Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Wingwalker said:

Džoni bi gud...

Što da nije Kuzmić bolji? Kuzmić je možda bolji kad se pogleda vrhunac karijere i kvalitet u datom momentu. Ali je Štimac konstantan igro kroz karijeru i veoma je dobar igrač koliko god ga Salo ponizio onom izjavom kako ga zove u repku zbog atmosfere. Ako staviš po stranu Kuzmićev nba prsten u čijem osvajanju je bio veliki faktor. Štimac je napravio bolju karijeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Johnny Štulić said:

Što da nije Kuzmić bolji? Kuzmić je možda bolji kad se pogleda vrhunac karijere i kvalitet u datom momentu. Ali je Štimac konstantan igro kroz karijeru i veoma je dobar igrač koliko god ga Salo ponizio onom izjavom kako ga zove u repku zbog atmosfere. Ako staviš po stranu Kuzmićev nba prsten u čijem osvajanju je bio veliki faktor. Štimac je napravio bolju karijeru.

Stimara ima bolji CV, Kuzma js bolji igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

dobra zverka, ali nerealno mi deluje

odakle info?

 

Pojavilo se pre nekoliko dana po instagram "insajder" stranicama, a danas je RSB admin na kosarkaskom delu rekao da je Jarell Martin bio na letosnjem spisku zanimljivih igraca strucnog staba (oni navodno znaju sva imena koja su "skautirana").

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

dobra zverka, ali nerealno mi deluje

odakle info?

Do 1.12 ove godine topic prelazni rok moze slobodno da se zakljuca, nikavi Aston Martini, Bentli i ostale Askone se nece dovoditi. 15 igraca cini roster, i tako ce se terati do 1.12 ako sezone uspe da se odrzi do tada , nije bitna koja liga. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Green23 said:

Kako misliš nekonstantan šut? U prošloj sezoni na 28 mečeva EL 54.9% za 2, 39.7% za 3 i neverovatnih 53/55 slobodna bacanja, prosek poena 14.5 na 30 minuta u igri. Postao je pravi lider ekipe kada je na terenu.

Pa bas tako, nekonstantan : )

U jednoj tekmi ce da pogodi 5/6 trojke ili 4/4, u sledecoj 1/7. Ima cesto tih tekmi 0/4, 0/5, 0/6, 1/6, 1/7, 1/8, 2/8 za 3 poena, sto cini da ne znas kako ce izgledati suterski na sledecoj, iako je ukupni procenat na kraju vrlo dobar.

 

Jasno je da je Vasa napredovao mnogo u odnosu na period kod nas, ali se slazem sa konstatacijom da mu sut nije bas konstantat, tj da nekako mnogo varira od utakmice do utakmice. Naravno da je normalno da ne moze u svakoj pogadjati vrhunski, samo mi je utisak da je to kod njega nesto cesce nego kod drugih igraca sa tim procentom suta.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Šarac said:

Do 1.12 ove godine topic prelazni rok moze slobodno da se zakljuca, nikavi Aston Martini, Bentli i ostale Askone se nece dovoditi. 15 igraca cini roster, i tako ce se terati do 1.12 ako sezone uspe da se odrzi do tada , nije bitna koja liga. 

 

Šarac obožava da pokvari žurku kad je najbolje, kao murija kad uleti u 2 ujutru zbog racije. 😀

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Pa bas tako, nekonstantan : )

U jednoj tekmi ce da pogodi 5/6 trojke ili 4/4, u sledecoj 1/7. Ima cesto tih tekmi 0/4, 0/5, 0/6, 1/6, 1/7, 1/8, 2/8 za 3 poena, sto cini da ne znas kako ce izgledati suterski na sledecoj, iako je ukupni procenat na kraju vrlo dobar.

 

Jasno je da je Vasa napredovao mnogo u odnosu na period kod nas, ali se slazem sa konstatacijom da mu sut nije bas konstantat, tj da nekako mnogo varira od utakmice do utakmice. Naravno da je normalno da ne moze u svakoj pogadjati vrhunski, samo mi je utisak da je to kod njega nesto cesce nego kod drugih igraca sa tim procentom suta.

Kao i svi igrači. Svaki šuter ima utakmice gde ima takve brojke. 7/28 utakmica je imao ispod 10 poena prošle sezone, što znači da je 3/4 utakmica imao iznad 10 poena, šta znam, meni je ovo konstantno. Evo, Bili Beron ovde važi kao konstantan šuter, zar ne? A pogledaj koliko je on takvih utakmica imao. 

 

Za večerašnji performans ste vi zaslužni 😁

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Kao i svi igrači. Svaki šuter ima utakmice gde ima takve brojke. 7/28 utakmica je imao ispod 10 poena prošle sezone, što znači da je 3/4 utakmica imao iznad 10 poena, šta znam, meni je ovo konstantno. Evo, Bili Beron ovde važi kao konstantan šuter, zar ne? A pogledaj koliko je on takvih utakmica imao. 

