Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

17 minutes ago, placebo said:

Sto tkz navijacima???

Zato što imamo nula tolerancije. Posle oar poraza niko ništa ne zna a posle par pobeda uzdisanje u nebesa. Ko će nama udovoljiti. Polako teraće i Saleta isti ti posle par poraza. Radonjića je Čović uspeo da sačuva. Alimpijevića i Tomića ne. Obradović je preiskusan ali baš smo gadni kada nam ne ide i brzo zaboravljamo pa pljujemo po svemu. 

5 minutes ago, Wingwalker said:

Šakotin učinak sa AEK-om je uber-argument u peglanju njegovog statusa kod ganfera.

 

Peglanju statusa? Pa Cigani pamte dobro maksimum dva dana. Sreća pa se Radonja nije vratio jer je jednom imao Čovića iza sebe da ga sačuva dva puta je previše i za Čovića. Čekaj da Sale veže par poraza pa ćeš da vidiš kako cigani "apdejtuju" status. Nula tolerancije, već sve sad i odmah.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imacemo sutra oko 100 ljudi u hali.

 

Što se tiče očekivanja, oni su prejaki u ovom trenutku za nas. Ako bi dobili smatrao bih to podvigom, opet kazem u ovom trenutku, bez Terija i Roča i bez publike. Uzdam se u njihov loš dan i naš pristuo bez pritiska.

Edited by Selektor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Golijat said:

Šakota je bio užasan, bilo ne ponovilo se...

Zvezda je igrala sjajnu kosarku zadnjih par nedelja pre COVID invazije. Jasno se videla uzlazna putanja u oba smera.

Sakota je uspeo da od razbijenog krda napravi solidan tim. S moje strane, postovanje za proslu sezonu!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šakota je veliki gospodin i sasvim dobar trener.

Medjutim ima ono ali što devojci sreću kvari. Nešto mu fali, ne znam šta, zbog čega nikada nije postao najviša klasa.

Sećam ga se iz prvog mandata u  Zvezdi. Period oktobar - januar vrhunski, sa sve urnisanjem grobara i Hemofarma u kupu. Onda neshvatljiv pad. Da li je tada bilo i do košarkaškog podzemlja ne znam.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jekiri je prosle sezone razbio Kuzmica kao rijetko ko. Iako se iz aviona vidi da je Kuzmic u boljem stanju ove sezone, bice mu opet tesko sa njim. Reath tu jedino moze da ga izvlaci sutem koji Jekiri ne moze da brani, mada ja Reatha ocekujem protiv Diopa.

 

Druga ozbiljnija opasnost je Giedraitis koji je jako dobar igrac u oba pravca a mi smo na SF najtanji. Nadam se da Dragic nece igrati.

 

Na kraju bih izdvojio dvojac Henry-Vildoza, obojica su u odlicnoj formi. Mada mi spolja mozemo da im pariramo kvalitetom i bez Rochestija.

 

Peters i Polonara mogu samo trojkama da nas ugroze, ocekujem nesto vise Simona na parketu a mozda i Simanic dobije neke minute.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šakota možda nije imao neko wow izdanje na klupi ali to se od njega nije ni očekivalo, čak šta više uspeo je da malo stabilizuje ekipu i počeli smo da igramo sve bolje, sad šta bi bilo kad bi bilo....

 

Što se tiče večeras jedino pritiskom i dobrom odbranom možemo da limitiramo Baskoniju i da dobijemo večeras. Očigledno je da će trebati još malo vremena da se sklope sve kockice u napadu tako da hard difens end transižn ofens :) 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za očekivati je da će nam još mesec-dva odbrana biti znatno jača strana jer Roč pa i Terry su forte u napadu i tek treba da legnu na koncept.

I pored toga Baskonia nam sigurno ne može poništiti kontre kao Fener. Selektor nas je pročitao kao vikend roman.

Večeras neće biti lepršave košarke ali i tih stotinu navijača će značiti.
 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Johnny Štulić said:

 

Pre svega Šakota nije Dunster već ozbiljan košarkaški znalac. Prošle sezone je gasio požar zbog odnosa između N.Č i njegovog sina F. Č Sa tkz. Navijačima. Voleo bih da odeš u Grčku i popričaš sa nekim u vezi Šakote i možeš čuti predivne stvari o njemu a pogotovo od navijača Aek-a koji ga obožavaju. Šakota je preuzeo klub u rasulu i sa 3 pojačanja preokrenuo sezonu. Da smo malo bolje odigrali ono duplo kolo bili bi do prekida sezone u top 8. Zamalo je dobio Fener u Turskoj i Barselonu u Kataloniji. Da, da znam zamalo ne znači ništa ali eto ko zna kad ćemo opet biti na loptu od pobeda protiv takvih rivala. Preuzeo nas kad je bilo upitan PO u Aba Ligi a na kraju par mečeva pre kraja isti obezbedio. Zameraju mu kup a svi znaju da je tu Pantera Pejdž preveo zednog preko vode. I Šakota da je samo par godina mlađi ostao bi u Zvezdi jer je Čović impresioniran bio njim i kaže da sa boljim trenerom nikad nije radio. A verujte vi meni kao neko ko delimično zna Šakotu da on ima ogromno košarkaško znanje i da svakog ko u njega upire prstom treba da bude sramota. 

 

Sakota Juniore ti li si ?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Haggard said:

Danas u Blicu piše lik, ne mogu da kažem novinar, da je Ročesti sjajan defanzivac i da je sa Lazićem činio neprelazan bedem. Lolčina.

Zas kakav je to tandem na malom fudbalu, Lazic zadnji desni Rocesti levi, nemoj da pises kad ne znas

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sector said:

Jekiri je prosle sezone razbio Kuzmica kao rijetko ko. Iako se iz aviona vidi da je Kuzmic u boljem stanju ove sezone, bice mu opet tesko sa njim. Reath tu jedino moze da ga izvlaci sutem koji Jekiri ne moze da brani, mada ja Reatha ocekujem protiv Diopa.

 

Druga ozbiljnija opasnost je Giedraitis koji je jako dobar igrac u oba pravca a mi smo na SF najtanji. Nadam se da Dragic nece igrati.

 

Na kraju bih izdvojio dvojac Henry-Vildoza, obojica su u odlicnoj formi. Mada mi spolja mozemo da im pariramo kvalitetom i bez Rochestija.

 

Peters i Polonara mogu samo trojkama da nas ugroze, ocekujem nesto vise Simona na parketu a mozda i Simanic dobije neke minute.

Inače Štimac je Jekiri-a školovao dva puta prošle sezone i nadavao se poena preko njega. Dragić je doputovao u BG.

Edited by Johnny Štulić
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...