Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Golijat said:

Plus da ne zaboravim, sramota je da Rit nije u sastavu da bi imalo mesta za onu budalu sto mlatara rukama u prazno...

Povredjen je Rit druze...

Da rezimiramo:

Iz ove ekipe za sledecu sezonu ostaviti Dobrica, Davidovca, Voldena i eventualno Uskokovica da bude treci plej, Lojd ce ionako sam da ode.
Ostalo razjuriti govnjivom motkom, ovakva kolicina poluigraca i nemaca pojma odavno nije vidjena u nasem dresu

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Losmi17 said:

I jos ovo, pa da se odjavim.

Ne znam odakle ljudima optimizam, kao da ne gledaju nas tim.

 

Meni je bilo prilicno jasno da nemamo sta da trazimo veceras.

Nismo tim, jednostavno nas nivo je nedovoljan za pobedu u Moraci.

Sad sam vrlo blizu misljenja da necemo dostici potreban nivo za osvajanje aba lige.

Cekao sam da vidim razvoj situacije, ali je prilicno jasno. Nase amplitude su abnormalne, plus nemamo krstenog visokog.

To nije sampionska ekipa.


A kad si mislio da se razvije i sredi situacija? Kao na menadzeru oporavili se (skoro) svi nakon bolesti od korone, i duže pauze, i dovoljno da ih samo staviš u tim i za nedelju dana sve je u redu, igramo perfektno i na maksimumu?

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Nepravda bi bila da ova ekipa uzme abu. 

 

Toliko para bacenih u prkno, a nemas 3 krstena igraca. Jasu nas neki penzioneri koji bi u krki grijali klupu. Kad Loyda ne ide (a pocinjem da vjerujem da mu manjka motiva van el) djelujemo kao invalidi. 

 

Na pleju nismo bili slabiji od kako postojimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očajni smo, ali ovo plakanje za Džonijem nije normalno. Iskreno se plašim za zdravlje Takešija ako "slučajno" osvojimo ABA ligu. Mesecima unazad svaka utakmica koja je loša samo O'Brajant i Obradović. Kao da smo sa njima blistali. Znači nikad mi nije palo napamet da nekoga stavim na ignore listu ili slično jer uvek volim različita mišljenja iako se ne slažem sa svima, ali ovo nije komunikacija. Ovo je teranje nekog inata, izliv frustracija ili šta već.

 

Nije na meni da komentarišem rad moderacije, ali treba ljudi da budu pošteđeni ponavljanja istih poruka po 500 puta. Obradović i O'Brajant su svakako imali ispodprosečnu epizodu u Zvezdi i super što smo ih se otarasili na vreme. To ne menja činjenicu da Simonović, Kuridža i Kuzmić nisu dovoljno kvalitetni. Tačno je da su Teri, Ročesti, Kolom + gorepomenuti dvojac promašaji i da nas je njihov period u klubu koštao Evrolige, a možda i ABA lige jer smo na pola sezone već dostigli limit za registraciju igrača.

Edited by Boaće
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Nepravda bi bila da ova ekipa uzme abu. 

 

Toliko para bacenih u prkno, a nemas 3 krstena igraca. Jasu nas neki penzioneri koji bi u krki grijali klupu. Kad Loyda ne ide (a pocinjem da vjerujem da mu manjka motiva van el) djelujemo kao invalidi. 

 

Na pleju nismo bili slabiji od kako postojimo. 

Na pleju, cetvorci i petici nismo bili slabiji preko deset godina.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ridji said:


A kad si mislio da se razvije i sredi situacija? Kao na menadzeru oporavili se (skoro) svi nakon bolesti od korone, i duže pauze, i dovoljno da ih samo staviš u tim i za nedelju dana sve je u redu, igramo perfektno i na maksimumu?

To je samo dodatna nesrecna okolnost koja ce uticati da ne dodjemo do pika.

Nas pik je bio u oktobru, i par bljeskova od tada. I toeto.

Nemam ja cemu da se nadam, jednostavno je situacija ocita, zaista ne mogu da se bavim nerealnim optimizmom.

Link to comment
Share on other sites

Nikad poraz nije prijatan ali ovaj baš boli zato što se nismo ni malo potrudili da dobijemo Budućnost. Znamo svi kako je tekla ova sezona ali opravdanja više ne sme da bude za nikog. Ni za upravu ni za stručni štab ni za igrače. Sramotan pristup meču je nedopustiv!  Uvek probam da nađem i neku nadu da moze biti bolje pa i sad verujem da se ekipa moze pokrenuti i odigrati kvalitetno do kraja sezone. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ova bitka je izgubljena kao i pol pozicija, al sto se kae, mrtvi se broje na kraju..

 

a i bas ga tupite sa jobom, lik nie skupio 5 utakamica gde je bio vise korisniji nego sto nije.. dakle njegovo otpustanje nie greska, greska je sto nie dovedena zamena, a mesec dana se pricalo da se traze visioki i bek..

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jos od one titule, kojom su dosli kradjom na Novom BGDu i kosem Scepanovica u poslednjoj sekundi protiv Beobanke,  ne postoji odvratniji i ogavnij klub na EX Yu prostorima od ove Buducnosti...

 

Iako smo veceras sami krivi za poraz, pre svega neoganizovanom igrom u odbrani i previse gresaka u rotaciji I def skoku, ne mogu da se otmem utisku kakva su goveda ona trojica sudija... ali dobro, ništa sto ne gledamo iz kola u kolo na jadranu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko prostora za boljitak ima ali...

Ovih mesec dana i 10+ tekmi pred PO se moraju iskoristiti za neki napredak i jasnije definisanje uloga.

S druge strane i Nebojsa ima zadatak da obezbedi ravnopravno sudjenje. Ako je to ikako moguce...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema se šta pozitivno naći iz vecerasnje igre, možda solidno prvo poluvreme Dobrića i znaci života na početku drugog poluvremena od strane Kuzmica, to mu je prakticno prvi put ove sezone da protiv ozbiljnog protivnika ima nekoliko kvalitetnih poteza na obe strane.

 

Sledi još jedan ružna utakmica u Moskvi i lagan poraz pa onda 4 vezane pobede.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Dje ce?

Da bude pomoćni Miloju. Inače nejasan mi je bio skroz večeras. Videlo se već u 1Q šta će se desiti i on ne odreaguje uopšte, nikakav prigovor, tehnička, štipkanje sudije. U krajnjem slučaju, povuci ekipa na par minuta da se dogovorite kako dalje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...