Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, n4l1m said:

a i bas ga tupite sa jobom, lik nie skupio 5 utakamica gde je bio vise korisniji nego sto nije.. dakle njegovo otpustanje nie greska, greska je sto nie dovedena zamena, a mesec dana se pricalo da se traze visioki i bek..

ja sam napisao jedno 10 puta, ali evo jos jednom i za vas sa jeftinijim ulaznicama:

nije poenta u jebenom dzoniju kao igracu(iako sam misljenja da je dobar igrac), vec u jednom principu da probleme u ekipi, koja vec kuburi sa talentom, resavas tako sto ces oterati jednog od 3 najbolja igraca i jedinu opciju pod kosem

zarad cega? timske hemije? kako je to izgledalo veceras?

 

veliki treneri vole da treniraju dobre igrace...i spremni su da im istrpe i neke bubice zarad kvaliteta koji mogu da dobiju

mali treneri vole male igrace

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Idi bre Zvezdo. Skrati mi zivot dodatno. Na svu muku mi je jos samo ovakva igra trebala.

Na Live temi isprozivase sve igrace redom ali je po meni najveci krivac za ovakvo rasulo Radonjic. Slabo se prilagodjava situaciji. Tera svoju filozofiju do iznemoglosti pa i kada ne ide.

Loyda odlicno zatvorili.

U napadu su uvek uspevali da visokog igraca izvedu daleko od kosa i igrali su posle toga sta su hteli.

Mi inace uopste nismo namazani tim. Kada te ne ide i kada te trpaju, izazovi reakciju. Napravi sranje, pokoskaj se sa nekim. Pokusaj da uvedes protivnika u nervozu. Jedinu reakciju sam video kod Voldena par puta. Ovo ostalo - mrtvo more.

E sad je Buducnost videla da moze sa nama i to lagano. Psiholoski su u prednosti.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Igraju i drugi kosarku, nismo mi pretplaceni na pobede i titule, vreme takvih timova je proslo...

 

Mada, nije problem sto drugi igraju kosarku, problem je u tome sto je mi ne igramo.

Ma istina da igraju i drugikosarku ali bre mi kao da smo protiv Lejkersa igrali a ne fuckumg Buducnosti. Istina je da imaju lepos slozen tim, ali bre sa dvadeset razlike da nas ponize je previse. 

Link to comment
Share on other sites

Au, ljudi, šta neki od vas pišu, da se prekrstim i levom i desnom. 

Dobijamo sve u PO ABA-e, uz zajeban faktor sudija u Morači, to je horor poslednjih nekoliko sezona. 

 

Glavni utisak - osim naše užasne organizacije napada (krivica ide i na Radonju) i pomenutih sudija, ONOLIKO NAVIJAČA: bilo ih je najmanje 150-100.

Ako Budućnost za ovo ne dobije kaznu, onda znamo ko je glavni u aba ligi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Radonjić da prestane da se blamira sa svojim classic petorkama. Onaj Frankenštajn sa početka 3/4 ne može probaciti loptu kroz obruč da život zavisi.

Meni je ovo zaista delovalo kao predavanje meca.

Mada kazem, koji god da su motivi, srozao se na nivo prethodnika. A to nije lako.

Link to comment
Share on other sites

Nije lako ni Radonji sa ovim rosterom. Mada je čudno da drži Simona 25 minuta u igri, gde čovek jedino što radi je da mlatara rukama u odbrani u prazno a ne podigne je na šutu, i koči kontre u napadu tako što ni ne gleda na koš. Njega bih još večeras prebacio na tribine, pa nek igra Radanov, iako je jasno da ni od njega leba nema.

 

Budućnost je ozbiljna ekipa, još ako im se dozvoli da biju onda su šanse da ih dobiješ u Podgorici minimalne. Mi ne reagujemo dobro kad nas pritiskaju. Raspadnemo se, i to svaki ozbiljan trener vidi. Nisu nas pritiskali ni Partizan ni Himki, ni Pao, pa smo mogli da igramo i dobili. 

 

Biće teško Radonji da sa ovim timom uzme Abu, ali hajde da verujemo i vidimo šta će biti...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Majak said:

Au, ljudi, šta neki od vas pišu, da se prekrstim i levom i desnom. 

Dobijamo sve u PO ABA-e, uz zajeban faktor sudija u Morači, to je horor poslednjih nekoliko sezona. 

 

Glavni utisak - osim naše užasne organizacije napada (krivica ide i na Radonju) i pomenutih sudija, ONOLIKO NAVIJAČA: bilo ih je najmanje 150-100.

Ako Budućnost za ovo ne dobije kaznu, onda znamo ko je glavni u aba ligi. 

 

Ma kakva kazna, nemoj da si smesan... 

 

1. Kakva kazna moze biti? Novcana? Pa to nije nikakav problem, pa platio bi Bokan koliko god da treba, i unapred, samo da ima barem gram vise sansi da nas dobije. Kazna igranja bez navijaca naredne utakmice? Ma vazi sto ih boli uvo za to, sada im je bilo bitno da ih imaju koliko toliko.

2. Ko ce da ih kazni? Sami sebe?

 

3. i najvaznije, jebes nam tim ako ih je 100-200 navijaca omelo u igri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buducnost je jednostavno bolja ekipa od nas. Imaju mnogo siri roster i mnogo kvalitetnije rudare i zaista mislim da po prvi put u zadnjih kolko vec godina nismo prvi favoriti da osvojimo Aba ligu.

