Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

31 minutes ago, propolis said:

Sreten Radović je skroz korektan sudija poslednjih par godina i kad sam gledao utakmice Aba ili EL ni jednom nisam primetio da pokušava da gura bilo koji tim. 

Mozda ga ta afera i popravila 😎

 

Nisi bio u mogućnosti da gledaš prvi ovosezonski derbi u aba ligi nakon kog su naši igrači proglašeni za tupavce, a protivnički za doktore nauka?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Cek, jel Sreten sudio i mec u Pioniru?

 

"Za mene je derbi samo jedan. Zvezda – Partizan, Partizan – Zvezda. Ovi što preko noći pokušavaju da budu veliki...", rekao je Čović u "Jutarnjem programu" na "TV Prva"  i nastavio u oštrom tonu.

 

Edit. Citat sam postavio jer je i za mene derbi samo jedan, ne slažem se sa omalovažavanjem ostalih protivnika koje je usledilo u nastavku gazdinog izlaganja.

Edited by Čvarkov
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da je Sreten korektan sudija van momenta kad udje u Moracu.

 

Inace mislim da cemo veceras izgubiti. Smatram da i dalje nismo dovoljno dobri da dobijemo dole.

Ne znam kakav je raspored Buducnosti do kraja, al bih rekao da mi imamo tezi. 2 utakmice protiv COL, Igokea i gostovanja Krki i Zadru.

Bice dobro da budemo i drugi.

Link to comment
Share on other sites

Preterujemo sa značajem ovog duela. Ne vidim kako nam je to zagarantovano prvo mesto u slučaju pobede. Em imamo dve odložene, em Futura ne mora pred plej of da se jebava po Evropama. I ovo sa Paom jeste bili lepo tamo dobiti, ali videćemo večeras za čije babe zdravlje smo tu zapeli dva dana pred ,,presudnu''.

 

Kuz ako ponovi u PO bar dve ovakve partije da se šutamo egzaltirano u stražnjicu...Nnoko još uvek nije ni EC level...Radonja nije pametan šta će sa Hall-om a Uskok je da podsetim došao iz FMP-a gde je bio treća opcija. Mislim da nas je još uvek lako sa pismenom spoljnom linijom izbaciti iz ravnoteže pritiskom na Woldena i Uskoka i vratiti nas na Lojdova 1 na 5 hero samoubijanja. Naravno da se nadam da Ra ima ideju kako da ih nateramo da se oni prilagodjavaju našoj igri i rotacijama.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

"Za mene je derbi samo jedan. Zvezda – Partizan, Partizan – Zvezda. Ovi što preko noći pokušavaju da budu veliki...", rekao je Čović u "Jutarnjem programu" na "TV Prva"  i nastavio u oštrom tonu.

 

Edit. Citat sam postavio jer je i za mene derbi samo jedan, ne slažem se sa omalovažavanjem ostalih protivnika koje je usledilo u nastavku gazdinog izlaganja.

 

Slazem se.

 

Ovo veceras moze biti samo derbi kola, utakmica sa nekom vecom neizvesnoscu jer su ekipe priblizno istog kvaliteta a rezultat moze u tom trenutku dosta da znaci tim ekipama, eto, na primer kada su u proslom kolu igrali Borac-Krka, ili Cedevita-Igokea... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

Nisi bio u mogućnosti da gledaš prvi ovosezonski derbi u aba ligi nakon kog su naši igrači proglašeni za tupavce, a protivnički za doktore nauka?

 

Pukl, Hordov su bili na prvom derbiju. 

 

@drakon1 gde je Sedjan Dozai? On mi je isto bio dobar sudija. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

I ja mislim da je Sreten korektan sudija van momenta kad udje u Moracu.

 

Inace mislim da cemo veceras izgubiti. Smatram da i dalje nismo dovoljno dobri da dobijemo dole.

Ne znam kakav je raspored Buducnosti do kraja, al bih rekao da mi imamo tezi. 2 utakmice protiv COL, Igokea i gostovanja Krki i Zadru.

Bice dobro da budemo i drugi.

ma sreca da mornar juce izgubi. ni plejof ne bi smo videli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo je stanje Reatha, igra li večeras ili ne? Sa njim su sastavu su nam puno veće šanse za pobedu koje ionako nisu male nakon lepe i velike pobede u Atini nad Pao-m iako to sam početak utakmice nije nagoveštavao a i posle onog minusa od 11 poena u trećoj deonici

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

ma sreca da mornar juce izgubi. ni plejof ne bi smo videli.

Veliki je jaz izmedju izgubiti u Moraci, do ne uci u PO.

 

Nisam pesimista, samo jednostavno nismo jos na dovoljno dobrom nivou po meni.

Bumo videli.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Veliki je jaz izmedju izgubiti u Moraci, do ne uci u PO.

 

Nisam pesimista, samo jednostavno nismo jos na dovoljno dobrom nivou po meni.

Bumo videli.

Moj komentar se odnosi na ono: "biće dobro da budemo i drugi".

Što se tiče večerašnje utakmice mi ni sa jačim timovima nismo bili favoriti u Podgorici. Sve je otvoreno.

Link to comment
Share on other sites

Nešto gledam sada h2h...bokte, mi smo poslednju utakmicu u Morači odigrali pre ravno dve godine, ono kad nas je u G4 natrpao Noris Kol za 2:2 u seriji. Dve godine jbt

 

Dobijamo večeras, lagano. :classic_wink:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

Preterujemo sa značajem ovog duela. Ne vidim kako nam je to zagarantovano prvo mesto u slučaju pobede. Em imamo dve odložene, em Futura ne mora pred plej of da se jebava po Evropama. I ovo sa Paom jeste bili lepo tamo dobiti, ali videćemo večeras za čije babe zdravlje smo tu zapeli dva dana pred ,,presudnu''.

 

Pa kako nije? Ako dobijemo večeras i da izgubimo obe od Cedevite opet smo ispred Budućnosti, a Cedevita ima još i mečeve protiv Budućnosti, Mornara i Mege...

 

Na stranu što mislim da su male šanse da izgubimo obe od Cedevite

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...