Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

37 minutes ago, John Terry said:

Ja ni sad Micica ne vidim kao preterano dobrog igraca. To sto sam gledao Efes je resavao Larkin. Naravno, ja sam amater za kosarku

Uff pa ne moraš da budeš ekspert za košarku da to vidiš, igra odlično - nije u top 5 u EL kao Larkin, ali u top 20 jeste sigurno,

uostalom 2. najbolji igrač u ekipi koja je lagano bila 1. u ligi, malo li je... nije mu ni statistika tako loša da bi to zaključio...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Karakondzula! said:

Vasa Micic je morao ostati. Morali smo gledati unapred. Vec tada se znalo da mladih plejmejkera nama na vidiku. 

 

 

tada jos nije bilo toliko kriticno sa domacim igracima. danas ti znace cak i kuridza i dobric i moras da ih trpis, u suprotnom igras sa 10 stranaca, a to je bezveze. gadno smo zaribali sa domacim igracima, nigde niko na vidiku. moracemo lazica, dobrica, davidovca i kuzmica da drzimo jos 5 godina u klubu.

Link to comment
Share on other sites

Vasilijev trade-mark te sezone u KKCZ je bilo premišljanje u šutu za tri.

Veoma brzo je pročitan pa kada u prenosu lopte priđe aut liniji većina ozbiljnijih timova ga je udvajala pritiskom na loptu.

Imao je i snagu i brzinu za prodor ali mu je završnica na obruču bila jako loša.

Pričalo se da je ozbiljne fobije navukao nakon one povrede što se i videlo u veoma tankom samopouzdanju na parketu.

Bobe zdravlja, sve izašlo na dobro...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nate said:

Sto se mene tice to bi morao biti kec. Baskonija nije nikakav bauk i jedna je od ekipa koje bi trebalo tuci kod kuce

Sto nam poslednjih par godina uglavnom ne polazi za rukom, neke od najmucnijih domacih utakmica u poslednjih par sezona smo upravo protiv njih odigrali...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nate said:

Sto se mene tice to bi morao biti kec. Baskonija nije nikakav bauk i jedna je od ekipa koje bi trebalo tuci kod kuce

mrzi me da proveravam, al poslednje 2-3 tekme kuci protiv njih su bile jedne od nasih najgorih utakmice, i to onaj najgori tip, gde nisu bolji, al iz aviJona se vidi da ih ne bi stigli 3 dana da se igra..:default_coffee:

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, n4l1m said:

mrzi me da proveravam, al poslednje 2-3 tekme kuci protiv njih su bile jedne od nasih najgorih utakmice, i to onaj najgori tip, gde nisu bolji, al iz aviJona se vidi da ih ne bi stigli 3 dana da se igra..:default_coffee:

E bas to...idealno si opisao koliko je to mucno bilo za gledanje, guzis se, tu si negde sve vreme, nista te nece, oni poluprosecni, ali ti ni taj level ne mozes da dobacis...i na kraju izgubis od ekipe koja pet kola pre i posle ne moze nikog da dobije...mrzim da nas gledam protiv Baskonije (ako izuzmemo onu rapsodiju u Vitoriji koja je bila verovatno nasa najbolja igra u EL ikada, i kada smo igrali igrali najbolju kosarku u celoj EL nekih 7 utakmica

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Sector said:

Niko nista o odnosu Karija i Nedovica?

Evo ja cu posto nemam nista pametno da radim. Ozbiljna sramota da Nedovic nije mogao da igra pored mega igraca kakvi su Andreja Milutinovic i Branko Lazic, a igrao je i mocni Filip Covic na poziciji pleja. Sad ce biti da ni Nedovic nije imao talenat da igra u jednom raspalom timu prepunom mediokriteta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Manoly said:

Fali nam i koja prica o dobrom vojniku Stimari.

 

Bice prilike Manojlo. 

 

Vladin Qingdao Eagles je tim koji svakako puca na titulu u tamosnjoj ligi koja jos nije startovala. Vlada i Dakari Johnson ce biti mnogo zajeban tandem u reketu. Bili bi i u EL a kamo li tamo. 

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Haha, pa ostavite se coveka vise. Stime ne valja kad je u Zvezdi, ne valja ni kada nije u Zvezdi. 

Covek bi pomislio da je Stimara nekima ovde skinuo ribu koliko jedva cekaju da bace hejt a nema stvarno razloga.

On fino zaradjuje u Kini a mi ne moramo da gledamo njegove defanzivne bravure.

Idealna situacija.

 

Da se vratimo na starca Rocestija od milion ljeta i dal ce nas zajebat.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Horium said:

 

Covek bi pomislio da je Stimara nekima ovde skinuo ribu koliko jedva cekaju da bace hejt a nema stvarno razloga.

 

Takav odmah kanapče u ruku, i do prvog potoka sa kvalitetnom vrbom pored🤣

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Evo ja cu posto nemam nista pametno da radim. Ozbiljna sramota da Nedovic nije mogao da igra pored mega igraca kakvi su Andreja Milutinovic i Branko Lazic, a igrao je i mocni Filip Covic na poziciji pleja. Sad ce biti da ni Nedovic nije imao talenat da igra u jednom raspalom timu prepunom mediokriteta.

 

to je 2011 godina, a zna se gde smo bili 2011. mozemo i o tome.

Link to comment
Share on other sites

nisam razumeo ovo za Štimaru...?

da nie ister'o i Kineze iz pamet sa serijama:

zicer-promašaj-skok,

opet zicer-opet promašaj-skok...

fauliraju ga...maši prvo bacanje...a koso-oki sami sebi odvezuju pupak od frusta.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...