Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

17 minutes ago, Kosta said:

Na 65-72 Kosta je stavio telefon da se puni i od tog momenta he krenula madjija 😃🥰

 

Da ovo su lude stvari zaista.

Prvo poluvreme gledala sa nama, navijala mi razbijali.

 

Drugo poluvreme, naravno pocela da se igra, kaze joj Marko, dodji da gledamo utakmicu 😄

 

I onda je izjavila, dobijamo, sto se nervirate 😄

Edited by BojanaCZV
Link to comment
Share on other sites

Kakva utakmica... 
Bilo je težih u prošlosti, bilo je onih koje su iznedrile mnogo više nerviranja, pokidale više živaca ali ovakav rolerkoster emocija...

 

... i ne mogu da razumeju kako stvari ovde nastaju... 

 

Bravo Zvezdo! ❤️🤍

  • Like 4
  • Love 11
Link to comment
Share on other sites

Na 7 minuta do kraj sam pomislio: kako smo jbt dosli do ovoga?

Onda se pojavio Edzim i poklonio nam pobedu.

Nadam se da ce Volden biti spreman za sledecu utakmicu, jer nam fali jos jedan igrac sa poenima u rukama.

Zavrsavamo ovo sa 3:0

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

au, nije mi dobro

momcima svaka cast za borbu i odlicno prvo poluvreme

za pohvalu je i ovaj povratak iz mrtvih u poslednjoj cetvrtini

radonja da se zamisli sta mu se desilo u trecoj

da nije bilo ognjena, ode serija

 

cekamo jos uinija da se javi i kaze kako je oduvek verovao u muda od ognjena

Nije ni meni dobro. Stvarno ne znam, da li da odgledam reprizu ovog horora sa srecnim krajem.

 

Radonjic zna sta mu se desilo. Raspala mu se ekipa tj. igraci. Bez pogotka, rasulo na terenu. Nazalost, pre svega zbog Loyda koji je trazio kos po svaku cenu i na silu. Tu je pocelo. Uzeo je dva Time Outa Radonjic na vreme, ali jednostavno nije bilo igraca koji je u 3. cetvrtini mogao da pokrene ekipu. Ni otvorene trojke u serijama nismo mogli da pogodimo. Ne znam sta je mogao jos da uradi, a da vec nije pokusao.

 

Buducnost da se zamisli sa kakvom ekipom im otimamo pobedu. Prva utakmica napad za napad, ova u serijama i oba puta dobijamo. Voleo bih metlu ali mislim da se ovo vraca u Beograd. Svejedno mi je ako i koliko izgubimo obe utakmice dole. Ok, osim mozda u nekoj zavrsnici a la Lessort.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

mislim da se u zadjnih nekoliko utakmica samo potvrdilo da je Dobrivoju samo trebalo dati ranije ovoliku slobodu. Mislim da je izjednacen sa slobodom koju imaju stranci i to vraca maestralno. Prije je bilo, promasi 2 suta, mars na klupu dok su stranci mogli da pisaju po sirotinji i rade sta hoce. 

Nadam se sledece sezone i Uskokovic da dobija vecu slobodu jer ovo sto radi Hol je smijurija i za igranje basketa iza zgrade.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

sve u svemu, malo je reci da smo do sada napravili podvig, u dve kljucne utakmice, bez jednog od najbitnijih igraca, napraviti dve pobede i to ovakve, kapa dole svima u timu i u stozeru.. no necemo se zodovoljiti time..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Nije ni meni dobro. Stvarno ne znam, da li da odgledam reprizu ovog horora sa srecnim krajem.

 

Radonjic zna sta mu se desilo. Raspala mu se ekipa tj. igraci. Bez pogotka, rasulo na terenu. Nazalost, pre svega zbog Loyda koji je trazio kos po svaku cenu i na silu. Tu je pocelo. Uzeo je dva Time Outa Radonjic na vreme, ali jednostavno nije bilo igraca koji je u 3. cetvrtini mogao da pokrene ekipu. Ni otvorene trojke u serijama nismo mogli da pogodimo. Ne znam sta je mogao jos da uradi, a da vec nije pokusao.

 

Buducnost da se zamisli sa kakvom ekipom im otimamo pobedu. Prva utakmica napad za napad, ova u serijama i oba puta dobijamo. Voleo bih metlu ali mislim da se ovo vraca u Beograd. Svejedno mi je ako i koliko izgubimo obe utakmice dole. Ok, osim mozda u nekoj zavrsnici a la Lessort.

Pitanje je kako ce igraci Buducnosti da reaguju u game 3 ipak nije isto kad izgubis 20+ i kad se ovako vratis i povedes pa opet izgubis.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

Ili ćemo 3:0 ili ćemo nazad u BG.

 

Treba nam Volden makar i na 10 minuta. I jednu tekmu da šutiramo trojke preko 25%. I da brata Edžima ne bace iz aviona večeras :lol_2:

ako bude majstorica, mislim da ce biti prepun Pionir pa kud puklo da puklo. Nije iskljuceno ni u Podgorici da budu pune tribine, iako mislim da tesko moze proteci sve OK ako budu pune.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, drakon1 said:

Radonjic zna sta mu se desilo. Raspala mu se ekipa tj. igraci. Bez pogotka, rasulo na terenu. Nazalost, pre svega zbog Loyda koji je trazio kos po svaku cenu i na silu. Tu je pocelo.

ne slazem se sa boldovanim

losi sutevi loyda su posledica raspada igre, ne njen uzrok

raspad u trecoj je krenuo od  simona, koga je danilo sa jedne strane trpao kako je hteo, a sa druge bacao ozbiljne cigle i sluzio kao skretnicar u napadu

uzeli smo prevelik broj suteva za 3 u tom periodu, a to je upravo trener trebao da sece, nacrta nesto drugo, i pokusa da dodje do nekih laksih poena

nisam uopste stekao utisak da je buducnost u trecoj igrala neku atomsku odbranu...vise smo mi bili bez ikakve koncepcije

 

da pomenem i kapitena, po meni je preokret poceo kada je on isckackao neke 2 lopte na cist hasl...onda kad su svi vec digli ruke

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...