 

Za večerašnji performans ste vi zaslužni 😁

Ja konkretno mislim na šut za 3 poena, kad mislim na šutersku konstantnost, a ne na broj poena po tekmi 🙂

 

Evo, početak sezone je konstantan...1/13 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Ja konkretno mislim na šut za 3 poena, kad mislim na šutersku konstantnost, a ne na broj poena po tekmi 🙂

 

Evo, početak sezone je konstantan...1/13 😄

Micić šutira i dosta poludisatnci, nije još uvek u NBA 😁 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

12 minutes ago, 12Laki said:

Ja samo da napomenem kakvog smo mi igraca imali prosle sezone.Steta sto je bio kod Dunstera u vidu Sakote i Tomica.

Pre svega Šakota nije Dunster već ozbiljan košarkaški znalac. Prošle sezone je gasio požar zbog odnosa između N.Č i njegovog sina F. Č Sa tkz. Navijačima. Voleo bih da odeš u Grčku i popričaš sa nekim u vezi Šakote i možeš čuti predivne stvari o njemu a pogotovo od navijača Aek-a koji ga obožavaju. Šakota je preuzeo klub u rasulu i sa 3 pojačanja preokrenuo sezonu. Da smo malo bolje odigrali ono duplo kolo bili bi do prekida sezone u top 8. Zamalo je dobio Fener u Turskoj i Barselonu u Kataloniji. Da, da znam zamalo ne znači ništa ali eto ko zna kad ćemo opet biti na loptu od pobeda protiv takvih rivala. Preuzeo nas kad je bilo upitan PO u Aba Ligi a na kraju par mečeva pre kraja isti obezbedio. Zameraju mu kup a svi znaju da je tu Pantera Pejdž preveo zednog preko vode. I Šakota da je samo par godina mlađi ostao bi u Zvezdi jer je Čović impresioniran bio njim i kaže da sa boljim trenerom nikad nije radio. A verujte vi meni kao neko ko delimično zna Šakotu da on ima ogromno košarkaško znanje i da svakog ko u njega upire prstom treba da bude sramota. 

Link to comment
Share on other sites

 
Pre svega Šakota nije Dunster već ozbiljan košarkaški znalac. Prošle sezone je gasio požar zbog odnosa između N.Č i njegovog sina F. Č Sa tkz. Navijačima. Voleo bih da odeš u Grčku i popričaš sa nekim u vezi Šakote i možeš čuti predivne stvari o njemu a pogotovo od navijača Aek-a koji ga obožavaju. Šakota je preuzeo klub u rasulu i sa 3 pojačanja preokrenuo sezonu. Da smo malo bolje odigrali ono duplo kolo bili bi do prekida sezone u top 8. Zamalo je dobio Fener u Turskoj i Barselonu u Kataloniji. Da, da znam zamalo ne znači ništa ali eto ko zna kad ćemo opet biti na loptu od pobeda protiv takvih rivala. Preuzeo nas kad je bilo upitan PO u Aba Ligi a na kraju par mečeva pre kraja isti obezbedio. Zameraju mu kup a svi znaju da je tu Pantera Pejdž preveo zednog preko vode. I Šakota da je samo par godina mlađi ostao bi u Zvezdi jer je Čović impresioniran bio njim i kaže da sa boljim trenerom nikad nije radio. A verujte vi meni kao neko ko delimično zna Šakotu da on ima ogromno košarkaško znanje i da svakog ko u njega upire prstom treba da bude sramota. 

Vidi, poprilično sam slušao Azru kao klinac, a isto je volim i danas. Nemoj da blatiš Branimirovo ime. Šakota je penzos i težak dunster. I poltron pride.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Johnny Štulić said:

 

Pre svega Šakota nije Dunster već ozbiljan košarkaški znalac. Prošle sezone je gasio požar zbog odnosa između N.Č i njegovog sina F. Č Sp. Voleo bih da odeš u Grčku i popričaš sa nekim u vezi Šakote i možeš čuti predivne stvari o njemu a pogotovo od navijača Aek-a koji ga obožavaju. Šakota je preuzeo klub u rasulu i sa 3 pojačanja preokrenuo sezonu. Da smo malo bolje odigrali ono duplo kolo bili bi do prekida sezone u top 8. Zamalo je dobio Fener u Turskoj i Barselonu u Kataloniji. Da, da znam zamalo ne znači ništa ali eto ko zna kad ćemo opet biti na loptu od pobeda protiv takvih rivala. Preuzeo nas kad je bilo upitan PO u Aba Ligi a na kraju par mečeva pre kraja isti obezbedio. Zameraju mu kup a svi znaju da je tu Pantera Pejdž preveo zednog preko vode. I Šakota da je samo par godina mlađi ostao bi u Zvezdi jer je Čović impresioniran bio njim i kaže da sa boljim trenerom nikad nije radio. A verujte vi meni kao neko ko delimično zna Šakotu da on ima ogromno košarkaško znanje i da svakog ko u njega upire prstom treba da bude sramota. 

Sto tkz navijacima???

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...