Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Kada sam ja igrao bukvalno smo svi pokusavali da ostanemo posle treninga, da sutiramo. Skoro sam gledao intervju Gudurica, gde je objasnjavao kako je, dok je bio u FMP-u, tadasnji njegov trener Gurovic dolazio ranije da vidi ko dolazi ranije i vezba sut, jer smatra da je to jedan od razloga za uspeh. Bogdan i dan danas ima individualne treninge. Za razliku od njih dvojice to nije slucaj kod Radanova i Simanica. Simanic se cak uspavao na dan kada je trebao da startuje u Turskoj prosle godine kod Sakote. Uzasno mi je zao zbog njega, jer decko puca od talenta. I svi su videli tu nezainterovanost i Radonja i Tomic i Gavrilovic i Sakota, pa sada i Sale, a nije da nisu pokusali.

 

A zar nismo bili svedoci, dok su Plavsic i presvetli Kuzmanovic komentarisali prethodno zavrsenu utakmicu, da Radanov solo trenira u pozadini? 

 

A za Simanu ne mogu vise da slusam da je neki talenat. Talenat nije samo u krakatim rukama i u dobrom skoku, vec se talenat upravo nalazi u glavi... a to je ono sto on nema. Dakle nisam bas siguran da je on nekakav talenat kakvim ga predstavljaju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

A i sta je Uskokovic - maskota? 

With all due respect,  Uskokovic ne moze da bude ni 1.plej Mege ili FMPa.

 

Ne znam odakle bih poceo sa analizom zbog cega, a iskreno ni ne zelim, jer je dobar momak.

Edited by leki bg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se vecerasnje utakmice tice onog trenutka kada je Holl zavrsio utakmicu, mi smo bili u problemu. Ne vidim da je OBryant veceras bio problem(sem jednog nerezonskog suta za 3).

 

Mislim da je trenutno nas najveci problem Loyd, jer ne isporucuje ono na sta smo navikli, mada u njegovu zastitu su i sudije pustile grublju igru nad njim. Mozda je on u problemu zbog pomeranja u timu zbog dolaska OBayant-a, a mozda i ne , to cemo tek videti. Inace mislim da je on jedan od najboljih kosarkasa koje sam gledao uzivo u nasem dresu i bas bi mi bilo zao da ga nasi navijaci ne vide.

 

Sto se tice poslednjeg napada, cini mi se da je dogovor bio da se pravi faul, ali da se prvo pokusa oduzimanjem lopte i jbg nesto je poslo naopako.

Ovom timu fali jos jedan ozbiljan igrac na play-u kako bi pokusali da ponovo podignemo i pokrenemo igru. U svakom slucaju znacemo gde smo u narednih nedelju dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mmajstor said:

 

A zar nismo bili svedoci, dok su Plavsic i presvetli Kuzmanovic komentarisali prethodno zavrsenu utakmicu, da Radanov solo trenira u pozadini? 

 

A za Simanu ne mogu vise da slusam da je neki talenat. Talenat nije samo u krakatim rukama i u dobrom skoku, vec se talenat upravo nalazi u glavi... a to je ono sto on nema. Dakle nisam bas siguran da je on nekakav talenat kakvim ga predstavljaju. 

Posle utakmice da, posto je to nesto normalno ako neko nije igrao. U pravu si za Simanica. Pod talentom mislim fizikalije, posto to tako lagano izgleda kad on igra, kao da moze da uradi sa loptom sta pozeli, a on nista. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sto se tice poslednjeg napada, cini mi se da je dogovor bio da se pravi faul, ali da se prvo pokusa oduzimanjem lopte i jbg nesto je poslo naopako.

 

Na 27sek pre kraja, na napad protivnika koji vodi +2, pokusavas da ukrades loptu presingom pri izvodjenju ili eventualno dok ne predju pola terena. Ako uspeju da predju, pravis faul. Nema sta dalje da pokusavas jer protivnicki igrac moze bukvalno da drzi loptu tako da ni mrtvu ne mozes da izvuces. Ili eventualno lovis da napravis faul na najlosijem izvodjacu, ali opet nema nikakvog smisla pustiti da to traje duze od 8sekundi za koliko moraju da prenesu loptu. 

