Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, John Terry said:

Kome se gleda utakmica Zvezda-Olimpijakos?

Meni.Gleda mi se svaka utakmica Zvezde poslednjih 30 godina, pa makar morao da gledam Drcu, Ticu i ekipu. Jedini period kada sam gubio zelju da gledam je jedan deo prosle sezone kada su tatko i njegovo mezimce silovali klub, a batler - bodyguard pretio navijacima. Ostalo cu podneti😉

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Pogotovo što  nije Radonjić dovukao 7-8 stranaca u ekipu i dao loptu dvojici od njih da se igraju koliko im je volja

 

koje domaće igrače smo mogli da dovedemo & da oni budu kompetentni za igranje eurolige a da su nam dostupni?

daklem, ne petrušev ili ovi što igraju za novce iznad zvezdine platežne moći ili jaramaz jer je u partizanu pa računam da takođe nije dostupan.

 

radonjić je imao tu situaciju u kojoj su zvezdi bili dostupni kalinić, jović, marjanović, kuzmić "u prajmu", kasnije gudurić

plus eto lazić, davidovac, dobrić koji su još tu i igraju čini mi se srazmerno svojim mogućnostima

 

priznajem da slabo do nikako ne pratim domaće igrače osim ovih koji su svima poznati ali nešto ne vidim da propuštamo nekog očigledno dobrog igrača

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, placebo said:

Sta fali Silbu?

iz mog ugla nista, dobar igrac

problem je samo sto ga je bezgresni radonja selektirao, za ne bas male pare...pa smo onda, kad nije bas sve islo po planu, morali da pribegnemo popularnom silbovanju...otprilike negde u ovom periodu sezone

podseticu, to je pocelo tako sto je radonja poceo da ga ostavlja na klupi

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja radonju nikad nisam terao, cak ni posle cibone

mislim da je vrlo dobar trener, i odlican fit za kkcz

 

i pored toga, rekao bih da nikakvog smisla nemaju ove romansirane verzije istorije kluba pod njegovom palicom

bilo je tu i velikih fejlova, i u igri, i u skautiranju, i u pripremi nekih tekmi

ali on je covek nastavio da radi, uci na greskama, i uspeo svoj koncept do kraja da realizuje u 3. i 4. sezoni u klubu

tu se mora priznati da je imao i odredjenu dozu srece i dobru situaciju u klubu/zemlji u tom trenutku sto se tice domacih igraca

 

ne treba izmisljati ili iskriviti cinjenice da bi se istaklo da je radonja jedan od boljih trenera u kkcz istoriji...ili da bi se sto bolje zapljunuo sadasnji coach

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pravi parastos sinoć na temi pa sam hteo da prenoći.

 

Zaista očajna napadačka utakmica protiv takođe sinoć dosta skromne Budućnosti. Ako je za utehu, u drugom poluvremenu smo igrali dosta dobru odbranu. Odbrana uostalom uglavnom i nije problem ovog tima, već napad, koji je predvidiv, banalan i bez nekog plana, timskih kretnji, a često i ikakve ideje osim da se igra teški iso basket. Međutim, kao što je neko primetio, ovi problemi moraju da se smanje ili eliminišu iznutra, a ne novom doselekcijom tim pre što je evidentno da nekog jebača teško da možemo da dovedemo (a može da se ispostavi i kao lažni jebač poput JOBa). Hall očigledno ima probleme sa povredom i sigurno bismo bolje izgledali sa njim, ne zato što je neki spektakl od igrača jer nije, već zato što je jedini čisti PG u ekipi. Za poslednju odbranu nema opravdanja, protivna je svakoj logici, opštoj i košarkaškoj, reklo bi se da je tu Saletu već ušla voda u uši. Nema opravdanja ni za malu minutažu Kuzmića, podseća me na ono kod Tomića kad počne meč pa može posle 5, 6 minuta već da ide na tuširanje. 

 

Nadam se da se slažemo da nije sramota izgubiti od drugog najkvalitetnijeg tima u ligi, već da se halabuka pre svega digla, ne zbog poraza, već zbog grozomorne napadačke igre.

 

Kao što sam rekao pre neki dan, ja bih sačekao kraj decembra, uglavnom smo u Beogradu i biće nešto više vremena za trening a idu i uslovno rečeno lakše EL utakmice pa da vidimo šta nam je činiti. 

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Od svih igrača najteže sam proživljavao Bjelicu. I sad čim ga neko pomene imam taj sensejšn iza ušiju...:smiley13:.

Jedini igrač zbog kojeg sam prso u sred tekme i napravio štetu na inventaru u kafiću (inače važim za stabilnu i nekomfliktnu indiviu-u).

Naša najskuplja greška ikad...i govedo jedno brdsko.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Wingwalker said:

Od svih igrača najteže sam proživljavao Bjelicu. I sad čim ga neko pomene imam taj sensejšn iza ušiju...:smiley13:.

Jedini igrač zbog kojeg sam prso u sred tekme i napravio štetu na inventaru u kafiću (inače važim za stabilnu i nekomfliktnu indiviu-u).

Naša najskuplja greška ikad...i govedo jedno brdsko.

I dan danas mi nije dobro kad pomislim na tu vrecu nicega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, placebo said:

Posle ovoga sam terao Radonju,ali i pored ovog SKANDALOZNOG poraza smo imali igru,tvrdu odbranu i smislene napada.Sad nemamo kompas 

Pa baš da su napadi uvek bili smisleni...i nisu. 

Kačeni su na starom forumu gifovi i klipovi Metaloplastike, kada se upoređivalo kako izgledaju naše akcije, tj. kad lopta kruži na perimetru, isto kao napad u rukometu. Sleva na desno, pa nazad, skoro bez driblinga. Dobro se sećam tih stvari. 

Onda je Mekel šilbovan, Miler postao zver, ključevi tima dati Joviću. I pored svega toga, da se nije desio Gudurić na dvocifrenoj razlici u 4. četvrtini poslednjeg kola, ne bismo prošli dalje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...