Sudjenje jeste bilo u njihovu korist dok nisu otisli na plus 20, pa je Govnotauzer pokazao da zna da sudi, ali i da regularnim sudjenjem mi bi ovo izgubili.

Ne znam ko je ostavio komentar na liveu kao "Ma sto bi Lojd produzio ugovor i igrao u ovom cirkusi....". Bas neposten komentar kad se uzme u obzir koliko je grozan bio veceras. Jesu ga tukli, ali da 1 od 3 sutnes bacanja u onakvom trenutku kad smo konacno prisli je apsolutno nedopustivo. I tukli su ga kao i Berona i Perpera, pa npr ni Dobric nista manje batina nije dobio veceras, pa ga to nije sprecilo da odigra nesto. Jbt, mos misliti istukli beka. On je doveden da klacuje, a to ne radi. Ima odlicnu sezonu, ali ne isporucuje u utakmicana u kojima treba, niti daje koseve u momentima kada ekipi to treba. Mnogo cesce to ove sezobe radi Volden koji je slabiji igrac od njega. Nadam se da gresim.

Sam tim nam je katastrofalno selektiran. Pretanki smo unutra, a odrekli smo se i JoB i Simanica. Noko je apsolutno grozan igrac, cak je i penzioner Kuzmic korisniji od njega. O Simonovicu debilu ni ne treba da sr prica, covek ne pokusava 3pt, a to je jedini nacin da pogodi, a u odbrani nijednom nije podigso ruku suteru.

Lazic u minus fazi, Radonjic ni ne pomislja da ubsci Radanova. Uskokovic na kraju ispade bolji organizator i od Hola i od Koloma, sto dovoljno govori o nasoj transfer politici.

U plej-ofu imamo 35 posto sanse i to na neko ludilo Lojda i Voldena uz podrsku dezurnih mudonja Dede i Ogija. Ali veoma su male sanse da ce sve to da nam se poklopi, pogotovo jer smo i prednost domaceg terena ispustili. Uz to su nam igraci bas nesto vedri i veseli bili posle ovog poraza.

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

ozbiljna blamaza
ocekujem da radonja napusti ekipu ako ne osvoji ABA
Slažem se. To je neki minimum.
Nego đe ti je Lojd večeras, je li sleteo u Pg.. Ne zna se kad je bio bolji u prvoj u BG ili sad. Takav kvalitet, najbolji u timu, retko ili nikada viđen ovde po nekima.. Ne snalazi se na tvrdo. A ovde se tako osvajaju titule. Drugo, kada ne ide nema ručnu, nego ode u kanal.. Definitivno je Volden najbolji igrač ovog tima, još ne igra na svojoj poziciji.. Konstantan.
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Ma kakva kazna, nemoj da si smesan... 

 

1. Kakva kazna moze biti? Novcana? Pa to nije nikakav problem, pa platio bi Bokan koliko god da treba, i unapred, samo da ima barem gram vise sansi da nas dobije. Kazna igranja bez navijaca naredne utakmice? Ma vazi sto ih boli uvo za to, sada im je bilo bitno da ih imaju koliko toliko.

2. Ko ce da ih kazni? Sami sebe?

 

3. i najvaznije, jebes nam tim ako ih je 100-200 navijaca omelo u igri. 

 

Za ovo gore se uglavnom slažem, ali uopšte nisam mislio na ovo pod 3.

Ne krivim uopšte navijače za naš poraz, već su prekršili pravilo lige u kojoj igraju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije lako ni Radonji sa ovim rosterom. Mada je čudno da drži Simona 25 minuta u igri, gde čovek jedino što radi je da mlatara rukama u odbrani u prazno a ne podigne je na šutu, i koči kontre u napadu tako što ni ne gleda na koš. Njega bih još večeras prebacio na tribine, pa nek igra Radanov, iako je jasno da ni od njega leba nema.
 
Budućnost je ozbiljna ekipa, još ako im se dozvoli da biju onda su šanse da ih dobiješ u Podgorici minimalne. Mi ne reagujemo dobro kad nas pritiskaju. Raspadnemo se, i to svaki ozbiljan trener vidi. Nisu nas pritiskali ni Partizan ni Himki, ni Pao, pa smo mogli da igramo i dobili. 
 
Biće teško Radonji da sa ovim timom uzme Abu, ali hajde da verujemo i vidimo šta će biti...

Toliko su ozbiljna ekipa da ce ispasti od monaka u EK.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Majak said:

 

Za ovo gore se uglavnom slažem, ali uopšte nisam mislio na ovo pod 3.

Ne krivim uopšte navijače za naš poraz, već su prekršili pravilo lige u kojoj igraju. 

Ma jasno, nego sam morao da istaknem to pod 3 da ne misli neko da u tome trazimo izgovor u porazu. Sve jasno. 👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

Dzonija treba spominjati do kraja sezone. 

 

Ne zato sto su otjerali Lebrona vec zato sto smo spali na ove mumije u reketu. 

Otkaz Obrajantu je dobar potez, jedan od retkih ove sezone. To nema nikakve veze sa nedovodjenjem njegove zamene, sa ocajnom selekcijom, Kuridzom, Simonovicem, tragikomicnim Hallom i ostalim promasajima ove sezone.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Otkaz Obrajantu je dobar potez, jedan od retkih ove sezone. To nema nikakve veze sa nedovodjenjem njegove zamene, sa ocajnom selekcijom, Kuridzom, Simonovicem, tragikomicnim Hallom i ostalim promasajima ove sezone.

Cela poenta.

Problem je sto se nije odradila doselekcija sa 2 igraca.

Otkaz djoniju svakako nije pogresan potez.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...