 

Brain fart Sase Obradovica. Na 20 sekundi do kraja vise nisam gledao loptu i igrace nego sam gledao da li Sasa uopste govori igracima sta treba da rade. Onako temperamentan covek bio je gotovo mrtav-ladan... 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Na 27sek pre kraja, na napad protivnika koji vodi +2, pokusavas da ukrades loptu presingom pri izvodjenju ili eventualno dok ne predju pola terena. Ako uspeju da predju, pravis faul. Nema sta dalje da pokusavas jer protivnicki igrac moze bukvalno da drzi loptu tako da ni mrtvu ne mozes da izvuces. Ili eventualno lovis da napravis faul na najlosijem izvodjacu, ali opet nema nikakvog smisla pustiti da to traje duze od 8sekundi za koliko moraju da prenesu loptu. 

 

Brain fart Sase Obradovica. Na 20 sekundi do kraja vise nisam gledao loptu i igrace nego sam gledao da li Sasa uopste govori igracima sta treba da rade. Onako temperamentan covek bio je gotovo mrtav-ladan... 

I to je pokusano, a onda je pokusan i faul par puta od Davidovca i par puta Lazica, ali je to bilo mlako i sudije su pustile da se igra. I sada sam i ja na trenutak pomislio sto nisu jaci faul napravili, ali sam se onda setio da postoji nesportska koja se posebno u ABA ligi jako cesto sudi ove godine u poslednjim napadima. Mislio sam da me je utisak zavarao uzivo, pa sam pogledao i snimak.

 

Nema sta da on njima prica ako su se dogovorili na tajm-autu. Ja prosto ne verujem da je tako namerno izgubio utakmicu, bar ne od Buducnosti.

Kako god bilo mislim da u ovoj utakmici je najmanji problem bio poslednji napad.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Slažem se, čak i da se pravio faul mi bi izgubili utakmicu.

Postujem te kao forumasa, al ovo je ozbiljna glupost. Znaci postoji opcija s produzecima, pobedom i porazom.

Malo je bezveze kuda ides s cuvanjem vatre.

Ovo sto je obradovic uradio je potpuna skandalcina. Za uzimanje trenerske licence.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta reci a ne zaplakati. Nikad vise 4 - ki i 5 - ica, a unutrasnje igre ni u tragovima. A ne moze se reci da nismo znali sta nas ceka. Kuzma, MJK i Rid su tu bili i prosle godine (dobro Rid u FMP-u al to je isti k...c). Ko je hteo, mogao je da vidi da od Simona i Lazica nema nista. Dovedes crnca skakutavca kojeg bekovi izguraju iz reketa. Pa tu su metiljavi Borisa i Radanov da popunjavaju broj i kad se trenira na dva kosa. Prvi plej, koji je u stvari drugi, bolesniji od Jeremije, a treci koji je u stvari drugi je vise scorer nego plej. Doduse tek mu je 36-ta, naucice vec. I tresnja na vrhu torte, JOB, kome je neko reko ko vrati pas da mu umre keva!. Covek ladno iz igre 1 od 7-8, nisam imao zivce da pogledam statistiku. I taj ima neograniceno poverenje, dok nam se trener izdire na DD i Dobrica koji su sve, samo ne krivi za ocaj od igre. Podseti me na Alempija koji se tako isto na njih drao dok Anticu nije smeo ni da bekne. O zadnjem napadu, nemam sta reci, vec ste apsolvirali. U stvari, moram! Umirem od znatizelje kako je planirao da organizuje napad za 2 sekunde. Voleo bih da mi objasni pa da mrem na miru. Sreca pa je lorazepam 50 din. kutija!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Postujem te kao forumasa, al ovo je ozbiljna glupost. Znaci postoji opcija s produzecima, pobedom i porazom.

Malo je bezveze kuda ides s cuvanjem vatre.

Ovo sto je obradovic uradio je potpuna skandalcina. Za uzimanje trenerske licence.

Jel ti sa sigurnošću znaš šta je trener tražio od igrača, ja to ne znam. Često se dešava da igrači ne urade ono što se tražilo od njih, iz nekog razloga.

Nekad sudije ne odsviraju faul koji se želi napraviti, često se to događa ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Kankkunen said:

Jel ti sa sigurnošću znaš šta je trener tražio od igrača, ja to ne znam. Često se dešava da igrači ne urade ono što se tražilo od njih, iz nekog razloga.

Nekad sudije ne odsviraju faul koji se želi napraviti, često se to događa ...

U teoriji se slazemo.

Al nista od toga sto si nabrojao se veceras nije desilo.

Izgrmeo bi obradovic da ga nisu poslusali, a apsolutno se videlo da nije postojala namera da se pravi faul.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

Samo je pitanje kad ce da pukne mehur od funkcionisanja naseg kluba. Finansijski troskovi su drasticno veci nego sto su prihodi, a iz sezone u sezonu vidi se sve manje potencijala za naplatu transfera. Trenutno imas Davidovca i manje - vise to nam je sto nam je. A boga mi i on je cudna sorta, staromodan igrac koji konceptualno zahteva specifican tretman da bi bio produktivan i efikasan.

