic Domagoja, Dreznjak Matea i uvek neugodnog Tepic Milenka. 

Dakle da li je samo meni neloginal sled da u razvojnom klubu igrac od 32 godine sutne najvise trojki u ligi a po procentima istih tih trojki bude na 96-om mestu u toj ligi. 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Cavani said:

Simonovic kada ne namesti noge pri sutu skoro nikad ne pogodi.

Hall najgori plej u poslednjoj deceniji, Covic included.

Obradovic ako je selektirao ovakvu ekipu ko ga jebe, a ako je dozvolio Covicu da selektira ovakvu ekipu onda ko ga jebe.

obradovicu puno srece u nastavku karijere. nadam se u iranu ili avganistanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sta reci nakon ovakve igre. Sramota. Alba sa osmehom na licu i bez nekog velikog napora nakanta nas 20+. Toliko smo neinvetivni u napadu da bole oci od gledanja. Odbranu tek svaku drugu utakmicu odigramo nesto. Danas smo jurcali kao muve bez glave i dopustali ofanzivne skokove na kilo.
I pored slabijeg igrackog kadra, ja uvek nakon ovakvih blamaza krivim trenera. Radonjic je inace slab motivator, ali je znao makar odbranu uvek da organizuje.
Formu nekako moramo krenuti da podizemo
Gledajmo to sa vedrije strane, bar smo razigrali Simona, Kureta, Kuzmu i Hola za next sizon.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 12Laki said:

Da bas ce biti isti pristup u PO i ovde koja je totalno nebitna utakmica.Bem ga.Da nesto odlucuje ova tekma sa Albom pa da kazes...

Ovo sam slicno i ja mislio u sezoni sa Alimpijem. Nije ovo tim vrhunskih rutinera, koji ce samo da pritisne prekidac i da krene da igra ozbiljnu kosarku, vec grupa igraca upitnog kvaliteta, koji je ove sezone 15ak puta prosuo dvocifrenu razliku u EL. 

 

Mi smo odigrali protiv Makabija pristojnu utakmicu, ostalo je bilo bas lose u poslednje vreme. Ne znam koliko je korona imala uticaja, ali vec je april, a mi nemamo standardnu rotaciju, jasno definisane uloge, Hall je jedne nedelje van ekipe, pa posle mesec dana se pojavi kao starter... 

 

Jedino sto mi daje nadu da cemo do titule u ABA je iskustvo i znanje Dejana Radonjica, koliko god to lose izgledalo u ovom trenutku. 

 

Uostalom, i da ne igramo EL, nije tragedija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mmajstor said:

 

Da nije tragedija ne bi menjali trenera vec nakon 3 meseca zbog losih rezultata, vec bi sacekali kraj sezone. 

 

a da ipak nije zamenjen jer više nije znao šta će sa rosterom koji je selektovao, vodio 5 meseci i opravljao 4 puta naopako sve do levela gde gubi totalno kontrolu i nad sobom i timom u kojem se ne zna ko je prvi plej, ko prvi centar...igra li Hall, daj Koloma...dok Job pleše. Da se zapitaš ko mu je sastavljao timove u Kubanu i Monaku.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Пошто је лажни газда 50+ у кошарци ред би био да објасни концепт ове године укључујући и нешто што би требало да је развојни тим.

Мада већ знамо да у обећаном походу ни мање ни више него на сам врх ЕЛ, за све могуће је крив Обрадовић а ФМП неће ни поменути. Можда помене да је 10 година од 2011. чисто да се не заборави ђе смо били.

Кад се сјетим оног интервјуа гдје је помињао како је Обрадовић могао а није довео евролигашке громаде Митровића и Дангубића, поред већ скаутованих момчића Симоновића и Куриџе на челу са темељом тима Лазићем, још са бременом врха ЕЛ,  заиста се поставља питање да ли је иједан једнини тренер могао успјети ове сезоне поред таквог типа на челу клуба...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tomiprunet said:

Hvala bogu, gotova i ova sezona , moze tema pod lock.

Ja ne smatram aba ligu niti kls u merodavne, tako da sto se mene tice moze lock. :classic_biggrin:

Ti si odavno rekao da prestajes da pratis Zvezdu i da prelazis na neki drugi tim, nemoj tako posle i za ABA i KLS da se sekiras

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

 

a da ipak nije zamenjen jer više nije znao šta će sa rosterom koji je selektovao, vodio 5 meseci i opravljao 4 puta naopako sve do levela gde gubi totalno kontrolu i nad sobom i timom u kojem se ne zna ko je prvi plej, ko prvi centar...igra li Hall, daj Koloma...dok Job pleše. Da se zapitaš ko mu je sastavljao timove u Kubanu i Monaku.

 

Ako se i ti slazes da nije tragedija da ne igramo EL, na sta se moja uzvratna misao odnosila, zasto je to sve problem sto si naveo?

 

3 takmicarska meseca sto je manje od pola sezone je vrlo malo da se donosi sud za nekoga kome EL naredne sezone nije biti ili ne biti...lepo sacekas kraj sezone jer imas potpisan dugorocni ugovor i onda podvuces crtu i donosis odluke.

Jel smo sada u nesto boljoj situaciji, nego sto smo bili tada, a na platnom spisku imamo 2 trenera? Sta smo tacno dobili smenom? 

 

Edited by mmajstor
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...