Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

obrajant bi se tacno usrao kad bi bar jednu utakmicu uspeo da zavrsi bez retardiranog suta, strasna dijabola..

danas presudilo sto je loyd bio ispirisan osvetom™ i sto je williams danas bio veca dijabola nego sto je obrajant inace..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, n4l1m said:

obrajant bi se tacno usrao kad bi bar jednu utakmicu uspeo da zavrsi bez retardiranog suta, strasna dijabola..

danas presudilo sto je loyd bio ispirisan osvetom™ i sto je williams danas bio veca dijabola nego sto je obrajant inace..

HAHAHAHAAHH ne mozes da ne opljunes i kada odigra dobru utakmicu

Edited by 12Laki
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve ove tekme kao neki jbni dezavi, gledam i mislim kako ce da se ponove prethodne dve...

Tesko nam idu 4/4, al nekako potodismo ovo, ustvari Lojd podivljao i doneo pobedu.

Mogu sad i oni klinci sto na zrmljanom putu plesu sa kucetom... nek ide zivot.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Ali zašto, o zašto, moramo da igramo samo jebeno ISO košarku? Zadnja četvrtina ni jedna jedina jebena akcija.

 

Nema ni ko da organizuje ista ako cemo posteno.

 

Od nedjelje ocekujem oba pleja u rosteru pa da vidimo kako cemo izgledati u narednom periodu. Izgovora vise nema. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

HAHAHAHAAHH ne mozes da ne opljunis i kada odigra dobru utakmicu

38 minuta je igrao kontrolisano i onda ispalio sut zbog kojeg se gubi utakmica, samo pukom srecom smo pobedili.. totie isto ko krava kad da 10 litara mleka pa je nogom sutne..

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Obradovica igraci ne jebu tri posto ni da naprave faul, ili je toliki glup da ni veceras na kraju ni protiv Buducnosti nije trazio. Pogubljen, preplasen, alibi izjave, skauting nikakav, uticaj na tim nikakav. Bas je los za sada.

 

Prepelić je na kraju ostao sam, Davidovac pokušao da napravi metiljav faul, i sucima delovalo isto pa nisu svirali i ovom srećom ispala lopta. Lagano se moglo desiti da ovaj ostane sam kao duh na liniji za tri. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

Obradovica igraci ne jebu tri posto ni da naprave faul, ili je toliki glup da ni veceras na kraju ni protiv Buducnosti nije trazio. Pogubljen, preplasen, alibi izjave, skauting nikakav, uticaj na tim nikakav. Bas je los za sada.

 

Potpuno neverovatno da opet nisu pravili faul, nego je jebeni Tarzan Prepelič morao da pogreši i spase nas nerviranja... 4/4 zvezdinih utakmica neću više da gledam. Obradović me toliko nervira sa ovom nikakvom košarkom, toliko da to nisu uspeli ni očajni prethodnici... 

 

Ubacivanje lopte iz auta, kretnja igrača, domaći zadatak za Obradovića za sutrašnji trening... mislim jbt onako izgubiti tri napada... 

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Dva wtf detalja veceras koji su mi popravili vece. 

Prvo Simon gestikulira Obradovicu opusteno samo matori, pa pripaljuje cigla trojku sa osam metara. Bog.

Kasnije Lazic zaustavlja dribling na centru, okrece se ka klupi i mase rukama u fazoni gde su ovi svi bekovi sto znaju da tapkaju. Covek bek, zivi od kosarke.

  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Nema ni ko da organizuje ista ako cemo posteno.

 

Od nedjelje ocekujem oba pleja u rosteru pa da vidimo kako cemo izgledati u narednom periodu. Izgovora vise nema. 

 

Ali ne moraš ti da imaš pleja uvek na terenu da bi se lopta kretala. Da bi se lopta kretala, i igrači moraju da se kreću. Kod nas četvorica stoje, kreće se igrač sa loptom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Bogami nam je najbolji igrač bio Dubljević a pratio ga je uvek dobro raspolozeni Lamonika. Pobedi se u zube ne gleda

Lamonika je odsudio bez greske.

Ovde se toliko preteruje da se posteno sudjenje naziva igracem vise za nas.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...