 

Najbolji igraci do 18 godina sve vise idu na koledž jer je to "i jare i pare" u očima roditelja, a u FMP/Zvezdu informisan roditelj kojem je sportski uspeh na prvim mestima nece pustiti svoje dete ni za zivu glavu.

 

Ogorcen sam do koske na taj skaradni sistem iz kog vriste udbaske metode otpisivanja, zastrasivanja i ostalih stanja/sranja. Sedis u onim basket sitijima, lendovima, kako god da se koje majke zovu, pratis te EL turnire za mladje i slušaš tajmaute nasih ekipa. To konstantno trenersko urlanje na decu kao da su tovarna stoka i kao da mu potomstvo zavisi od sledeceg napada, ma zgadi ti se. Mos misliti, nije pozvao rogove, a iz njih izasao na 45 i sačekao da krilo preuzme bek. Prokleta deca igraju, treba da nauce da razmisljaju kosarkaski na prvom mestu, a ne da mere ugao u kom su zauzeli stav i uporedjuju sa nacrtanom tablom na tajmautu. Nauci ih da citaju jebene koristi iz trenutne situacije pre svega jer ćeš u suprotnom dobiti ovo sto imas, a to je "dodaj strancu, i kod njega je mismec, a ja nisam tapkao od treninga u KK All Star u OS Janko Veselinović".

 

Ne znam je l' nam gora struka koja kvazi radi sa decom ili deca koja mi generalno deluju manje zainteresovano, usled prevelikog izbora razonode i dodatka novca u celu pricu.

 

Jebi ga, ali meni ovo nista ne valja i iz sezone u sezonu sve teze "klikcem" sa nasom ekipom.

 

 

  • Like 13
  • Love 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da branim Obradovica, ali mnogo veci kiksevi su se tolerisali Radonjicu, pa je na kraju ispalo kako je ispalo.

 

Ja mu konkretno zameram sto barem u ABA ligi ne igraju vise Dobric, Radanov i Simanic. Mogu barem protiv Mege i Krke da igraju a da se odmaraju glavni igraci.

 

Drugo potpun zajeb je bio izbor plejeva, na kraju ispade Volden najvece pojacanje na toj poziciji.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne bih da branim Obradovica, ali mnogo veci kiksevi su se tolerisali Radonjicu, pa je na kraju ispalo kako je ispalo.

 

Ja mu konkretno zameram sto barem u ABA ligi ne igraju vise Dobric, Radanov i Simanic. Mogu barem protiv Mege i Krke da igraju a da se odmaraju glavni igraci.

 

Drugo potpun zajeb je bio izbor plejeva, na kraju ispade Volden najvece pojacanje na toj poziciji.

Nije kao da je Radonjic pre Zvezde trenirao Albu, Lokomotivu vec Buducnost...Ipak za Sasu su ipak bila malo veca ocekivanja....

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne bih da branim Obradovica, ali mnogo veci kiksevi su se tolerisali Radonjicu, pa je na kraju ispalo kako je ispalo.

 

Ja mu konkretno zameram sto barem u ABA ligi ne igraju vise Dobric, Radanov i Simanic. Mogu barem protiv Mege i Krke da igraju a da se odmaraju glavni igraci.

 

Drugo potpun zajeb je bio izbor plejeva, na kraju ispade Volden najvece pojacanje na toj poziciji.

Moje misljenje je da je to sto nisu vise igrali u ABA ligi samo slucaj okolnosti. Potrefilo se da su nam 3 nova igraca dosla bas u trenutku kada su oni mogli da igraju i Obradovic je verovatno odlucio da mu u tom trenutku i manjku treninga vise znaci da uigrava ekipu.

Protiv Patizana i Buducnosti mislim da nije bilo realno da igraju.

Mislim da ce ubuduce vise igrati.

Sto se play-a tice, cini se da posto nista nisu mogli da nadju u tom trenutku, pokusali su sa Roch-om prespoje do ove nedelje kada ce imati veci izbor posle NBA cut-a. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kankkunen said:

Sad smo vidoviti i ti i ja ...

Nema potrebe nista da se nagadja, sve smo videli. Za mnogo manje sitnice sasa davi maltene. Da je trazio faul a oni nisu ispostovali, letele bi glave.

Bez faula, to je bio njegov call.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...