Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ne znam koji put ovo pisem ali alimpijeva Zvezda je nba za ovu. Feldin je igracina za 95% ovog rostera. Bio nam je mlohav Bjelica, pa sta je onda Davidovac? 

 

Nevjerovatno koliko padamo iz sezone u sezonu. Ajde bar da se nadamo da je covid razlog. Ne mogu da prihvatim da kosarkaski dinosaurusi Lazic i Kuzmic igraju EL u 2021.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

za koji kurac sluzi kuzmic? da odigra 2 minuta po utakmici od kojih minut i po zasere debelo.. 

i onda na to dovedes centra koji nije pipnuo loptu 6 meseci? jebeni konji!

a i bez toga smo imali pleja koji ne igra 2 meseca i umesto kojeg je takodje doveden plej koji mesec dana nije pipnuo loptu 6 meseci, a plus nema ni loyda mesec dana..

 

tako da uz silne povrede, plus ovoliko idiotskih poteza uprave, pravo je cudo da ne gubimo po 30+ svaku.. mada nije iskljuceno da ce tako i biti protiv reala..

Link to comment
Share on other sites

Meni potpuno nejasna utakmica. Radonjic ni u vreme kad smo bili paklena defanzivna ekipa nikad nije preuzimao sem kad bas ne mora, a danas smo preuzimali maltene sve, i ono sto apsolutno nije moralo. I to sa gomilom igraca upitne odbrane, mislim ostaje Colom na centru, koja je to odbrana. Pritom Radonja mrtav ladan. Nemci ga nisu opravili sigurno, sta je posredi jebem li ga.

Edited by Del Piero
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kuzmić, Hall, Reath, Lazić, Simonović su igrači koji nemaju ni EC kvalitet. Na to dodaš Davidovca koji je užasan ove sezone, Koloma preko kojeg nas zatrpavaju kosevima i prodorima, Voldena koji kad mu se ne igra samo šteti ekipi i činjenicu da nemamo pleja i centra dve najbitnije pozicije u košarci , može se reći da ovih 6 pobeda je u EL je ogroman uspeh. Ništa bolje ovo neće izgledati sa Lojdom. Saši i skautingu hvala na ovoj divnoj selekciji i na još lepšoj doselekciji. Da se mi lepo fokusiramo na ABA ligu i tu će biti povuci potegni. 

Link to comment
Share on other sites

Najveci krivac je Obradovic. I ekipu koju je selektirao i ostavio iza sebe. Nisu igraci krivi jer ne mogu da isprate EL. Dolazak Nnoka koji odmah ne moze da doprinese je nejasan, kao i ostanak Kuzmica. Sta dase ocekuje od pleja kad dodje? Nista, jer ce Lloyd i OBrajant kao i do sada igrati 1na1 skoro svaki napad.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Utisak utakmice je Radonjina faca na minut pred kraj.

Seo na klupu i izgubljeno gledao negde.

Verovatno se zapitao sta mu je ovo trebalo.

I ja se to pitam i dalje.

 

Imao je puno ponuda i izabrao pogrešnu? Ne bih rekao.

Ekipa bez mozga, fizike, discipline i želje za pobedom. Ništa ovo ne valja.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Losmi17 said:

Utisak utakmice je Radonjina faca na minut pred kraj.

Seo na klupu i izgubljeno gledao negde.

Verovatno se zapitao sta mu je ovo trebalo.

I ja se to pitam i dalje.

 

Budimo iskreni, nije najbolje ni vodio utakmicu. Od starta mu je bilo sve jedno, nije bilo te energije kod njega a i tajmauti su kasnili

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

Imao je puno ponuda i izabrao pogrešnu? Ne bih rekao.

Ekipa bez mozga, fizike, discipline i želje za pobedom. Ništa ovo nevalja.

Pa Radonjic nije neko ko prihvata olako ponude.

I dalje je potpuna misterija sta se izdesavalo.

Bice bolje, al da li ce biti dovoljno bolje da se ispune odredjeni ciljevi?

Ne bih se kladio.

Link to comment
Share on other sites

Cela tekma je bila svojevrstan horor koji je makar kod mene prerastao u potpunu malodušnost i indiferentnost, ali da visoki igrač da 21 poen a ima indeks 9 to mislim da nisam nikad u životu video. Naravno, ne naročito bitna stvar, odradila nas Valensija bez Dubljevića i Prepeliča kao što CSKA odradi neki Tsmoki Minsk. Bez Loyda u pogonu bolje da i ne putujemo u Madrid. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jedna Obradovićevska partija. Kao preslikana. Mi smo se oprostili od ambicija u EL kad i sa Sašom ali ne sme ovakav pristup.. I Čoki je gledao FMP večeras, sve je tu jasno.
Ova Valensija bez Dubljevića je kanturina. Jedini igrač sa kohones u oba tima Kalina.
Olakšavajuća okolnost je što smo igrali bez Lojda.
Ako ikako Noko može da se upristoji, treba nam k'o leba.
Bjelici se smeši kat u Kingsima a pošto je dečko izrazio želju.. Ćoki neka digne kredit ako mora i da mu 500 hiljada na tu crkavicu od Kingsa. Nije još ni mator, pokriva sve od 1 do 5. Katovati 3,4 igrača, osvojiti sve ovde i spremati blic krig ali pravi na F4 "sledeće sezone".

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Pa Radonjic nije neko ko prihvata olako ponude.

I dalje je potpuna misterija sta se izdesavalo.

Bice bolje, al da li ce biti dovoljno bolje da se ispune odredjeni ciljevi?

Ne bih se kladio.

Mislim da je prisiljen da dodje da ponovo bude trener CZV, iako su ga obasipali sa ponudama. 

Link to comment
Share on other sites

Kako li je izgledao sastanak stručnog tima Saše Obradovića i uprave na kojem su izdumali da Kuzu ponude dvogodišnji ugovor i to u trenutku kada nije mogao da spoji deset minuta na parketu. Pa onda skauting onanisanje na hajlajce Terija i kad su već rešili centarsku liniju za naredne dve sezone ...daj i kapitena da bezecujemo...jer ko će da bude rol model i da nam vodi mladjanog Simketa i Kureta kroz stihije evropske. Obradović ako je nešto umeo valjano to je da urla i pičkara. Dve godine ima da se opravljamo od legende. A ti Radonja brate...ti straha ne poznaješ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...